gerai sutvirtintas pachistachos krūmasJei gėlių kolekcija turi pahistahis, genėjimo ir formavimo krūmas padės jo savininkas gauti iš gėlių gausiai ir ilgai žydėjimo. Žinodamas apie šį ypatumą ir išlaikydamas optimalias augalo sąlygas, keletą mėnesių galite žaviuosi šviesiomis, geltonomis arba raudonomis žvakėmis per sodrus žaluma.

Pobūdžio pachystachys geltona, labiausiai populiarus tarp mėgėjų sodininkų, yra daugiametis krūmas iki 120 cm. Ne visada turi vietą tokiam reputacijos augintinio namuose. Tačiau neturėtumėte atsisakyti ryškiai žydinčių augalų. Daug geriau nuolat stebi karūną, nes teisingas formavimas ir skardinimo krūmai pachystachys išsprendžia šią problemą ir suteikia puikią augalinė medžiaga veisimui kambario kultūrą.

Reikia pjaunant pahistahis

pachistachis be krūmų formavimo“Programuojamas” ant trimačio krono pahistāzės žymos puodo kultūroje elgiasi taip pat kaip ir gamtoje.

Jei nebus imtasi jokių priemonių, kad būtų apribotas augimas, ūgliai tęsiasi ir palaipsniui tampa neryškūs, o gėlių žiedpumpuriai bus dedami tik pačiose šakų galuose. Neleisk, kad tai leidžia reguliariai genėti.

Siekiant palengvinti kirpimas krūmus, formavimas pachystachys prasidėjo, kai daigai pasiekia 20 cm aukštį. Augalas žiupsnelis Žaliosios patarimas, kuris turėtų pažadinti ramybės pažasties pumpurus, kurie duos pirmosios kartos šoninių ūglių. aktyvus auga sezonas prasideda pavasarį užpildyti pachystachys gali sugadinti padaryta genėjimas, ji yra vykdoma dieną prieš, ty vasario arba kovo mėnesį. Nors gėlė yra jauni, tai gali būti padaryta kelis kartus per sezoną. Daugiau suaugusių egzempliorių, kurių augimo tempai lėtėja, yra nutraukti tik pavasarį. Šiuo metu itin svarbu reguliuoti pailgų šakų ilgį.

Padaryti vainiko storesnę padės pašalinti šoninių ūglių galus. Šerdies šerdis apriboja būsimo krūmo aukštį.

augimo pahistahis po apipjaustymasJei kukmedžio formavimas vėluoja, augalas greitai praranda patrauklią išvaizdą. Tačiau dalintis su žalia PET yra ne verta. Gali būti genėti genėjimo būdai, kai apatinėje stumdomųjų dalių dalyje lieka tik paakių pumpurų. Turėdamas sveiką šaknies sistemą, gėlė atsigaus, ir šiuo atveju svarbu nepraleisti genėjimo metu.

Related  Nuotrauka, apibūdinanti populiarias Astilba veisles vietinei auginimui

Savybės, susijusios su žydėjimo pahistahisa

Dėl jauno augimo yra aktyvios lapijos ir ryškios žiedynai geltonos arba raudonos žvakių pavidalu. Tačiau net ir po pjovimo gėlininkas negali laukti pageidaujamo žydėjimo. Taip atsitinka, jei:

  • gėlė auga pernelyg erdvioje puodoje, o tokia šaknies sistemos laisvė pilama į vainiko augimą ir gėlių nebuvimą;
  • augalas patiria maisto trūkumą, kuris ypač pastebimas jaunų, aktyviai augančių egzempliorių.

Todėl, kai sodinti ir persodinti pahistahisa labai atidžiai pamatyti pasirinkimas puodą, o tada reguliariai šeriami augalų.

Pahistos transplantacija

pahistahis viename puodą su kitais augalaisKiekvienais metais yra pageidautinas mažas, sparčiai augantis pahystahis, skiriamas persodinti, atsargiai ištraukiant šaknų sistemą kartu su dirvožemiu ir pernešant vienkartinę prie naujo puodo. Geriausias laikas persodinti pahistahis yra paskutinis mėnesio žiemą, po to, kai augalas yra apipjaustytas.

