mikrobangų inkubatoriusInkubatorius gali būti gaminamas atskirai, norint veisti savo gyvulius. Dėl nedidelio skaičiaus kiaušinių naudokite namų kabinetą iš mikrobangų krosnelės. Tokiu inkubatoriumi dedama iki 13 kiaušinių.

Mikrobangų inkubatorius yra geroji gamyklos inkubatoriaus alternatyva. Be to, mažos talpos inkubatorius puikiai tinka kiaušinių dedekles. Naudoti didelę inkubatorių, norint pašalinti nedidelį kiekį kiaušinių, netinka.

Inkubacinės stoties įrenginys

Surinkti inkubatorių būtina:

  • pašalinkite mikrobangų krosnelės šoninį dangtelį;
  • išardyti švitinimo elementą;
  • Įdėkite plastikinę plokštę ant besisukančio mikrobangų krosnelės padėklo.
  • montuoti mikrobangų krosnelės dangtį dvi kaitrines lempas;
  • Mikrobangų krosnelės gale įdiekite vandens rezervuarą.

Kiaušiniai bus pasukti mikrobangų varikliu. Siekiant užtikrinti, kad plastikinis dėklas nesisuktų, bet juda tiesia linija, prie mikrobangų krosnelės sienų tvirtinami du kreiptuvai. Jie gali būti pagaminti iš metalinių kampų.

Užuot apšvitęs elementas, mikrobangų krosnelės galinėje sienelėje yra vandens rezervuaras. Mikrobangų dangtyje gręžinta skylė po gofruoto vamzdžio, per kurią vanduo gali būti įpiltas į konteinerį.

Mikrobangų šoninėse sienose stipinai yra išgręžiamos skylės. Jie yra sumontuoti keraminėmis plytelėmis, kad šiluma ir šiluma nuo kaitrinių lempučių būtų išsibarstę visoje teritorijoje.

Jei nenaudosite tokios plytelės, šviesa nuo lempų tiesiogiai nukris ant vištienos kiaušinių. Dėl to jie netyčia pašildės, o viščiukai išsišauks mažiau. Keraminės plytelės tarnauja kaip šildytuvas.

Vietoj mikrobangų laikmačio rankenėlės įdiegtas rankinis šviesos daviklis, prie kurio yra prijungtos dvi 60 vatų lempos. Tokio dizaino trūkumas yra tas, kad ventiliatorius taip pat turi būti prijungtas prie apšvietimo reguliatoriaus.

Jei jūsų mikrobangų krosnelėje nėra konvekcinės duonos kepimo funkcijos, iš mikrobangų krosnelės įdiekite aušintuvą, kad leistų cirkuliacijai.

Pažymėkite kiaušinius

Plastikiniame dėkle montuojama metalinė tinklelio, kurio akies dydis yra maždaug 2X2 cm. Padėklas dedamas ant metalinės adatos. Dizaino trūkumas yra tas, kad kiaušiniai, esantys išorinėse kamerose, apjuosiami paletės judėjimo metu.

Related  Girių šakų sodinimas name