Gamtoje yra keletas dešimčių rūšių alokacijos Iš atogrąžų miškų florą yra toks turtingas ir įvairus, kad jis vis dar kelia botanikai ir siurprizų, o dėl rimtų mokslinių atradimų motyvai. “Alocasia” gentis apima keliasdešimt rūšių, kurių tikslų skaičių sunku įvardinti net tropinių augalų specialistas.

Tai susiję ne tik su Okeanijos salų arba tankių džiunglių, kurie slepia neištirtus egzempliorius, neprieinamumą. Regiono prigimtis yra neįtikėtinai turtinga ir sukuria visas sąlygas natūraliai hibridizacijai ir naujų veislių atsiradimui.

Namų namaiBe to, Europoje, JAV, Rusijos ir kitų šalių augalų rudenį visada sudomins augintojams, kad pritraukti naujų, anksčiau negirdėtas veislių ir hibridų. Šiandien tuo gerbėjai kambarinių augalų su žalia daiktų, ir net margas violetinės spalvos lapija, esant trilapis, kaip Alokaziya nuotraukoje forma šalinimo.

Alocasia Corazon

Alocasia CorazonIš drėgnų tropikų ir Subtropikai Pietų Azijoje ir Australijoje į Europą nukentėjo įspūdingas, tačiau labai mažas kambarys Alokaziya, kaip nuotraukoje neviršija 40-55 cm aukščio. Ši veislė buvo gauta dėl kruopštaus atrankos darbo, o kai kurios laukinės rūšys – tėvų formos.

Lapai, pagrindinis Corozon alokacijos turtas, yra lygūs, žalios spalvos, pilkos spalvos metalo blizgesys. Gana lengvo lapo fone aiškiai matomi tamsūs dryžiai. Šio tipo alokazijos lapų ilgis, kaip nuotraukoje, siekia 20 cm, plokštelės plotis yra mažesnis nei pusė.

Alokazija Corazon labai patraukli, tačiau dėl geriausių savybių augalų apraiška, ji turi pakankamai šviesus, bet ne tiesioginės šviesos, gausiai laistyti ir atidus priežiūra, ypač siekiama kenkėjų kontrolės. Kultūra gali būti paveikta vorinių erkių, greitai įsisavinančių auginius ir lapų galą.

Deja, šiuo metu ant palangių retai galima patenkinti šią įvairovę. nors tai ne mažiau įdomu nei plačiai žinomos veislės, pavyzdžiui, alokazija Juodoji velvetas arba hibridinė alakazija Amazonica Polly.

Alocasia Polly

Alocasia PollyPristato į paveikslėlį Alokaziya Polly – tai mažiausias atstovas augalų, dėl to, kad lapų formos, nusipelnė pavadinimą “Afrikos kaukė”. Suaugusio augalo aukštis neviršija 50-65 cm, todėl galima rasti vietą kultūrai net mažoje patalpoje. Vienintelis gero augimo sąlyga – drėgmės, šviesos ir šilumos gausa. Su tinkama priežiūra Alokaziya Amazonica Polly auginami kaip daugiamečių pasėlių, ir ši veislė yra lengviau toleruoti likusį apšvietimo stoka, neišvengiama rudens-žiemos laikotarpiu.

Tamsi, smaili, su kontrastingomis venų lapija gali būti palyginta su senovės kario skydo arba, kaip ir alokazijos nuotrauka, su akmenuku.

Related  "Croton" dauginimasis namuose

Pagal savo pobūdį Alokaziya Polly yra nykštukė įvairovė Alokaziya Amazonica gautas kirtimo laukinių augalų praėjusio amžiaus viduryje. Paveikslėlio alokasezėje Polly iš pradžių augo tik prieš du dešimtmečius ir per tokį trumpą laiką laimėjo gėlių augintojų meilę visame pasaulyje.

Alocasia Saryan

Alocasia SaryanAlocasia Sarian yra labai panašus į ankstesnį augalą žalumynai. Tačiau, jei pažvelgsite į alokacijos veislių nuotraukas, paaiškėja, kad Alocasia Saryan, palyginti su Polly, yra tikrasis milžinas.

Augalas turi didelius tankus lapus su iškirpti formos kraštu ir aštriais galais. Į prisotintą žalią fone aiškiai matomi balti dryžiai. Lapų plokštė yra lygi, su būdingu blizgesiu.

