cinijos gėlių lovos apdailaMajorai, jie taip pat yra ciniški, visą vasaros sezoną puošia gėlių lovą su ryškiomis gražiausiomis gėlėmis. Cinchia, sodinimas ir priežiūra atvirame lauke, už kurio nėra sunku, auga sėklos ir sodinukai. Metinės gėlės po žydėjimo suteikia gerų sėklų, surinkimo, kurios gauna puikią sodinimo medžiagą kitiems metams. Norėdami gauti didelių žiedynų ir sultingų krūmų, mėgėjų sodininkai naudoja keletą šių augalų priežiūros ir auginimo taisyklių.

Kur sugriauti gėlyną po zini

gerai prižiūrimi cynia gėlių baldaiTeisingas kiniečių auginimas atvirame lauke neįmanomas be geros nusileidimo vietos. Augalas myli saulės spindesį ir šilumą, todėl pasirenkama atvira vieta.

Svarbu, kad gėlių plote nebūtų auginami dideli medžiai, suteikiantys gausų šešėlį.

Gėlių lovos tinkamos vietos ženklai:

 • žemė yra laisva ir derlinga;
 • vieta gerai vėdinama, bet ne parengta;
 • žemė yra gerai apšviesta saule;
 • Dirvožemis gerai praeina vandenį, nedelsdamas jį.

Vanduo neturėtų stovėti į dirvą, kitaip augalai šaknis bus puvę.

Jei dirvožemis yra per tankus, prie jo pridedamas smėlis arba velėna. Taigi, dirvožemio drenažo savybės pagerės.

Sodinimo laikas

Norint tiksliai nustatyti laiką, kai sodinami Zini atvirame lauke, vadovaujasi oro sąlygomis. Jei naktys yra šalti ir ant žemės yra šalčių – verta palaukti. Jei žemė yra gerai sušildyta ir temperatūra nuleidžiama žemiau nulio, laukiama, kad geles gali būti pasodinti. Atsižvelgiant į iškrovimo būdą, pasirinkite tinkamiausią mėnesį. Pavyzdžiui, augalų sėklos atvirame lauke pasirinkite balandžio pabaigą. Jei dirvožemyje pasodinami sodinukai, gegužės mėnesio viduryje pasirinkite gerą dieną.

Kaip auginti cianijos sėklą žemėje

Zinia sėklų sodinimas atvirame laukeCinko sodinimo metodas dirvožemyje su sėklomis labiau tinka pietiniuose Rusijos regionuose. Klimato sąlygos regionuose prisideda prie greito dirvožemio atšilimo. Kad sėklos laiku pagamintų stipraus ūglių, gėlių augintojai naudoja tokį sodinimo algoritmą:

 • 5 dienas prieš sodinimą sėklos, įpakuotos šiltu skudurėliu, įmirkytame epinio tirpale, skirtu daigumui;
 • gėlių loveliui pasirinkti gerai apšviestą vietą;
 • paruošti dirvožemį – atlaisvinti, pridėti trąšų (superfosfatas) ir smėlio, kad pagerėtų drenažo savybės;
 • Nustatyti sodinimo schemą, dažniausiai sėklos sėjamos vaizdiniu būdu (apskritimo, širdies, ramunėlių pavidalu);
 • sodinimo dieną visi piktžolės ir akmenys pašalinami iš gėlių;
 • dirvožemyje darykite griovelius ir sodinkite sėklos, kurios buvo sėjamos.

Didžiųjų salų griovelis turėtų būti 4 cm gylio, o sėklos turėtų būti 30 cm atstumu. Didžiosios bendrovės šiuo atveju auga didesni ir gausiau. Jei sėklos yra pernelyg arti eilėje – gėlės bus mažesnės ir silpnesnės.

atviro cinko ūgliaiParuoštos sėklos gerai auga. Jei jie nėra iš anksto sudygę, pusė sodinamosios medžiagos gali neleisti dygti. Po sodinimo gėlių lova išpilama per purkštuvą, kad nebūtų užblokuotas dirvožemis. Kitas laistymas atliekamas pasibaigus daigams.