Kambario kultūra nėra pernelyg keista. Renkantis dirvožemį už pahistahisa, pirmenybė turėtų būti teikiama laisviems, vidutiniškai maistingiems mišiniams, kurie gerai pralaidūs orui ir drėgmei.

Dėl pahystahisa, paruoštų dekoratyvinių gėlių augalų substratai yra idealūs. Bet jūs galite padaryti dirvožemio mišinį patys.

Norėdami tai padaryti, imk:

  • 2 dalis sodo žemės;
  • 1 dalis išgryninta iš rupių durpių inkliuzų;
  • 1 dalis lapų humuso;
  • 1 dalis smėlio.

Mišinio atpalaidavimui ir struktūrizavimui padės vermikulitas arba susmulkintas sfagnis. Medžio anglis pridedamas prie substrato, kad augtų įsišakniję auginiai. Šis komponentas, kaip ir samanos, padeda ne tik praturtinti dirvožemį, bet ir apsaugoti augalus nuo grybinių ligų pachystachys, kenkėjų ir puvinio, kuris gali turėti įtakos gėlių drėgmę.

Kitas naudingas priedas – susmulkinta spygliuočių žievė parūgština dirvą, reikalingą augalui geram augimui ir žydėjimui.

žydėjimas pahistahis po apipjaustymasKai transplantuojamas suaugęs gėlė, nėra būtina valyti substrato likučių šaknis. Pakanka kruopščiai pašalinti negyvas šaknų dalis ir sunkiai išgryninto dirvožemio gabaliukus, kurie trukdo įpilti naują mišinį. Po dideliais bandiniais, kurie yra skausmingai susiję su transplantacija, pavasarį viršutinis sluoksnis dirvožemyje švelniai pakeičiamas, viršuje, į seną lygį, užmiegamas naujas laisvas pagrindas.

Related  Prancūziškos rožės vertikalioje sodininkystėje: kalistinė

Pachistahio reprodukcija

pahistahis veislių auginimasVasaris ir kovas yra geriausias laikas ne tik genėti ir perduoti pahistahis, bet ir gauti naujų augalų. Namuose šis augalas gali būti auginamas iš sėklų, tačiau dažniausiai naudojami apkirstieji auginiai, gaunami iš genėjimo. Tai yra lengviausias būdas atkurti pahistahis, leidžianti greitai pamatyti savo palangės gražus žvakių ir žiedynų.

Norint įsišaknyti, geriausia paimti sveikus, gerai išaugintus 2-3 2-3 tarpusobumus ir aktyvų augimo tašką.

Rožių sodinimas gali būti:

  • minkštajame vandenyje;
  • į laisvą pagrindą, o konteineris su išspaudomis laikomas kambario šiltnamyje.

Šaknys suformuojamos mazguose, taigi nebūtina smilkyti stiebo giliai. Jei naudojamas pirmasis pahistahisis dauginimo metodas, šaknis galima matyti vizualiai. Žemėje pasodintų gyvulių įsišaknijimas rodo jaunų lapų atsiradimą. Tai įvyksta per mėnesį ir reiškia, kad augalas turi būti perkeltas į nuolatinę gyvenamąją vietą.

Ligos, pahistahių kenkėjai ir augimo problemos

reakcija į netinkamą priežiūrąPahistahis yra gana atsparus ir retai puola kenkėjų, ligų sukeliančių grybų ir bakterijų. Dažniausiai problemos, kurios sukelia lapijos praradimą ir blyškumą, augimo sulėtėjimą ir žydėjimo stygių, yra susijusios su taisyklių pažeidimu.

Augalas jautriai reaguoja į drėgmės trūkumą. Jo lapai praranda sultingumą ir turtingą spalvą, jie pradeda pasukti, o su ilgąja sausra jie trupa. Panašią reakciją rodo gėlė pernelyg sausa oro. Todėl šildymo sezono metu ir vasarą gėlė turi sustiprinti dėmesį, purkšti ir reguliariai, bet ne per gausiai laistyti.

Blyški lapai, sulėtėjęs augimas ir žydėjimas yra mitybos stokos požymiai. Norėdami kompensuoti tai, o ne atnešti susilpnėjusius pahistahis kenkėjų ir ligų, 2-3 kartus per mėnesį gėlynas yra šeriamas.