elektrinė makita veikia“Makita” vystymosi istorija amžiuje padarė prekės ženklą kokybišku simboliu visose produktų linijose. Elektrinė elektrinė grandinė Makita yra statybos įrankių rinkos lyderė. Įvertinant elektrinius pjūklus “Makita” mėgstami profesionalai ir mėgėjai. Įranga naudoja sektorių – patalpose ir šalia pastatų, kai nereikalingas triukšmas ir dujų užteršimas.

Elektrinio grandininio pjūklo “Makita” aprašymas

grandinės elektrinis pjūklasKiekvienas pjūvis susideda iš korpuso, kuriame sumontuotas variklis, kuris perneša reduktorių į padangą su įtempta grandine. Eksploatavimo metu sutepkite grandinę, o labirintui yra alyvos rezervuaras ir alyvos tiekimo siurblys. Kūne yra suaktyvinami užrakinimo mygtukai. Patogios rankenos ir apsauginis skydas užtikrina ilgą darbo įrankį be nuovargio.

Pjovimas yra dėl to, perdavimo sukimo momentą iš variklio į pavarų dėžę, pavarų dėžė į pavaros krumpliaračio, varančio grandinę su aštriais dantimis. Kartu su sukimu, prasideda grandinės tepimas.

variklio išdėstymasElektrinė Makita pjovimo grandinė pristatoma į Rusiją dviem variklio išdėstymo variantais. Pjūklai, kuriuose variklis yra išilgai įrankio ašies, yra geriau subalansuotos. Jie yra patogu dirbti ilgą laiką ir atlikti tikslų pjovimą. Tačiau konstrukcija yra sudėtinga dėl kūgio sankabos buvimo, o pjovimo su išilgine varikliu pjūklai yra brangus profesionalus įrankis. Tai yra modeliai, kurių ženklinimas yra “30A”. Šis įrankis yra ilgesnis, atrodo agresyvus.

Vertikaliai pjūklo pjovimo lengviau modifikacija “20A”, jei išpjauti iš viršaus į apačią ir stačiu kampu. Tačiau dėl tokio pjūklo sunku iškirsti medžių šakas dėl nestabilaus balansavimo. Dėl pjaunant medieną Elektriniai grandininiai pjūklai Makita yra idealus, ir nėra reikalo mokėti keletą tūkstančių už profesionalus įrankis.

Įrenginio talpa priklauso nuo talpos. Profesionaliems pjūklams jums reikia 2,5-4,0 kW variklio su įtampos reguliatoriumi. Į namų ūkį įeina modeliai, kurių talpa yra 1,5-2,0 kW. Pasirinkite reikiamą įrankį su galia, nes nestabili įtampa tinklu neigiamai paveikia galios mazgą.

grandinėPadangos dydis turi būti parenkamas pagal darbo pobūdį. Pjaustymas rąstų pastatyti namą gali būti rąstai naudojant autobuso ilgis 45 cm, siekiant sumažinti estakados polių pakankamai cutter 30 cm. Taigi, pjūklas bus daugiau kompaktiškas ir lengvesni su mažesniu geležinkeliu.

Related  Pirkite elektrinį kultivatorių vasaros rezidencijai – paspartinkite dirvos auginimą

Svirtis, esanti priešais rankenėlę, yra grandinės stabdys. Žmogus išmetė smūgį į priekį, jis atsilenkia ranką nuo atvartos, variklis sustoja. Tai yra apsauga nuo grįžimo smūgio.

Elektros pjūties “Makita” grandinėje yra blokuojamas variklio perkaitimas, užblokuojamas įtraukimas. Sklandus pradinio srovės padidėjimas leidžia palaipsniui įgyti pagreitį, prailgdamos visų mazgų gyvenimą.

Profesionalai pataria atsisakyti nusipirkti pjūklo, jei jis nėra užrakintas. Tai pirmasis ženklas, kad modelis yra suklastotas.

Apžvalga elektros grandininių pjūklų atskleidė pjūklai Makita užėmė pirmąją vietą Yandex rinkos reitingą, vyks vartotojo apklausos ir įsigyti prekes.