Related  Papuoškite savo namų interjerą guminiu figūriniu fiksu

Zinijų sodinimas su sodinukais

augantys sodinukai iš cinamonoAntrasis būdas – cinko auginimas pavasarį į sodinukus. Šis metodas tinka bet kuriam regionui, nes jis suteikia garantuotą rezultatą. Sodinukai išauginami iš anksto ir sodinami nustatant gerą temperatūros režimą. Veiksmo algoritmas yra tas pats, kas sėklai. Skirtumas yra tai, kad su 35 toli daigai – 40 cm atstumu vienas nuo kito, yra nišoje ne 5 -. 6 cm Po sodinimo sodinukus gerai drėkinama.

Persodinus jaunus augalus ant lovos, būtina nepažeisti šaknų ir ūglių. Jei augalas buvo durpyno puodelyje, tai nereikia pašalinti – geriausia jį auginti tiesiogiai puodelyje.

Užbaigus cinko sodinimą atvirame lauke, gėlės yra prižiūrimos – jie gausiai vanduo, pašalina piktžolių žolę ir tręšia.

Kaip rūpintis cynia

cinnia sodinukų priežiūraDidžiųjų augintų sodinukų priežiūra susideda iš penkių procedūrų:

 • didelis drėkinimas;
 • džiovintos žemės atsipalaidavimas;
 • piktžolių pašalinimas;
 • užspaudžiamos ūgliai;
 • trąšų panaudojimas.

cinamono puokštėNorint auginti ir rūpintis cynia atvirame lauke, rezultatas buvo geras, gėlių lova yra gerai girdoma. Vietoj dažno, bet paviršiaus laistymo, augalai reguliariai ir gausiai. Taigi jie sugeba gerai įsisavinti drėgmę, o žemes tarp laistymo laiko išdžiūti, o tai neleidžia šaknims pūsti.

Vandens gėlės jums reikia šaknis. Jei vanduo patenka į ūglių sinusus, jie pradeda pūsti. Jei vanduo pateks į pumpurus, jie praranda estetinę išvaizdą.

Gruntas tarp gėlių paverčia tankia pluta. Tai būna reguliariai po gero laistymo, kai žemė išdžiūsta ir sukietėja. Susiformavusi pluta neleidžia orui patekti į augalų šaknis, dėl kurios jie blogėja. Todėl tarp laistymo dirvožemio atsipalaiduoti, suteikiant šaknų sistemą su oro patekimu.

Reguliariai pašalinkite piktžoles tik tuo metu, kai didžiosios bendrovės žydėjo. Maži augalai negali sugerti visų maistinių medžiagų ir drėgmės iš dirvožemio, jei piktžolių auga netoliese. Ji paima maistines medžiagas, greitai augina ir depresuoja gėles. Tačiau kuo greičiau zini auga, jie nebijo piktžolių.

grikiaiSodininkams svarbus cinizmas, sodinimas, priežiūra ir žydėjimas atvirame lauke augo sodriame krūmyje. jų viršūnės turi būti pažeistos. Jei tikslas – augti didelę gėlę ant ilgosios kojos, nukirpkite šoninius ūglius, o viršuje nenusimkite.

Related  Mes ištirti lęšių naudą ir žalą organizmui

Elgesio tręšimo būtina tik tuo atveju, gėlių lova su pagrindinių ilgas žydėjimo ar slegiančios nuomone – geltona lapai, ūgliai vangus. Geriau vartoti skystų preparatų su priešgrybeliniu poveikiu. Tinka, pavyzdžiui, “Humate” arba “Humax”.

Sėklų rinkimas ir laikymas

cianijos sėklų rinkimasŽiemos priežiūra cinko ir lauko priežiūrai skiriasi nuo įprasto sėklų surinkimo ir naujos sezono paruošimo lovų. Kapsulės su sėklomis brandinimas trunka gana ilgą laiką – 50-60 dienų nuo žydėjimo momento. Jei per priežiūros laikotarpiu augalų augintojai nutraukė išblukusias gėlių galvas, į derliaus nuėmimo sėklos sėklų dėžučių laikotarpį stiprūs ir dideli augalai išliktų. Jie gali būti iškirpti tik tada, kai jie yra visiškai prinokę.

Sėklos turėtų būti išaugintos iš viršutinės didelės gėlės. Jis pasviręs žirklėmis po senėjimo ir džiovintas. Po to, kai sėklos nušluostomos į voką, pasirašykite ir laikykite žiemą.

Cinizmas yra pagrindinis gėlių gėlių apdaila. Jei tinkamai pasirūpinta, jie atrodo karališki, gausiai klestės ir greitai auga gėlininkui.

Vaizdo įrašas apie cinko sėklų sodinimą atvirame lauke