Lemon MeyerCitrusinių vaisių auginimas kambaryje yra sudėtingas. Pradėti nuo citrinos, auginti ir rūpintis namuose jam lengviau nei kitų seselių. Gali būti nupirktas jaunasis krūmas, kurį galima auginti, pradedant nuo sėklų sėklų ar auginių įsišaknijimo. Esant visoms palankioms sąlygoms, pasėlių iš akmens galima nuimti per 20 metų, nuo kirtimų per 7-8. Bet citrina iš kaulų namuose bus tvirtesnė, sveika, graži ir tamsiai blizgi lapija. Jai galima pasislėpti nuo vaismedžių citrinų, kuri pagreitina žydėjimą. Pasirinkimas skirtas mėgėjams.

Kokia priežiūra reikalauja erdvių citrinų namuose

Citrininis jubiliejusLemonas – medis kambaryje, jis taip pat siekia augti. Yra keletas veislių, kurių veisėjai pripratę prie kambario turinio. Bet jie maištauja, jei rūpestis yra neteisingas. Prieš sodindami sėklą, turėtumėte žinoti, kad būstą galima padalyti tik su kambario įvairove. Tai apima:

 • Pavlovskio;
 • Jubiliejus;
 • Mayer.

Šioms veislėms būdingas greitas patekimas į vaisius ir didelis produktyvumas, kai namie rūpinasi citrinomis. Perkant gatavų veislių sodinukus, žydėjimą reikėtų tikėtis dvejus ar trejus metus.

Kambario citrina su tinkama priežiūra gyvena iki 30 metų. Cituo po kaktos yra pilamas 9 mėnesius, bet po to, kai jis toliau didėja, bet tampa nemalonus ir storu odos.

Svarbu neleisti žiedams atsikratyti pumpurų, kol bus 20 lapų ant krūmo. Mokslininkai mano, kad kiekvieną vaisius maitina 9-10 lapų brandaus amžiaus. Atsižvelgiant į lapų skaičių, jūs turite palikti pasėlių. Dėl tos pačios priežasties, jūs turite apsaugoti lapus nuo išsišakojimo, kurį augalas protestuoja, kai nepatogu. Tuo pačiu reikia šaknų viršūnes pririšti, kad susidarytų nauji ūgliai, taigi padidėtų lapų skaičius. Todėl rūpintis augalu yra žinių ir intuicijos ribos.Lemonas Pavlovskis

Optimalios sąlygos citrinų priežiūrai

Tik jei turėsite erdvius, šviesius kambarius, galite tikėtis sukurti citrusų sodą. Net esant nuolatinei vietai, medis nepatinka būti perkeltas. Ir norint tolygiai vystytis, jis pasukamas keletą laipsnių per 10 dienų, kad per metus būtų pasiektas visiškas posūkis:

 1. Nuo stendo iki lubų turi būti bent du metrai.
 2. Sausas oras netoleruoja citrinos. Optimalus 70% drėgmės. Tai reiškia, kad augalas turi būti laikomas toli nuo šildymo akumuliatoriaus, turi drėkintuvą ar akvariumą, įrengti drėgmės zoną bet kokiu būdu ir dažnai purkšti lapus su smulkiomis purškimo priemonėmis.
 3. Vasarą citrinų naudinga būti 2 valandas saulėje, bet ne ilgiau. Todėl ryto saulė rytiniame lange yra jam teisinga. Žiemą, auginant citriną ir rūpinantis namuose, turėtų būti įrengta 5-6 valandų apšvietimas.
 4. Citrinų turinio temperatūra turi būti nuo 14 iki 27 laipsnių. Per žydėjimo laikotarpį citrina turi būti kieta.
 5. Laistymo grafikas vasarą yra labai įtemptas. Puodą pilamas du kartus per dieną, ryte ir vakare, visiškai užkemšamas žemės sluoksnis. Dėl gero nutekėjimo nekyla vandens sąstingis. Žemiau turi būti įrengtas vandens surinkimo dugnas. Minkštas vanduo naudojamas drėkinimui.

Temperatūra neturėtų labai pakisti. Jei augalas iš šaltos verandos atnešamas į šiltą kambarį, lapai bus išmesti. Žemėje barelį yra šalta, o lapai yra šilti! Žiemą jūs turite rasti citriną šalčiausiu kampu būstinėje. Be viso poilsio laikotarpio, žydėjimas ateityje bus menkas.

Atlikti citrinos genėjimoLabai svarbu rūpintis citrina yra jos formavimas, išlaikymas augimo sistemingai genėjimo ir prischipko žalia kūgio. Giliausias genėjimas atliekamas pavasarį. Iš šakų palikite 5-6 gyvų lapų, likusieji pašalinami, iš jų citrinų dauginimui skirtos medžiagos yra kirtimai.

