vejapjovėBenzino vejapjovės yra skirtos vejoms rūpintis, o vėliau jie pradėjo naudoti įrangą žemės juostos už tvoros perdirbimui, ant sienos. Rinkdamiesi vejapjovio benziną, pradinis taškas yra geriausių modelių įvertinimas. Remiantis vartotojų atsiliepimais 2016 m., Siūlome pažiūrėti geriausius įrankius. Technika yra įvairialypė, todėl geriausi 3 savaeigių, ratinių vejapjovių ir žirklių modeliai pateikiami svarstyti. Ši medžiaga pagrįsta moksliniais tyrimais “Ekspertų kainos”, “Yandex Market” ir specialistų atlikta įrangos analizė.

Kas lemia įrankio pasirinkimą

13 geriausių modeliųDėl puikiai plokščio ploto su tankiu žolės dangalu naudojama aukšto našumo technika. Paprastai didelių vejų atveju tikslinga naudoti savaeigius keturračius modelius su mulčiavimo funkcija arba konteinerius atliekoms surinkti.

Vietose, kuriose susiduriama su šiurkščiavilnių žolių ir krūmų užtvankomis, geriau naudoti žoliapjoves su rankiniu pavarų dėže ir trinkelėmis. Norėdami pataisyti nepatogumus ir nuolydžius su didesniu nuolydžiu geriau nei trinkelėmis. Šlaituose reikia specialių vejapjovių, kurios nebus išbuvo iš bako.

Be to, norint fiziškai iškrauti po darbo darbo dieną, gera žvalumo įmoka atneš darbą su įrankiu, kuris reikalauja fizinių pastangų. Taigi, pagalvokime apie geriausių benzininių vejapjovių modelių įvertinimą, atsižvelgiant į instrumento poreikį.

Trinkelės pasirinkimas

modelis Stihl FS 55Žoliapjovė vadinama benzinu siurbliu, kurio baras yra skirtingose ​​pusėse, darbo dalis ir vieno cilindro dviejų taktų variklis. Norėdami perkelti krovinį iš rankų į kėbulą strypo viduryje, ant rankų ir rankšluosčių ant pečių įtaisyta tvora. Dvitaktis variklis yra galingesnis, bet kompaktiškas. Pjaustytuvas – tai sukamas diskas su peiliais arba jame fiksuota žvejybos juosta. Saugumo sumetimais peilio paviršius padengtas korpusu. Sukamas lankstus velenas yra lazdele.

Stihl FS 55 modelis yra pasirinktas kaip geriausių modelių, įvertintų geriausius modelius, reitingo nugalėtojas. Žirklė sveria 5 kg, moterys ir vyresnio amžiaus žmonės gali ją įveikti. Patogi ergonomiška rankena ir apgalvota apsauga užtikrina saugų darbą. Įrankis lengvai suvyniotas, sukimosi dažnis yra reguliuojamas.

Pjovimo kokybė yra puiki, bet kokia konfigūracija – su peiliu ar žvejybos linija. Dirvožemio vibracija yra nematoma. Patvari diržo ir pečių pagalvės tvirtinimo sistema. Į komplektą su įrankiu yra aukštos kokybės saugos akiniai, 2 sezonų žvejybos linija ir peilis.

Apibūdinkite įrankių naudotojus, pvz .:

 • galingas;
 • mažas triukšmas;
 • darbai, atsižvelgiant į atsiliepimus, nuo 2009 m. be remonto;
 • tai prasideda be pastangų.

Related  Siurblys Vandenis, prietaisas, modelių asortimentas

Žoliapjovės kaina vidutiniškai yra 15 000 rublių.

echo-spm-22ges-u-rankenaEcho SPM-22GES U-Handle, žoliapjovė, yra antrasis iš tų pačių benzininių vejapjovių įvertinimo įrankių, kurie lengvai ištiesinami lignified stiebeliais iš pastolių ir dilgėlių. Instrumentui būdingas itin lengvas paleidimas, mažas triukšmo lygis ir specialios anti-vibracijos antgaliai. Žoliapjovės svoris yra 5,7 kg. Vartotojai atkreipia dėmesį, kad toks įrankis su tetraedrine žvejybos linija gali lengvai perpjauti 15 hektarų nuolatinių piktžolių per dieną. Sudėtyje yra pečių diržas, diržas, ritės žūklės, stiklai ir diskas. Nurodytas ekonomiškas degalų suvartojimas. Įrenginio kaina yra nuo 12 rublių.

Trimmer Patriot PT 3355 turi sulankstomą rankeną, gerai veikia grubus, kalvotą reljefą. Dujų įjungiklis ir laikiklis yra ant rankenos. Sulankstomas baras ir dviračio rankena palengvina darbą.

