skirtingos peperomijos rūšys namuosePeperomas, turintis įtakos įvairių formų ir spalvų dekoratyvinei žalumynai, yra labai populiarus gėlininkams. Norėdami surinkti visus pereromijos tipus, mažai tikėtina, kad pakaktų plačiausią palangę erdviuose apartamentuose. Botanikai aptiko ir apibūdino apie 1200 rūšių, kurių dauguma gamtoje gyvena Pietų Amerikos tropikose.

Tai nenuostabu, kad tarp tokios įvairovės dar ampelnye ir stačias augalų rūšių pirmaujančių gyvenimo būdą tai sultingi ir peperomiya su ilgais šliaužti ūgliai. Su tokiu skirtingą formą visi genties nariai yra to paties pavadinimo, gautais iš tų žodžių ir peperi omos, kuris verčia kaip “pertsepodobny”.

Kultūros žydėjimas patenka į pavasario-vasaros laikotarpį. Skirtingai nuo žalumynų lapuočių žiedynų-peperomijų žvakių, spalvos ryškumas nedaro įtakos, bet gėlių originalai atrodo nepaprastai įsimenami.

Peperomija aksominė (P. velutina)

švelnus aksominisTarp auginamų kambarių tipų peperomijų, šis augalas turi išskirtinį dydį. Gėlių su stačias aukštis, violetinė stiebai iki 40 cm. Ūgliai yra padengtos pakaitomis sėdint Kūginiai ovalus lapai arba shirokolantsetovidnoy formą. Tamsiai žalios su šviesos venomis lapų plokštės ant nugaros nudažytos žalsvai violetiniu atspalviu. Per žydinčių viršūnių stiebų į ančių arba aksominio peperomiya suformuotų smaigalys žiedyno apie 7 cm ilgio.

Peperomy sidabrinis (P. argyreia)

sidabrinis peperisViena ryškiausių gėlių veislių yra sidabrinė pyperomija. Augalas su trumpu, labai šakojasi ūglių traukia blizgus rausvai lapkočių iki 10 cm ir šviesus sidabriškai žaliais lapais. Šios rūšies smailės kiaušinių formos lapų plokštės nėra monofoninės, bet puoštos serijomis šviesių ir tamsių juostų. Gamtoje siauralinės peperomijos augalai auga ant žemės, o kaip epifitai yra išdėstyti atogrąžų miškų medžiams.

Pagrindinis apdailos gėlių – Smooth lapų, tačiau ne mažiau dekoratyvinis peperomiya žiūri žydėjimo, kai per lapinės rozetė ant ilgų stiebais pakilti žalsvas arba šiek tiek geltonas burbuoles 4-6 cm.

Peperomy pilka-sidabrinta (P. griseo-argentea)

pilka sidabro peperomijaRozetės forma, lapų forma ir struktūra, tokia peperomija primena sidabrą veislę, tačiau lapų plokštelių spalva yra kitokia. Čia nėra aiškiai apibrėžtų juostų. Visas blakstienio lakšto fonas turi daug sidabriną spalvą, ant kurios labai aiškiai matomas ryškus slėgis, sukurtas venose.

Related  Kaktuso priežiūros namuose subtilumas

Klastikos peperomija (P. clusiifolia)

pjūvio pearomijaŠis erdvus peperomijos vaizdas išsiskiria dideliais, standiais lapais, tvirtai sėdinčiomis į vertikalius arba nuleidusius ūglius. Ovalo ilgis, ilgas prie lapų pagrindo, siekia 15 cm ilgio. Augantys stiebai palaipsniui patenka ir įsiterpia tose vietose, kur yra sąlytis su žeme.

Tarp gėlių labiausiai paplitusi gėlių forma yra labiausiai vertinama. Baltųjų peperomijų lapų veidas pasižymi nuostabiais žaliais, baltais ir rausvai violetiniais tonais. Lapų plokštelės vidurys yra žalia, o purpurinė drobė palei žalią kraštą yra atskirta ryškiai baltu arba gelsvu smūgiu.

“Peperomy spotted” (P. maculosa)

makulospermasJo pavadinimas buvo suteiktas peperomijai, nes rusvai rudos dėmės, apimančios storius ūglius, gali būti vertikalios arba pusiau persidengiančios. Ši rūšis taip pat vadinama “pyperomia”, “multistep” ar “nykštukiais” pipirais. Lapų stiebai ir kirtimai gali būti lygūs arba padengti trupučiu vos pastebimos krūvos. Garnyruotos šaknies lapai dažomi ryškiai žalios spalvos. Atsižvelgiant į šias aplinkybes, puikiai matomos šviesios vilnos, praeinančios per plokštelę.Peperomia maculosa Smaragd

Mažosios spalvos makulosperumo lapo apačia. Per žydėjimo laikotarpį per sodrus lapus atsiranda raudonos, violetinės, žalsvos ar rudos spalvos žiedynai. Tokių spygliukų aukštis gali siekti 40-50 cm.

