Didelis moliūgų vaisiusMoliūgų yra labai nepretenzingas augalas. Jis gali būti auginamas net prasto dirvožemio, tačiau augalams auginti reikia augalinių medžiagų. Moliūgai labai patinka švieži ekologiški produktai. Yra keletas būdų, kaip auginti sveiką daržovę.

Auginimas ant komposto krūvos

“Muskato” moliūgai yra saldžiausias iš Rusijoje išaugintų. Norėdami visiškai subrendęs, jai reikia daugiau saulės spindulių ir šilumos nei kitos moliūgų veislės. Todėl auginkite tokį moliūgą geriausiai komposto krūvą. Perdozavimas, kompostas suteiks augalui daugiau šilumos ir maistinių medžiagų didelių ir saldžių vaisių formavimui. Augalo lapai bus puiki patobulinta komposto dalis, ji nebus deginama saulėje.

Pakilimas į atvirą žemę

Skirtingai nuo kitų melionų, moliūgas labai mėgsta šviežią ekologinę medžiagą, taigi prieš sodinant augalą, šviežio karvių mėšlas dedamas į dirvą. Kai jis nutrūks, jis pradės išlaisvinti šilumą, kuri yra būtina stiprios šaknies sistemos plėtrai. Augalo šaknys gali patekti į dirvožemį 2 m giliai, tai leidžia moliūgui labai gerai įsisavinti maistines medžiagas.

Daugiausia moliūgų sodinimui tinka lengvam priemolio dirvožemiui ar smėlėti derlingam dirvožemiui. Turi būti tręšiamas sunkus priemolio ar pelkėtas dirvožemis, o rūgščiosios dirvos – kalkės. Kadangi moliūgai auga pakankamai dideli, augalai pasodinami 1 m atstumu vienas nuo kito. Lovos yra 1,5 m pločio.

Ruošdami dirvožemį, skirtą moliūgų sodinimui kiekvienoje skylėje, sudėkite:

  • 6 kilogramai organinių medžiagų;
  • 80 g amonio nitrato;
  • 50 g kalio druskos;
  • 50 g superfosfato.

Prieš sodinant moliūgų sėklą dirvožemyje, jas reikia apdoroti silpnu kalio permanganato tirpalu (2 gramai stikline vandens). Palikite į tirpalą 15 minučių. Tada sėklos turėtų būti plaunamos ir pakuojamos drėgnu skudurėliu arba tarp dviejų vatos dalių sudirginamos 20Apie C.

Perkrėstos sėklos gali būti nedelsiant pasodintos atvirame lauke, ir jūs galite auginti iš jų sodinukus.

Moliūgų derlius

Rudenį būsite malonu prinokusių ir skanių moliūgų vaisių. Jie turėtų būti išvalyti prieš šalną, kai moliūgai išoriškai pasiekia brandą, tačiau vaisiai gerai išsiskleidžia ir nukirsta, jei jie yra sausoje, saulėtoje vietoje. Pjaukite moliūgą kartu su kulkšniu, tada ją galima laikyti iki pavasario ar net iki kito derliaus.

Related  Didelio derlingumo figos Krymo juodos spalvos – puikus pasirinkimas sodinti paslėptose struktūrose