elektrinis kultivatoriusElektros kultivatorius dachai atlieka keletą operacijų, išlaisvindamas sodininką nuo sunkių kasinėjimų. Pavasario dirvožemio apdorojimas yra žemės pažadinimas po žiemos poilsio, atsipalaidavimo ir užpildymo deguonimi. Sunkus ir ilgas lauko kasimas bus tvarkomas elektriniu kultivatoriumi.

Veislių kultivatorių parinkimo kriterijus

elektrinis modelisKultivatoriaus pasirinkimas priklauso nuo darbo tipo – nuo židinių apsodinimo šiltnamyje ir švelnios arimo ar lauko ištraukimo, siekiant pasirengti nuolatiniam sėjimui. Vasarą kultivatorius gali dirbti kaip kiškis arba piktžolė tarp eilučių.

Priklausomai nuo atlikto darbo tipo, turėsite turėti skirtingus priedus – pjaustytuvus ir žvaigždutes, kalvas ir poliruotus. Naudojamo variklio galia priklauso nuo dirvožemio tankio.

Elektrinis vasaros rezidencijos kultivatorius gali dirbti tik iš tinklo, todėl reikalingas ištraukėjas.

Elektriniai kultivatoriai kotedžams yra lengvi ir nebrangūs, jie atlieka ribotą spektrą darbų.

Lengviausi šiltnamių kultivatorių modeliai

Ypač lengvųjų įrankių atstovė yra kultivatorius “Zemlyak”, “Kalibr” gamintojas Kinijoje. Pagrindinis privalumas yra kompaktiškumas ir lengvas svoris. Prietaisas veikia su mažu triukšmo lygiu, naudodamas įvairius dirvožemio priežiūros svorius.

Prieš darbą būtina patikrinti visų varžtų priveržimą. Pavarų dėžėje nėra tepalo, jį reikia pridėti. Važiuokite lengva apkrova.

Kultivatorius Countryman CE 1300Jei pasirinkimas nukrito ant kultivatoriaus elektrinio žemės daviklio CE 1300, tai reiškia ypač lengvus modelius. Tai populiarus modelis šiltnamiuose, gėlių lovose ir sodo gultuose. Šviesus plastikinis korpusas apsaugo variklį nuo purvo ir dulkių. Mills dirba 23 cm gylyje, transportuojant yra greito atleidimo ratai.

Specifikacijos:

 • variklis elektra, galia 1,3 kW;
 • Frezavimo pjovimo greitis yra 110 aps./min.
 • pjovimo skersmuo – 230 mm;
 • greitis – 1 greitis, be atvirkštinio;
 • svoris – 13,4 kg.

Reguliuojama vairo kolona ir sulankstoma rankena yra papildomas patogumas transportuojant elektrinį kultivatorių vasaros rezidencijai.

Einheil kultivatoriusGerai žinomas sodo įrangos gamintojas, bendrovė “Einheil”, siūlo kūdikį, sveriantį tik 7,6 kg, lengvų dirvožemių valymui šalies soduose ir šiltnamiuose. Šviesus kultivatorius, kurio darbinis plotis 30 cm, yra su dviem pjaustytuvais ir gali išlaisvinti dirvą iki 20 cm gylio. Jis turi vieną greitį be atvirkštinio. Įmonė teikia 750 W 750W elektrinę garantiją 24 mėnesių garantiją.

Related  Pump Kid, rūšis, segmentas naudoti

Truputį giliau bus apdorota “DDE” įmonės vaiko šviesa. Jis skirtas dirbtiniam dirvožemiui perdirbti iki 8 hektarų. Kultivatoriuje yra alyvos šerdeso reduktorius, ergonomiška reguliuojama rankena ir dulkėms nepralaidus korpusas. Tinkamai prižiūrint, 750W elektrinis DDE kultivatorius tęsis ilgą laiką.

Nuo 1990 m. Išradėjas Daniel Davis įsteigta bendrovė yra DDE grupės dalis. Šios amerikietiškos kompanijos sodo ir parko technologijos charakteristikos yra patikimos ir veiksmingos.

Pirkdami kultivatorių su elektriniu pavara, turite rūpintis kokybės pratraukimo laidu.

Elektrinių kultivatorių lengvų modelių klasė

kultivatorius DDE ET 1200-40Elektrinis kultivatorius DDE ET 1200-40 turi rankeną 40 cm ir veikia su šešiais peiliais. 1,2 kW variklio galia leidžia dirbti su žeme iki 22 cm gylio. Įrankis valdomas net su nuleista platforma. Lakštinio plieno pjovikliai su specialiu galandimu kokybiškai atpalaiduoja gabaliukus. Mažas triukšmas ir dujų išmetimo trūkumas leidžia jums dirbti anksti ryte, netrukdydami atostogautojų. Mechanizmai yra patikimai pritvirtinti, apsaugantys nuo nešvarumų. Su prietaisu susidoros su moterų rankomis.

Techniniai kultivatoriaus parametrai:

 • elektros variklio galia – 1,2 kW;
 • įtampa 230 V;
 • reduktorius – kirminas;
 • ratai – yra prieinami;
 • pjaustytuvai – 6 vnt;
 • garantija – 2 metai.

Reguliuojama rankena leidžia patogiai valdyti įrankį bet kokio aukščio asmeniui. Kultivatoriaus svoris yra 12 kg.

kultivatorius DAEWOO DAT 1700ELabai žinomas Korėjos patikimos įrangos gamintojas siūlo elektrinį kultivatorių DAEWOO DAT 1700E, turinčius savo inžinieriaus tipo elektrinį variklį. Specialios paskirties variklis padidino sukimo momentą ir padidino variklio tarnavimo laiką. Įmonė suteikia ypatingą variklio garantiją, visas variklis yra uždengtas dulkėmis ir vandeniui atspariu korpusu, kuriame yra įrankio laikymo rankena.