Įrankis yra galingas, viską valgo.

Trūkumai apima nepatogią diržą, blogą šalčio gamyklą ir riebokšlio užsikimšimą storu, dideliu žolės stovu. Žoliapjovės kaina yra mažesnė kaip dešimt tūkstančių rublių.

Nesavaeigės benzino vejapjovės

ne savaeigė vejapjovėVisos keturių taktų benzininio variklio galios tikslas – pjauti žolę. Krepšelis su prietaisu vyrams ritininis. Todėl tokios mašinos veikia mažiau triukšmo, palyginti su savaeigėmis mašinomis. Jie turi 2 litrų kuro baką, kuris leidžia jums pjauti žolę dvi valandas. Galite dirbti su nuolydžiu mažiau nei 25 laipsnių.

Priklausomai nuo apdirbamo ploto, pasirenkamas didesnio arba mažesnio darbo pločio įrankis. Dėl 25 hektaro sklypo geriausiai tinka 55-60 cm sukibimo mechanizmas. Žolę galima surinkti į konteinerį arba paskleisti kilimu, kai yra pjovimo.

Jei vartotojui svarbu gauti kokybišką įrankį, jis parinks geriausią benzino vejapjovę pagal reitingą:

 • Husqvarna 152sv;
 • Honda HRG 465C3PDE;
 • Husqvarna Jet 55S.

vejapjovė HondaNe savaeigių benzino vejapjovių pavyzdžiai:diagrama

Geriausios savaeigės benzininės vejapjovės

Važiuokite keturiais ratais su valdymo rankenėle, kuriai reikia truputį laikyti ir valdyti mechanizmą – tai yra savaeigės benzino vejapjovės. Technika užima pirmaeilę poziciją bet kokiuose reitinguose. Vedantys gamintojai teigia, kad yra sukurti labiausiai funkciniai modeliai. Pripažinti sodo mašinos gamintojai:

 • AL-KO;
 • Makita;
 • Bosch;
 • Čempionas;
 • MTD ir kiti.

Related  "Gileks" siurblinė padės privatiems prekiautojams

Buvo atsižvelgta į pirkėjų atsiliepimus apie kainą ir technines vienetų savybes. Visi surinkti modeliai turi keturtakius benzininius variklius. Pagal įvertinimą, geriausia savaeigė savaeigė vejapjovė yra vadinama AL-KO 119617 Highline 46.5 SP-A.al-ko-119617-highline-46-5-sp-a

Vienetas gali pjauti 1,4 hektarus žolių per dieną. Patogi sverto reguliavimas leidžia pjauti žolę 25-75 mm lygiu. Plastikinė dėžutė, kurios talpa yra 60 litrų, yra užpildymo indikatorius. Vejapjovė gali lengvai susidoroti su šlapia žole, yra mulčiavimo režimas.

Dėl didelių galinių ratų mašina gali būti valdoma netgi netolygiai. Metalinis korpusas turi aerodinaminį kontūrą. Variklį paleidžia rankinis paleidiklis.

Garantijos terminas yra 3 metai, produkto kaina 26440 rublių.

Antrasis benzino vejapjovių reitingo vieta užėmė modelis CHAMPION LM5345BS, nuotrauka straipsnio pradžioje. Pjovimo plotis 530 mm ir didelis greitis priklauso nuo amerikietiško 6 litrų talpos variklio montavimo. su

Yra dešinė ir kairė žolė. Pjovimo aukštis yra reguliuojamas nuo 19 iki 76 mm.

Galiniai dideli ratai padidina įrenginio pralaidumą. Ji kirpina kirmėlių skylutes savo kelyje, gali įstrigti tik ant smūgio. Metalinis korpusas suteikia vejapjoviui tvirtumo ir svorio.

Trūkumai yra sunkus svoris – 41 kg, nėra mulčiavimo ir reikia pašalinti rankeną transportavimo metu. Produkto kaina yra 32-35 tūkst. Rublių.

makita-plm4621Makita PLM4621 tapo bronzos apdovanojimu už geriausių benzininių vejapjovių reitingą. Pagrindinis palankumas yra paprastumas ir patogus valdymas. Yra mulčiavimo antgalis. Vejapjovėje yra amerikietiškas variklis, jis turi plieninį korpusą. Tarp trūkumų yra šoninės išstūmimo trūkumas ir nepatogus naftos pakeitimas. Žoliapjovės vejapjovės kaina yra 34-40 tūkst. Rublių.

Geriausias vejapjovės kotedžų pasirinkimas – video