Tos skirtingos veislės svetainėjeYra daugiau nei 200 veislių Thuya. Šios veislės dažniausiai skirstomos į aukštus ir užsitęsusius, taip pat veisles su geltonomis adatomis. Kraštovaizdžio dizaineriai naudoja tui ne tik formuojant gyvatvorę. Spygliuočių augalų sienų rūšys yra puikus gėlių lovų ir gėlių lovelių dekoravimui. Naudodamiesi skirtingais Thuya tipais savo vietovėje, galite sukurti gražią žalią kompoziciją. Apsvarstykite tuos, kurie labiausiai tinka pirmosios plano kompozicijai, tipai, ir medžiai, specialiai sukurti gyvatvoriui.

Sferinis Tui

Sferinės tuya veislės buvo išaugintos papuošti gėlių lovos svetainėje. Šios veislės nurodo “Tui” bortą. Jie auga labai lėtai, jų aukštis yra ne daugiau kaip 1 m. Sferinės veislės puikiai toleruoja kirpimą ir formavimą, tačiau labai kenčia nuo aštrių šalčių. Šios veislės turėtų būti sodinamos šalia aukštų krūmų, pvz., Bukmedžio, todėl tudža yra apsaugota nuo vėjo ir yra dalinai atspalvis. Siūlės rutuliukai gali siekti 90 cm skersmens. Toks tuya yra puikus tiems plotai, kurių dauguma yra paslėpti aukšti krūmai ar medžiai. Tarp kūginių veislių yra tudža su geltonomis adatomis, kurios puikiai papildo žalias veisles.

Populiariausias smaigalio Thuya yra Globosa. Šio krūmo šakų patarimai yra geltoni, arčiau vidurio – spalva tampa šviesiai žalios spalvos, o šalia bagažinės – žalia.

Mažai išaugęs Tui

Mažai augančios tuya veislės yra puikus dekoravimui vietoje su ūkio pastatais. Šių veislių aukštis yra iki 3 m. Mažai išaugę tuberiai gerai toleruojami šalnų ir rudens temperatūros pokyčių. Tokios veislės dažniausiai naudojamos gyvatvorių formavimui. Jie labai dekoratyvūs, nes jie yra kompaktiški ir beveik niekada nesusiečia sėklų.

Populiariausi žemos klasės “Tui” yra “Smaragd”. Šios veislės porūšį galite įsigyti geltonomis adatomis.

Aukštas aukštis

Aukšti stiebai sodinami tik dideliuose plotuose. Spygliuočių aukštis gali siekti 9 m. Jie naudojami vietai padalyti į zonas arba vietoj gyvatvorių kolonų.

Jei jūsų svetainėje yra per daug šviesos, kad augtų šešėliai, auginkite bent vieną aukštą Thuju. Po penkerių metų, šalia jo, bus galima kurti lovos šešėliai mylintiems augalams.

Related  Avikailių avių turinys – avių veisimas pradedantiesiems