Alokazija namuoseRusų kambarinių augalų gerbėjams dauguma alokacijos veislių dar nėra gerai žinomos. Norėdami geriau suprasti nuostabų įvairovę augalų, žinomų kaip “dramblio ausį”, “Afrikos kauke”, “Naujoji Gvinėja auksu” ir “violetinės kardu”, turėtų atidžiai išnagrinėti nuotraukas ir aprašymus rūšių Alokaziya.

Alokazija Raudona paslaptis

Alokazija Raudona paslaptisJi auginama kaip Dekoratyviniai augalai rūšių Alokaziya vario Alokaziya cuprea Raudona Secret ne taip seniai pasirodė sodininkų kolekcijų, bet dėl ​​savo neįprasta išvaizda ir tekstūra ovalo formos lapai tampa viena iš populiariausių veislių.

Suaugusių egzempliorių vertė ne didesnė kaip 50 cm, gali lengvai būti gėlių kiekviename bute, o dygsniuotas kaip kalamos ant vario-sidabro violetinės lapai lapo tikrai pritraukti dėmesį ir papuošti interjerą.

Lapų plokštės yra tankios, odinės. Apatinė dalis turi ryškesnį raudoną atspalvį nei viršutinė. Augmenijos yra vertikalios, tačiau, kai lapai auga, jie nusibodo žemėje. Raudonosios slaptosios alokacijos lapai siekia 30 cm ilgio, ir net arčiau, sunku patikėti, kad augalas yra gyvas, o ne meistriškai pagamintas iš vario lakšto.

Alocasia Bambino

Alocasia Bambino“Alokazia Bambino” – miniatiūrinis ir labai originalus augalas, puikiai elgiamasi lovose ir gėlių lentynose apartamentuose. Krūmo aukštis siekia 40 cm, todėl nuotraukoje pateikta alokizija yra ideali kultūra ribotoje erdvėje. Nepaisant to, kad miniatiūrinis augalo dydis būtinai atkreipia dėmesį į save, nes jis nušviečia tamsiai žalią su purpurine atspalvio lapija. Lapų plokštelių galinė dalis yra tankiai violetinė, venos yra šviesios, baltos arba gelsvai žalios.

Susitikimas ant gėlių įdėklo «Alokazija Cucul Bambinofloristas neturėtų galvoti, kad jis mato naują rūšį. Tokiu būdu įprasti Bambino veislės augalai žymi kai kurias medelynes, kartu su jais auga panašių rūšių veislės.

Alocasia Bambino Arrow

Alocasia Bambino ArrowKaip ir “Bambino” veislė, jo sesuo “Alokazia Bambino Arrow” yra Amazonikos alokacijos augalo mini forma. Veislės turi daug bendro. Speciali žavesio tai parodyta nuotraukoje Alokaziya rūšių, suteikia sidabriškai apmąstymus apie blizgus storas lapų, kurie turi pilną panašumą su senovės Arrowhead.

Related  Kokią priežiūrą namuose reikia zandedeskiya?

Lapų galas yra raudonos, baltų arba sidabrinių venos pėdsakų. Tai geriausia Alokaziya Bambino Arrow jaučiasi dalinio atspalvis, nepaisant akivaizdaus atsparumas iki sausumo, augalai, kaip ir visi kiti nariai rūšių, tai yra labai reiklus, gauta drėgmės ir drėgmės atmosferoje skaičius.

Alocasia micholitziana Frydek

Alocasia micholitziana FrydekAlocasia micholitziana Frydek yra gana didelis augalas, kaip ir daugelis kitų alokakijos veislių, priklausančių įvairiems “Afrikos kaukėms”. Žalia lape su smaragdine atspalviu aiškiai išsiskiria balti platieji venai, akcentuojantys 60 cm ilgio lapų plokštelės dekoratyvinę formą.

Pagal aprašymą, nuotraukoje esanti alokazija pasižymi geru augimo greičiu. Suaugusio augalo dydžio jaunoji alokazija auga po 2-3 metų.

Alocasia lowii Grandis

Alocasia lowii GrandisTai yra didžiausia šio pogrupio įvairovė, vadinamoji “Afrikos mažųjų kojų”. Grandis alokazii lowii veislė su lapais iki 120 cm ilgio gali augti iki 1,5 metro aukščio.

Labai patraukli yra tamsiai žalieji lapai su šviesia sienele ir briaunoti įgaubti venų balta atspalviai. Jei atrodote po lapų plokšte, paaiškėja, kad jis yra violetinė, o taip pat kitos aprašytos alokacijos veislės.

Alokazija Purpurinis kardas

Alokazija Purpurinis kardasAlocasia lauterbachiana Violetinis kardas iš tikrųjų primena krūvą, laukiančią kovos su šaltojo ginklo naudojimu. Lapai buvo pasklidę rytų kardai ir ant nuotraukos pavedė taip vadinamą neįprastą alkakaziją.

Elegantiški pailgi lapai dažomi tamsiai žaliu atspalviu ir laikomi ant kotelio dėl purpurinių ar violetinių žiedų, kartais turintys keistą raibulą. Panašumas su kardais prie augalo yra vertikalios žalumynai, nesukeliančios į žemę, net su užaugusiomis užaugusiomis dalimis. Šios alokazijos rūšis, remiantis aprašymu ir nuotraukomis, geriau laikomos atskirai nuo kitų. Šiuo atveju augalas atrodo labiausiai naudingas. Maksimalus krūmo aukštis 120 cm.