Peperomija rausvai (P. raudonukė)

rausvumasElegantiškas daugiametis augalas su dvejais ilgiais ūgliais rožinės violetinės spalvos. Priešingai nei kitos rūšys, rausvos peperomijos mažos ovalios lapės sėdi ant kotelio ne pakaitomis, o priešingai. Jų viršutinė pusė turi turtingą žalią spalvą, plokštelės apačia yra rausvai. Ant stiebų ir lapų yra trumpa balkšva krūva.

Marmuro peperomija (P. marmorata)

marmuro akmenukasPlačiai ovalios, mėsingos marmuro peperomijos lapai išsiskiria sidabriškai žalios fono spalvos. Apie tai yra aiškiai pastebima neaiški, susikaupianti aplink šviesių sidabrinių dėmių venus. Žolinių augalų tiesūs stiebai dažomi ryškiai violetiniais tonais, kurie pagerina dekoratyvinį efektą.

Related  Vidinių jazminų veislių savybių aprašymas

Peperomijos šliaužimas (P. serpensas)

pyperomija šliaužtiElegantiškas, primenantis miniatiūrines ivy, daugiametis su apgyvendinimu ar kabančiais augančių ūglių procese, papuošia bet kokią gėlių kolekciją. Pobūdžio peperomiya šliaužti auga kaip Porośle ir jos širdies formos lapai dygliuotos su aštriais stiebai pakabinti žemyn laisvai palei medžių kamienus. Labiausiai dekoratyviška – platus peperomijų įvairovė.

Peperomija malonus (P. blanda)

maloni peperomijaDaugiametis pralaidumas, malonus aukštyje, siekia ne daugiau kaip 20-30 cm ir sudaro kompaktišką tankų karūną. Augalas turi tvirtus šakojančius ūglius su tvirtai sėdytais ovaliais lapais. Viršutinės lapų plokštės pusės ryškiai žalias atrodo puikiai prieš purpurinius stiebus. Iš žemiau subrendę lapai yra violetiniai, jauni, šis atspalvis silpnesnis ir gali atrodyti kaip pakraštys arba dėmės po venomis. Maži žalsvai žiedynų ilgiai neviršija pusantro centimetrų.

Peperomija susižavėjo (P. caperata)

Peperomia Caperata AbricosPopuliariausia forma peperomiya patalpų sodininkystės paveikia susiėmę tekstūrą lapų ir iš nepaprastai gražių veislių gausa. Augalas yra kompaktiškas ir labai mažas. Rozetė iš kiaušinio lapų, sėdėjusi ant ilgų petioles, aukštyje neviršija 10-15 cm.

Peperomia caperata Emerald RipplePriklausomai nuo veislės stiebų ir auginių gali būti tiek tankus tamsiai atspalvis, tiek visiškai žalias arba dėmėtas. Raudonosios peperomijos lapai taip pat rimtai skiriasi. Jų spalva skiriasi nuo turtingo žalia iki purpurinio. Yra originalios įvairios veislės su fantastine lapija.

Peperomia caperata RossoReljefas pasiekiamas dėl plokštelės, surinktos iš venų. Šio augalo rūšis gražiai žydi, rodomi balta, rusvai ar rausva žiedynai – varpeliai.

Peperomy pilka (P. incana)

pilki plaukaiPieno spalvos peperoma pavadinta pilkšvai arba sidabriškai atspalviu plataus ovalio, beveik suapvalintų lapų. Pirminį atspalvį suteikia balkšvas krūvos dangalas tiek jaunų lapų, tiek ūglių. Gali iki 50 cm aukščio, noriai krūmas, ir sudaro kompaktišką minkštos lapijos karūną.

Peperomija yra kieta (P. obtusifolia)

papierėGamtoje pyperoplasty yra brosmė – tropinių miško viršutinės ir apatinės pakopos gyventojai. Augalai jaučiasi vienodai gerai, tiek kaip epifitą, tiek kaip sausumos rūšis. Lapai ant trumpų petioles turi ovalo formą, kurios pagrindas susiaurėja prie stiebo. Plokštės ilgis yra 5-8 cm, spalva gali būti kitokia. Aukščiausios kategorijos floristai yra margas veislės.Peperomia obtusifolia

Related  Benjamin Ficus dauginimasis namuose

Tačiau yra ir labai ryškių veislių su tankiu žaliu lapija, kurios spalva auga tamsesne ir labiau prisotinta augant.

įvairių rūšių peperijų lapaiPiperio gentis neapsiriboja aprašytais egzemplioriais. Gėlių augintojams yra keli šimtai rūšių ir dar daugiau šio augalo veislių.

Sukurkite gyvą peperomijos sieną – vaizdo įrašą