Alokazijos drakonas

Alokaseja Populiarus sodininkų klasės Alokaziya Dragon oda, kaip nuotraukoje, traukia neįprastas tekstūros lapiją yra tikrai primena svarstyklių ir kietas kraštais pasakų pabaisa.

Augalo aukštis mažas ir neviršija 0,6-1 metro. “Alocacia Dragon” laukinio protėvio tėvynė – Indonezijos tropikai, kur alokacija varis įvaldė drėgną pievą. Augalų butuose taip pat būtina sukurti tinkamas sąlygas, sudarytas iš gausios, bet išjungtos šviesos, reguliaraus laistymo ir geros mitybos. Su tinkama priežiūra, kaip nuotraukoje, alokaseja Dragon skalė ilgai prašome floristas.

Pagrindinė gėlių apdaila yra itin didelė ir graži lapija, todėl augalas nepamirštamas ir suteikia jai egzotišką išvaizdą. Alokazijos šakniastiebiai yra pailgi, sultingi. Lapų lapai yra šviesiai žali, pakreipiami pagal lapų plokštelių svorį, dėl ko galiausiai susidaro tikra “drakono odelė”.

Alokazijos drakonasJauni lapai dažnai yra žalia, bet kaip jums augti joje, kaip nuotraukoje Alokaziya Dragon atrodo tamsesni ir sidabro tonai, kad suteikti augalų lapai odiškas išvaizdą. Tai ideali originalių stilingų interjero ir žiemos sodo gamykla. Kad alokazija ilgai išliktų patraukli, ji yra apsaugota nuo ryškios šviesos, kuri gali dega dekoratyviniai lapai.

Alocasia Loco

Alocasia LocoŠio kambario alokazijos nuotrauka visada sukelia nustebinti ir linksminti mėgėjų namus gėlininkystės. Vidutinio dydžio, su blizgiu blizgesiu ir labai aštriu galiuku Alokaziya lapija klasės, nes nuotrauka išreiškė trilapis formą ir palieka įspūdį, kad ji yra pagaminta iš metalo arba plastiko. Toks nuostabus augalas bus puikus priedas prie augančių mandarinų, vaisių ir kitų gėlių.

Related  Aphelandra dauginimas namuose

Neįprastos formos ir spalvos alokakijos lapaiLapų plokštelėse esančios venos yra baltos, su neryškiu kontūrais. Lapų galas yra raudonos arba violetinės spalvos. Lapų mentės kraštas yra ne tik figuraciai pjaustomas, bet ir gofruotas, kuris tik prideda dekoratyvumą į neįprastą kultūrą. Augalas iki 50 cm aukščio, vertas rinkti gėlininką, mėgstamas tropinių rūšių!

Alocasia Bambino Arrow

Alocasia Bambino ArrowMažas alokacija Bambino Arrow yra žinomas grybų augintojas iš hibridinių Amazonikos rūšių. Kambariai su aštriomis nušlifuotomis lapėmis gali augti iki 40-60 cm, atskirų nykštukų rūšys vystymuisi yra ribotos 30-40 cm.

Kambario alokazija, kaip nuotraukoje vasaros mėnesiais, auginama 22-25 ° C temperatūroje. Žiemą, kai daugiametis amžinai augalas reikalauja santykinės ramybės, oras aušinamas iki 18-20 ° C, alokacija nebus sugadinta.

Auga alokazija namuoseŠios rūšies alokazijos lapai, kaip nuotraukoje, yra tamsios spalvos, ant kurių platus baltos venelės yra įspūdingos. Brošiūros yra tiesios.

Dėl gero alokacijos augimo ir vystymosi “Bambino Arrow” reikalauja džiovinto lengvo dirvožemio, tinkamo maitinimo ir gausios laistymo. Augalas persodinamas po metų. Procedūra geriausia padaryti pavasarį, auginimo sezono pradžioje.

Alocasia macrorrhiza Lutea

Alocasia macrorrhiza LuteaNuotraukoje pateiktas “Alotasia Lutea” pavadinimas yra išverstas iš lotynų kalbos kaip “geltona”, kuris visiškai atspindi pagrindinę augalo savybę. Sultingi lapiniai lapeliai, stiebo dalys ir net lapeliai yra ryškiai geltoni atspalviai. Tai suteikia didelę alokoziją papildomą trauką ir išskiria ją iš panašių rūšių ir veislių.

