Colorado bulvių vabalasBulvių auginimas reikalauja ne tik tinkamos derliaus nuėmimo, bet ir apsaugos nuo įvairių kenkėjų. Vienas iš geriausių narkotikų šioje srityje yra “Colorado” vabalo “Prestige”. Insekticidas gana stipriai veikia kenkėjus, tačiau, skirtingai nuo kitų priemonių, jis yra palyginti saugus žmonėms.

“Prestige” vaisto paskirtis ir sudėtis

prestižas prieš Kolorado buljonąVasaros sezono pradžioje daugelis sodininkų galvoja apie daržovių kultūrų apsaugą nuo kenkėjų, kurie gamtoje yra daug. Labiausiai nerimą kelia bulvės, nes dažniausiai yra organizmai, kurie neigiamai veikia augimą ir derlingumą, ypač Kolorado vabalas.

Yra daug būdų kovoti su kenksmingais vabzdžiais. Tai ir liaudies metodai, ir stiprių cheminių junginių, tačiau pirmaujanti pozicija imasi korekcinio vabalo “Prestige”. Šis vaistas yra skirtas gumbavaisiams prieš sodinimą gydyti, siekiant apsaugoti augalus ir jų ateities pasėlius.

“Prestige” priklauso “insectophangiticid” grupei – ji daro žalingą poveikį tiek kenkėjams, tiek įvairiausioms grybelinėms bakterijoms.

Reagento sudėtis apima 2 chemines medžiagas:

 • pencikuronas – pesticidas, kuris daro žalingą poveikį grybelinėms bakterijoms ir padidina atsparumą neigiamiems aplinkos veiksniams;
 • imidaklopridas – trumpo poveikio periodo insekticidas, sunaikindamas kenksmingus vabzdžius.

Preparatas Prestige iš Colorado vabalų išduodamas koncentruoto tirpalo pavidalu, kuris reikalauja išankstinio praskiedimo vandenyje.

“Prestige” narkotikų vartojimo apimtis

vabzdžių fungicidas PrestigeŠis agentas dažniausiai naudojamas siekiant užkirsti kelią dažniausiai pasitaikančių kenkėjų išpuoliams, o “Colorado” vabalas “Prestige” nuodai turi daug veiksmų.

Ši medžiaga padės kovoti su šiais kenksmingais organizmais:

 • amarai;
 • lokys;
 • wireworm;
 • gegužės vabalo lervos;
 • maži blusai;
 • cicadas;
 • mol.

Be to, vaistas yra labai veiksmingas nuo puvimo, pelėsio, taip pat tinkamas prevencinėms priemonėms.

Naudojimo instrukcijos

sodinamosios medžiagos apdorojimasPradėkite apdirbti “Colorado vabalai” “Prestige”, prieš pradėdami sodinti jaunus gumbus į žemę, tik tada preparatas bus visiškai efektyvus. Be to, medžiaga dezinfekuos sodinamąją medžiagą.

Prieš purškiant, turėtumėte patikrinti, ar gabalai yra gumbai. Jei bulvių vientisumas yra sugadintas, bulves negalima apdoroti.

Išsamios instrukcijos, kaip naudoti “Prestige” iš Colorado vabalų, yra šie etapai:

 1. Praskiedžiama 50 ml koncentruoto produkto 0,6 l vandens. Gaunamas tirpalas yra pakankamai apie 50 kg bulvių.
 2. Padėkite gumbus ant paviršiaus, padengto plėvele.
 3. Grynaveisliai purškimo skysčiai purškiami specializuotu purkštuvu ne anksčiau kaip prieš 1 dieną prieš sodinimą.
 4. Sauskite gumbus 2-3 valandas.
 5. Padėkite apdorotą medžiagą dirvožemyje.

Related  Pelenai kaip trąša yra puikus rezultatas be išlaidų

po prestižo gydymoPo sėklinių bulvių įsiskverbimo į dirvą drėgmė išplatins medžiagą, todėl stiebagumbiai atsiras apsauginis sluoksnis. Augimo proceso metu viršūnės palaipsniui įsisavina agento komponentus ir tampa toksiški kenkėjams. Jei tirpalo komponentai pateks į vabzdžių organizmą, paralyžių poveikis bus veiksmingas – kenkėjas praranda gebėjimą veikti, o tada miršta.

Vaisto veikimas išlieka tol, kol prasideda žydėjimo momentas. Vidutiniškai apsaugos laikotarpis yra apie 30-35 dienų.

Be to, “Colorado” vabalo “Prestige” naudojimas yra priimtinas baklažanų, pomidorų ir kitų palikuonių augalams. Norėdami tai padaryti, koncentratas praskiedžiamas vandeniu santykiu 1: 100 ir mirkyti šaknis sodinukai 8 valandas. Tada iškart pasodinti į žemę.

Žalingas vaistas “Prestige”

Bulvių derlius po prestižo apdorojimoŽinoma, vasaros gyventojai yra suinteresuoti klausimu apie bet kokią “Colorado” vabalo “Prestige” padarytą žalą. Čia galima pastebėti, kad derliaus metu, kitaip tariant, stiebagumbėse, po 50 dienų po gydymo nepastebėta toksinių medžiagų. Per šį laikotarpį agento molekulės ištirpsta dirvožemyje, o jo likučiai neutralizuojami. Atitinkamai, bulves galima saugiai valgyti.

Preparatų “Prestige” toksiškų medžiagų skilimo laikotarpis yra 40-50 dienų, todėl ankstyvo bulvių veislių negalima gydyti vaistu.

Kadangi vaistas priklauso toksiškoms medžiagoms, būtina iš anksto planuoti gumbų gydymą kauke, akiniais ir, pageidautina, specialia kostiuma ar kostiumu. Procedūra turėtų būti atliekama lauke.

Pasibaigus purškimui, nuimkite dušą ir nuplaukite drabužius.

“Prestige” iš Kolorado Vabalai yra laikoma viena iš geriausių būdų kovai su visų rūšių kenkėjais. Vaistas yra nekenksmingas, o jo apsauginių funkcijų laipsnis yra gana didelis. Prieš vartodami preparatą, atidžiai perskaitykite instrukcijas ir elkitės vadovaudamiesi jo instrukcijomis.

Apsaugokite bulvių Prestige – video