Ilgą laiką norėjau auginti antžemines rožes, kurios žydi visą vasarą. Pasakyk man, kaip teisingai auginti tokią rožę ir rūpintis ja.

Grunto danga rosos, kurios žydi visą vasarą, yra pelnytai nusipelniusios ir girliškos meilės. Galų gale, toks krūmas sukurs ne tik unikalią gėlių bėlę, jos pagalba lengva ir paprasta papuošti kelius, pavėsines, apyrankes. Žemės dangos rožės gali net sustiprinti dirvožemio erozijos plėtros srityse ir nebus leista per lietingą sezoną nuplauna į gėlynai dirvą, įsikūręs ant šlaito.

rožės prie tvoros

Bendrosios charakteristikos

Apskritai, antžeminės rožės yra suskirstytos į 5 tipus:

 • Platus (su krūmo plotis didesnis nei 1,5 m, aukštis iki 50 cm);
 • Mažos su ūgliais, kurių plotis (krūmo plotis yra iki 1,5 m, aukštis – apie 30 cm);
 • Didelis su šakojančiais ūgliais (krūmo plotis viršija 1,5 m, aukštis – daugiau nei 1 m);
 • Mažos su šakojančiais ūgliais (krūmo plotis 1,5 cm, aukštis iki 1 m);
 • Dideli krūmai auga tiesiai.

baltos rožės

Visi penkių tipų žiedlapių rožės turi bendras savybes:

 1. Didelio krūmo buvimas su daugybe šoninių ūglių, o rožių plotis didesnis nei jo aukštis.
 2. Kapsčiai žydi ilgai ir labai gausiai.
 3. Kartu su daugybe žiedynų yra ir daug žalios masės (lankstinukai).
 4. Pagreitintas šoninių ūglių augimas.
 5. Jie nebijo šaldymo, krūmai atsparūs ligoms.
 6. Negalima reikalauti specialios atsargumo ir atsargios “kirpimo”.

Skrydžio ypatumai

pintos rožės

Renkantis plento rožių sodinimo vietą, reikia turėti omenyje, kad jie priklauso lengviems augalams, todėl jų šešėliai nėra geriausia vieta. Mažai tikėtina, kad bus pasiekta ilga žydėjimo iš rožių. Tačiau tiesioginiai saulės spinduliai yra pavojingi šiai rūšiai, nes jie bus išnykimo priežastis.

Tinkamiausia vieta bus į vakarus arba į pietryčius nuo aikštelės, o dėl jaunų krūmų sodinimo turi būti nukreipta kampu.

Taip pat būtina atsižvelgti į tai, kad antžeminės rožės nemėgsta didelės dirvožemio drėgmės ir rūgštingumo bei smėlio dirvožemio.

Related  Tinkamas dirvožemis yra sveikos anturijos vystymosi garantija: ką pasirinkti ir kaip pasiruošti sau

Geriausias rožių sodinimo laikas yra ruduo, o ūgliai turi būti šiek tiek sutrumpinti. Bet jei žiemos paprastai yra per šalta, geriau jį auginti pavasarį, kad būtų išsaugotas krūmas. Kai pavasario sodinimas, sėjinukų genėjimas bus labiau “kietas”: stipraus šaudymo metu palikite 2 inkstus, silpnoje – 1 inkstuose.

Siekiant palengvinti tolesnį rūpintis rožių iki jų nusileidimo aikštelė turi būti išvalytas nuo piktžolių, o po nusileidimo zamulchirovat eilių pjuvenų ar filmo.

Sodinimo dirvos dangą rožės gali būti arba nuosekliai (serijos gylis turėtų viršyti šaknų sistemos 20 cm ilgio) arba individualiai (fovea skersmuo – 50 cm, gylis – 70 cm).

Dirvožemis, kai sodinimo supilkite dalis ir kiekviena dalis buvo palaipsniui laistyti žemę, viršutinį dirvožemio sluoksnį – sutankinama vėl gerai drėkinama ir pasodino krūmų okuchit. Atsižvelgiant į 5-centimetrų jaunų šūvių augimą, išrinkite rožių nuo žemės ir padengkite mulčiu.

Priežiūros instrukcijos

raudonos žemės dangos rožės

Kai rūpinosi rožėmis ant grindų, pakanka laikytis kelių paprastų taisyklių:

 1. Laistymas. Atliekamas griežtai ryte, džiovinant viršutinį dirvožemio sluoksnį 4 cm.
 2. Trąšų. Rožės tiekiamos tik auginimo sezono metu (Cytovit, Agricola) ir rudenį (kalio trąšos). Kai žydėjimas pakankamai atsikratyti išblukusias rožes.
 3. Apipjaustymas. Jei sodinimas užtikrina pakankamą atstumą tarp krūmų (taip, kad jie nesipjaučia), ant žemės dangų rožės nereikia genėti.
 4. Apsauga nuo šalčio. Tai, kad žiemą be sniego krūmai neužšąla, jie turėtų būti padengti dar toliau. Mažos rožės rožės gali būti padengtos lapnika arba ištempti plėvelę ant vielinio rėmo. Aukštieji krūmai taip pat padengia, bet prieš tai šūviai nusileidžiami, o ruošinys taip pat prigludęs prie jų taip, kad rožė nekaltų ant žemės.

Daugiau informacijos apie lauko rožių augimą rasite vaizdo įraše