Augalas turi didelius, banguojančius ryškiai žalios spalvos lapus. Lapų plokštė iš Naujosios Gvinėjos miškų siekia 60 cm ilgio, o alokacija pati auga iki pusantro metro. Tokie lapų dydžiai ir forma pateisina populiarią šio tipo augalų – dramblys ausų pavadinimą.

Alokacija Juodasis velvetas

Alokacija Juodasis velvetasAloakijos juodi lapai. Juodasis velvetas iš pirmo žvilgsnio augaluose stebina visus, kurie mėgsta patalpų gėlininkystę. Šios veislės lapų plokštės viršutinė pusė skiriasi ne tik neįprasta alokozijos tekstūrai, bet ir turtinga, beveik juodos spalvos, ir suteikė augalui jo pavadinimą.

Švelniame fone aiškiai matomi stori balti dryžiai. Stiebai taip pat yra lengvi, stati arba šiek tiek pakreipti. Kambario sąlygomis alokacija auga 30-45 cm aukštyje, todėl daugeliui floristų kultūra yra labai patraukli.

Related  Svarbu žinoti, kaip iškirpti Kalanchoe

Alokazijos juodas velvetasŠis egzotiškas augalas gali tapti unikaliu interjero apdaila ir miesto apartamentuose sukurti atogrąžų Azijos ir Okeanijos kampelį.

Tiesa, tuo tarpu Alocasia Black Velvet, kaip ir nuotraukoje, reikalauja tų pačių sąlygų, kad jį supančios namuose. Tai reiškia, kad augalas yra svarbus drėgnis ir oro temperatūra. Dėl sveikatos ir geros alokazijos išvaizdos reikalingas maistingas, laisvas dirvožemis ir gausus reguliarus laistymas. Nepaklusnus požiūris į globą, alokazija greitai praranda savo patrauklumą, jos ovalios didžiosios lapeliai netenka aksominio, plončio ir apsiausto skausmais.

Juodasis velvetas fotografijoje parodytoje nuotraukoje, lapai iš apačios yra rožinės ar violetinės spalvos su neįprastais žalia spalva. Be kultūros, be augalų su įprastiniais apvaliais-ovaliais lapais, galima susipažinti su veislėmis su pailga lapų platina. Paprastai tokie augalai yra didesni ir vidutiniškai auga.

Alocasia Eline

Alocasia ElineĮvertinimas alokazija ūkas Elaine yra gerai žinomas dėka neįprastų gėlių augintojams kietas lapai, ne tik formos kontūrą ir įgaubti dryželiais, bet ir nuostabų metalinį atspalvį. Venos yra mėlynos arba violetinės, lapo galinė dalis yra violetinė.

Šios formos įgauna pilkos spalvos plieno lapus, būdingus AloKazia Eline, tik suaugusiesiems. Jauni lapai lengvai atpažįstami šviesiai žaliu atspalviu ir minkštesniu lakštu.

Alokacijos įvairovė, kaip ir nuotraukoje, nesiskiria nuo dydžio, o tai yra aiškus pranašumas daugeliui floristų.

Alokazija Black Magic

Alokazija Black MagicAlocasia Black Magic, priklausanti rūšiai infernalis ir provokuojanti tikrą mėgėjų mėgėjų egzotiškų augalų, neseniai pradėjo papildyti namų kolekcijas. rūšies pavadinimas reiškia “infernalą”, o tai visiškai paaiškinta augalo išvaizda ir jos tamsiai purpurinės lapijos spalva.

Galite pamatyti laukinę alokakiją “Black Magic”, keliaudami atogrąžų miške Borneo, Malaizijoje ir kitose Pietryčių Azijos dalyse. Vietiniai žmonės vadina augalą “skeletu” dėl šviesių venų ir dėmių tamsiuose lapuose.

Alokazija Black MagicIš tiesų, augalas yra labai neįprastas! Jis turi tamsius lapus su aiškiai apibrėžtomis įgaubtomis venomis, tarsi žėrintis rausvai ir violetiniais atspalviais. Šio kambario alokozijos aukštis, kaip nuotraukoje, paprastai svyruoja nuo 40 iki 50 cm.

Įdomu tai, kad kitos rūšies ir rūšies periantėja paprastai yra baltos, kreminės arba žalsvos, Alokašijoje, juodoji magija taip pat dažoma bordo, violetinės arba žalia-juodos spalvos.

Vaizdo įrašas apie alokaziją