Related  Unikalios gydomosios gluosnių žievės savybės ir kontraindikacijos jo naudojimui

Ligos ir kenkėjai citrinų

Kai rūpinasi citrina namuose ir auga, turite žinoti ligų požymius, kad greitai ištaisytumėte padarytas klaidas. Dažnai augalui reikia drėkinimo, kurį gali nustatyti:

 • iš viršaus žemė yra pilka, į rankas vienkartinės trupiniai;
 • Puodai garsiai skamba garsiai;
 • Lapai sulaužo, o viršūnės nusileidžia.

Dėl to po kurio laiko prasideda lapų, gėlių ir kiaušidžių kritimas.

Jei augalas negauna viršutinio padažo, lapai tampa šviesūs, žydėjimo stotelės, kiaušidės pradeda kristi. Bet tie patys požymiai ir pernelyg tręšimas. Todėl būtina laikytis rekomenduojamų dozių ir nurodymų, kaip namuose pasirūpinti citrina

Jei augalas nebuvo persodintas ir ilgą laiką pakeitė žemę, tai gali neapsaugoti tręšimo laistymo. Žemė buvo sutankinta, vandens vanduo pagamintas storesnių smūgių ir sujungtas, o ne visiškai drėkinamas tūris.

Skydas ant citrinosDėl priežiūros klaidų, susilpnėjusiame augale gyvena vabzdžių kenkėjai arba pasireiškia grybelinės ir baktericidinės ligos.

Skirtingos citrusinių ligų yra specifinės, jos vadinamos:

 • ksilopsorozė ir trisera – virusinė neišgydoma medžiaga;
 • gommozas – infekcinis, kai paveikia medžio kamieną;
 • malseko – infekcinis, prasideda lapelių paraudimu, medis žūva;
 • Šaknų puvinys yra grybelinė liga, būtina pašalinti pažeistas dalis ir persodinti juos į naują dirvą.

Citrinams skubiai reikia pagalbosBet kokios ligos priežastis yra netinkama augalo priežiūra. Ir net jei medis neduoda vaisių, ligos yra vienodos.

Kaip auginti citrina namuose

Labai svarbu pasirinkti augalo ir substrato konteinerį. Talpykloje turi būti geros drenažo skylės. Citrinų šaknų sistema yra kompaktiška, jauni augalai yra geri kasmetinei transplantacijai, todėl nėra verta sudaryti sąlygas dirvožemio drėkinimui dideliame puodelyje. Senesniems augalams žemė keičiama rečiau, bet viršutinis derlingas sluoksnis atnaujinamas kasmet.

Citrinų sodinukai iš auginiųŽemės sudėtis:

 • lapuočių humusas – 2 dalys;
 • galvijų humusas – 1 dalis;
 • nuplautas smėlio upė – 1 dalis;
 • medienos pelenai – 0,25 dalys.

Apatinėje pusėje uždėkite medžio anglies sluoksnį, sumaišytą su keramzitu, pridėkite prie substrato, norint atlaisvinti vermikulitą. Augalų transplantacija turėtų būti atliekama po to, kai auginamos citrinos šaknys yra supintos su žemės gelmėmis, perkrovimo būdu.

Related  Naudoti Sibiro rainelės kraštovaizdžio dizainą

Pasirodo pirmieji kiaušidėsKai genėti citrinos medį, buvo daug sodinamosios medžiagos, šakelių. Iš jų auginiai bus gauti, jei iš apačioje bus nupjauta pora lapų ir į vandenį įpilama žalia šakelė. Be to, stiebas įsišaknijęs substratu mažame tušime. Kaip rūpintis citrina, gaunama iš pjaustymo? Kai stiebas davė lapinius šūvius, jis laikomas suaugusiam augalui. 25 cm aukštyje augalai švelnina viršūnę, riboja augimą. Gali atsirasti centriniai ir šoniniai ūgliai, kurių kiekis yra 4 vienetai, o likusieji – žiedu.

Šoniniai ūgliai auga 25 cm ir vėl žiauri, pirmą kartą kartodami operacijas. Sukuriamos dar dvi krūmų formos, dėl apvalaus medžio gaunate pakankamai lapų, o žiedynai yra ant šakų. Citrinas yra pasirengęs vaisius, jis įgijo pakankamai stiprumo, kad valgyti išlietus vaisius.

Citrininių sėklų dauginimas yra ilgas procesas. Gautas daiginas turi būti paskiepytas, kad gautų vaisių medį. Dichok vystosi ilgą laiką, nepakanka, kad žydi, o gautų citrinų kokybė bus prasta. Todėl auginami augalai turėtų būti apsodinti arba apibendrinti, kad gautų augintą medį.

Sėklos be skiepijimo taps gražus dekoratyvinis medis, geras atsparumas ligoms. Norėdami formuoti karūną, būtina, kad krūmas būtų tvarkingas ir ne ištemptų šakų, užimančių didelę erdvę.

Vaizdo įrašas apie citrinos sodinimą ir priežiūrą