Modeliai UC4030A, aprašymas ir apžvalgos

grandininis pjūklas makita uc4030aElektrinė grandininė pjūklė “Makita UC4030A” yra pripažinta lyderiu tarp profesionalių įrankių. Naudojant 2,0 kW galingumą, 4,4 kg svorio ir padangos ilgį 40 cm, pjūklas turi išskirtinių savybių. 3/8 colių grandinės atstumas leidžia pažodžiui įsikabinti į medieną. Apžvalgose yra kokybinis rumunų įrenginio rinkinys.

Ypač atkreipkite dėmesį į saugumą. Įrankis automatiškai atsijungia, jei grandinė užkando. Todėl grandinė atsinaujina ir sugedusi. Pradžia yra lygi, grandinė tampa vis sparčiau.

Labai tvirta pavara, netgi pjaustant ąžuoliuką, su pritvirtintais nagais, praeina žvaigždutė. Pažymėkite variklio elektromagnetinį stabdį, stabdydami grandinę sekundėmis.

Trūkumai apima elektros energijos tiekimą su nestabilia tinklo įtampa, tačiau apie tai įspėja gamintojas. Kitas vartotojų problemas yra naftos nuoseklumas. Mažiau klampus greitai išgaunamas, tankus negaunamas. Išvada yra naudoti rekomenduojamą alyvą. Produkto kaina yra 10-11 tūkst. Rublių.

Pardavimų lyderis yra mėgėjų elektrinis pjūklas UC4020A

grandinės makita uc4020aElektrinis grandininis pjūklas “Makita UC4020A” su skersiniu variklio išdėstymu atrodo gerai švelnus riebumas. Tai geriausia kaina ir kokybė iš vienodų modelių asmeniniam naudojimui. Variklio galia 1,8 kW leidžia atlikti daugybę darbų. Įrankis supjausto rąstus iki 40 cm skerspjūvio, jis naudojamas medžių apdailai.

Related  Kultivatoriaus čempionas – patikimos technologijos galingose ​​rankose

Pastabos dėl operacijos nėra atskleistos, netgi nafta netekėja ir sunaudojama vidutiniškai. Pažymėkite labai patogų grandinės įtempimo mechanizmą.

Pjūklas sveria 4,4 kg, tai kainuoja vidutiniškai 8 000.

Modeliai su pjovimo disku 35 cm

elektros makita uc3520aKuo ilgesnis pjūklo diskas, tuo storesnis pjūklo pjovimas. Tačiau visi prietaiso mazgai yra tarpusavyje sujungti ir pritaikyti tam tikrai apkrovai.

Mes atstovaujame elektrinę Makita UC 3520A grandinę su skersine variklio išdėstymu. Gamintojai nerekomenduoja naudoti įrankio pjaunant daugiau nei 15 cm, tačiau vartotojai gali kelti pavojų, kai kurie pamačiau 35 cm.

Kai priveržiate grandinę, turėtumėte šiek tiek prilipti iš apačios, maždaug 1 cm, patikrinus traukdami pirštais be jokių pastangų.

Pjūklas gerai subalansuotas, lengvas sukibimas. Pjūklo drėgnas ir sausas vidutinio tankio medis. Grandinė yra sureguliuojama labai patogiai, sukant avinėlį, po to paspaudus. Valandos eksploatavimo metu alyvos suvartojimas turi būti 200-300 ml. Nedidelis alyvos nutekėjimas neveikiančioje padėtyje yra lengvai pašalinamas. Tačiau jūs turite atkreipti dėmesį, aliejaus lygis yra matomas apatiniame trečdalyje, ir jūs turite papildyti.

Pasverkite pjūklą 3,8 kg, galia 1,8 kW, verta 7,5 tūkstančių rublių.

Elektrinė grandininė pjūklė “Makita UC3530A” yra profesionali priemonė, turinti 2000W variklį.

grandininis pjūklas mucita uc3530aIšilginis variklio išdėstymas leidžia dirbti sparčiai. Tai geriausia dailidė, kuri užsiima tiltelių statyba. Pastato viduje patogu dirbti su pjūklu. Kabelis yra trumpas, reikalingas tvirtas jungtis. Pasverkite pjūklą 4,4 kg, tai kainuoja 11 tūkst. Rublių

Vaizdo apžvalga elektrinių pjūklų “Makita”