Kirminio pavarų dėžė turi aliuminio korpusą. Prietaisas veikia labai efektyviai, 90 proc. Sukimo momento perkeliamas į frezavimo stakles. Kultivatoriuje yra 16 specialių profilių pjovimo įrankių. Jie patys atlieka kūną arimu, nenaudodami ratų. Yra įrengtas noragus ir ratus, kad būtų lengviau gabenti vienetą. Kultivatoriaus svoris yra 13,5 kg.

Related  Viking Cultivator – modelių apžvalga

Rankena suteikia valdymo pultelį ir užrakto mygtuką nuo atsitiktinio paleidimo. Technika gali dirbti šiltnamiuose ir teritorijoje, kurioje auginamos dirvožemio. Remiantis vartotojo atsiliepimais, kultivatorius taip pat dirba tankioje dirvoje, vaikšto kartu su užmiršta teritorija, tačiau reikia iškirsti šakniastiebius, žaizdas ant malūnų ašies.

Kietajame dirvožemyje lengvas įrenginys išsiveržia, tačiau, pakeldamas kampą, galima apdoroti tokią žemę.

Įrangos priežiūra tikina, kad jos centrai įsikūrę visoje šalyje.

kultivatorius“Gardin” elektrinis kultivatorius parduodamas su ekonomiškais modeliais, kurių variklis yra 600 vatų. Apdorojant nedidelius lengvus prietaisus, juostelė nuo 20 iki 36 cm toje pačioje galia. Jų svoris yra nuo 6,5 iki 8 kg. Apdorojimo gylis yra 18 cm, tačiau specialios formos ir galandimo pjaustytuvai leidžia išlaisvinti sunkų dirvožemį iki 18 cm gylio. Kultivatoriuje yra 4 ašmenys, kurie efektyviai dirba.

Įrenginys valdomas viena ranka, jis pats įkanda į dirvą ir juda. Variklis su karterio tepalu užtikrina be kliūčių.

Naudojant vienkartinį mechanizmą, galima papildomai naudoti trąšas kasti. Kabelio saugiam judėjimui įrankyje yra kamino atleidimo sistema, jungianti laidus.

Pjovimo agregatai veikia gremžtuve 260 aps./min., Todėl geras gabalėlių šlifavimas. Lankstoma aliumininė rankena nesikiša į prietaiso transportavimą prie bagažinės. Gaminti modelius Vokietijoje.

kultivatorius Hyundai t2000eElektrinis kultivatorius “Hyundai T2000E” išsiskiria tarp kitų modelių, ne tik galios, susiejant. Esamas diržo pavara prisideda prie apkrovos slopinimo. Griebtuvai yra varomi grandininiu pavaromis. Dėl to dizainas leidžia apdoroti per vieną 50 cm spąstai. Sparnai virš ratų apsaugo galios dalį nuo nešvarumų. Vairavimas pakreipiamas į patogią padėtį. Priekinis ratas yra reikalingas transportavimo metu, jo darbo padėtyje jis yra pakeltas.

Techninės priemonės charakteristikos:

 • elektros variklio galia 2,0 kW;
 • pjovimo skersmuo 280 mm;
 • apdirbimo gylis – 25 cm:
 • darbinis plotis 55 cm;
 • svoris 29,6 kg.

Related  Elektrinis grandininis pjūklas, kurį vienas pasirenka statybai ir damai?

Palyginti su aptariamais modeliais, tai yra galingiausias kultivatorius. Darbinio mechanizmo kraštuose yra diskų, kurie sudaro lygų pjūvį. Norėdami pradėti, turite naudoti galios ir išspausti sankabą. Įrenginys palaipsniui įvedamas į žemę, šiek tiek kaupiasi. Atidarytuvas patenka į darbinį gylį. Esant pilnai apkrovai, 25 cm panardinant, mašina yra lėta, tačiau ji atsargiai apdoroja žemės sluoksnį.

Kultivatorius turi kaltinių gamyklų rinkinį ir asinchroninį variklį.

Kultivatorius patriotasKultivatorius “Electric Patriot” prekės ženklas – Amerika, gamyba yra nustatyta Kinijoje. Mažas, švelnus aparatas, galintis apdoroti 26 cm dirbamos žemės. Variklio galia 1390 W, svoris 16 kg. Kultivatorius yra su sliekine pavara, diržine pavara. Mills su 230 mm skersmens dirvožemiu apdoroja iki 20 mm gylio. Įrankis gerai atrodė pjaunant lovą ir dirbant šiltnamyje.

Visi siūlomi modeliai turi skirtingas išlaidas. Bet turėdami pakankamai įgūdžių santechnikos srityje, žinių apie praktinę elektros inžineriją, galite surinkti elektrinį kultivatorių savo rankomis.

savaeigis kultivatoriusPrieš jus – elektrinės mėsmalės modelis. Norėdami sukurti įrenginį, jums reikės:

 • variklį iš mėsmalės, geriau iš pramoninės;
 • metaliniai vamzdžiai ir kampas;
 • gali būti įtraukti ratai ant ašies;
 • sraigtas, laužas;
 • suvirinimo aparatas ir įrankiai.

Į reduktoriaus kraterį per pritvirtintus kampus suvirinkite metalines rankenas, lenkdami juos, patogumui. Tiems patiems kampams pritvirtiname ratų ašį. Renkamės vidutinio dydžio ratų. Iš laužo, jums reikia nupjauti veleną pjaustytuvams. Elektros mašinų įvorėje įkiškite veleną, o ant jo iš išlenktų plokščių surinkite pjaustytuvus.

Vaizdo įrašas apie elektrinį kultivatorių