Atomo vandens šildytuvasPraplovus elektrinis vandens šildytuvas yra įrenginys, skirtas šildyti nedidelį vandens kiekį. Šio šildymo prietaiso pagalba jūs galite patogiai nuplauti indus, tačiau norint patogiai džiūti arba greitai užpildyti, vonia yra beveik nerealu. Šildymo vandens temperatūra yra nuo 40 ° CApie C iki 60Apie C.

Gamintojai gamina vandens šildytuvų modelius su elektriniais šildytuvais. Taip pat gaminkite prietaisus su kaitinimo ritėmis. Kai kuriuose aksesuaruose yra kai kurie modeliai, pavyzdžiui, indų plovimo purkštukas arba plastikinis maišytuvas su masažo antgaliu patogiam rankų plovimui.

Šildymo elementas gali būti šildymo elementas su magnio anodu, esančiu vandens šildytuvo korpuso viduje. Taip pat viena arba dvi metalinės plokštės gali išsikišti šildymo elementus. Tokios kaitinimo plokštės labai greitai išdegamos, o vandens šildytuvai sugenda.

Vandens šildytuvo pasirinkimas

Pasirinkdami srauto vandens šildytuvą, turite atkreipti dėmesį į garantijos sąlygas, papildomą įrangą, šildymo elementą ir saugos grupę.

Labai svarbu, kad vandens šildytuvas būtų aprūpintas vandens tiekimo jutikliu. Šis jutiklis automatiškai išjungia maitinimą į kaitinimo elementus.

Ši funkcija taupo energiją ir apsaugo šildymo plokštes nuo nesklandumų ir plastikinių dalių sulydymo. Kai kuriuose elektriniuose momentiniuose vandens šildytuvuose yra termometras, skirtas vandens temperatūrai matuoti ir ekranui jį reguliuoti.

Momentinio vandens šildytuvo įrengimas

Norėdami įdiegti tekantį elektrinį vandens šildytuvą, turite nuimti prietaiso galinį dangtį ir sureguliuoti šildymo elementą tam tikrai šildymo temperatūrai. Tada reikia pažymėti skylutes elektrinio vandens šildytuvo tvirtinimui. Varžtai tvirtinimui yra dviejų variantų: plastikiniai kniedės arba nerūdijančio metalo mygtukai. Pirmuoju atveju vandens šildytuvas montuojamas su silikonine Velcro. Norėdami montuoti ant metalinių mygtukų, gręžkite skyles su perforatoriumi arba gręžtuvu.

Į šalto vandens įleidimo angą turi būti įmontuotas uždaromasis vožtuvas. Vandens šildytuvo gale yra supjaustyta skylė vandens cirkuliaciniam vamzdžiui, kuris būtinas plastikinių dalių aušinimui. Karšto vandens išleidimo anga sumontuota karščiui atspari žarna. Kitas, indų ploviklis yra sumontuotas kartu su šildytuvu.

Related  Pavasario medžių medžių apdirbimas nuo kenkėjų ir ligų