Alocasia Eline

Alocasia ElineButoke Alocasia wentii Aline gerai jaučiasi 18-22 ° C temperatūroje. Šis gana didelis augalas traukia dėmesį tiek savo dydžiu, tiek svaiginančiais daugybe lapų. Pagal alokakijos apibūdinimą ir nuotraukas ši rūšis gali išaugti iki pusantro metro aukščio, o namuose reikalingas gana didelis plotas.

Related  Veislės savybės ir ilgalaikių asters priežiūra

Alokazijos vieta interjereSiekiant alokaziya Eline atrodė labiausiai naudinga ir buvo labiausiai dekoratyvinis, augalas yra ant ryškios vietos, tačiau apsaugotas nuo tiesioginių saulės spindulių. Kaip ir kitos alokakijos veislės, ši veislė yra svarbi pakankamai laistyti. Perteklinė drėgmė, augalas lems į specialų stomatą ant lapų plokščių, kuris labai panašus į kambario kultūros “verkimą”.

Alocasia macrorrhiza New Guinea Gold

Alocasia macrorrhiza New Guinea GoldDidelis šaknies alokazija, indėnų ar makrorrzių gamtoje gali siekti tris metrus. Ir nors “New Guinea Gold” prekės ženklas yra šiek tiek kompaktiškas ir neviršija 1,8 metro aukščio, gamykla gauna daugiau dėmesio ir mokslininkų botanikams ir floristams.

Faktas yra tas, kad nuotraukoje pateiktos alokizijos rūšys buvo rastos Papua Naujojoje Gvinėjoje ir vis dar yra mokslinio pasaulio paslaptis. Mokslininkai negali paaiškinti, dėl kokios priežasties ir kaip atsiranda augalo lapai, tada auksinės dėmės išnyksta. Petros spalvos yra šios retos veislės alokizijos stiebai, venelės ir petioles. Tačiau net ir su žaliais dideliais lapais Indijos alokazija, kaip ir nuotraukoje, visada yra patraukli ir taps ryškia bet kokio erdviojo kambario puošmena.

Variegata kvapo alokvizija

Variegata kvapo alokvizijaDar rečiau yra Alocasia odora Variegata, viena iš didžiausių naminių paukščių auginimo vietų. Ir ši rūšis taip pat išsiskiria spalvinga dekoratyvine lapija didelės dramblio ausies forma.

Alokazia odora Variegata laukinėje gamtojeĮdomu tai, kad baltųjų ar šviesiai žalių sričių lapų plokštėse gali atrodyti mažų smūgių išsisklaidymas arba didelių spalvotų taškų. Su nuotraukomis rodomų alokazijos rūšių suaugusio lapo ilgis yra apie 60 cm, suaugusio augalo aukštis gali siekti 2 metrus.

Alocasia melo Rugosa

Alocasia melo RugosaRemiantis nuotrauka ir Rugoza veislės alokizijos aprašymu, augalas, kurio aukštis yra tik 40-45 cm, yra visiškai nerealus, neaukštas. Atrodo, kad jis ateina iš fantastiškų istorijų apie tolimų planetų florą.

Related  Myrtle namuose nereikalauja kompleksinės priežiūros

Storieji pilka-žalia lapai turi šiurkštus, tankus paviršius, panašus į plastiką prie liesties. Venos išspaudžiamos į plokštelę, o jų išdėstymas yra tamsintas violetinė ar tamsiai pilka spalva. Ir kuo senesni lapai, tuo šviesesni yra veneliai.

Alocasia Zebrin Reticulata

Alocasia Zebrin ReticulataNuotraukoje alabastro zebrino, visi šio augalo neįprasti yra puikiai perkelta. Plonų tamsiai žalią kopūstai, primenantys marmuro arba Afrikos gyvūno odą, yra aiškiai matomi šviesos fono lapų plokštelių spalvoje. Lapų, dengtų plonu vaškuotu dangteliu, forma yra kūginė, panaši į ietis ar rodyklę. Lapų auginiai taip pat yra margi, ploni, stati. Dekoratyviniai lapai auga iki metro. Pagal alokacijos aprašymą ir nuotraukas augalas kartais pasiekia 180 cm aukštį.

Alocasia Hilo Beauty

Alocasia Hilo BeautyŠios nuostabios Hilo grožio alokacijos dėmės lapai išskiria augalą net labiau pasisakiusių rūšių fone. Pagal šio tipo alokakijos lapų formą, kaip ir nuotraukoje, ji labiausiai primena širdį. Tačiau augalo vertė yra ne tik dydžio ir formos lapų, bet ir jų spalva. Kiekviena žalia yra gausiai dekoruota šviesiai gelsvai žaliomis netaisyklingos formos dėmėmis. Žvelgdami į gamtos kūrimą, galite prisiminti kariuomenės kamufliažą ar varlių spalvą. Lapų plokščių briaunos yra banguotos, erozijos yra tiesios, tvirtos.

Alocasia Hilo Grožis interjerePateikta nuotraukų kambaryje alokaziya net ir buto sąlygas gali žydėti, tačiau žiedynas, palyginti su lapija, yra nepretenzingas ir beveik nematomas. Siekiant išlaikyti dekoratyvinė natūra Alokaziya Hilas Grožis geriausia auginti iš dalies apšviestoje vietoje, kur augalas nebus kenčia nuo nudegimo, tačiau išliks visiškai pavėsyje, kur lapai palaipsniui bus beveik žalias.

Vaizdo įrašas apie įvairių tipų alokakiją