Alkoholio tinktūra bičiųBeveik visi bitininkystės produktai, įskaitant bičių tryną, yra daugiau ar mažiau naudingesni ir gali rasti paraišką žmonių sveikatos priežiūrai ir gydymui. Kaip tinkamai paruošti bičių kaušas, kaip naudoti tinktūrą iš jo, siekiant įvertinti visus vaistinius preparatus?

Deja, medaus bičių gyvenimas nėra toks ilgas, ir dėl vienos ar kitos prie bambos vabzdžių žudomos ištisus metus. Didžiausias avilio lavonų skaičius randamas pavasarį, kai bitininkas atlieka metinį auditą. Tai yra mirę bičių, vadinamų povandeniniu laivu, kuris seniai buvo žinomas kaip vertingas vaistinis liaudies medicinos produktas ir kuris renkamas alkoholio tinktūros gamybai.

Kokie yra tinktankių gydomieji savybes ant bičių apačios? Koks yra šio produkto stiprumas?

Gydomosios tinktūros savybės bičių fone

Pjaustyti moliuskus į skiedinįDaugelio vidaus organų ir žmogaus sistemų ligų gydymui ir prevencijai tradicinė medicina rekomenduoja naudoti podmora alkoholio ar degtinės infuziją.

Po džiovinimo bičių kūne yra daug sudėtingų biocheminių junginių, kurie veikia organizmą. Tačiau labiausiai naudinga ir vertinga yra kompleksas, pagrįstas melaninu ir chitinu. Su alkoholiu susiję junginiai lemia, kad tinktulių naudojimas iš bičių mažina ligų, tokių kaip:

  • aterosklerozės grėsmė ir pradiniai ligos etapai;
  • diabetas;
  • virškinamojo trakto disfunkcija;
  • antsvorio ir nutukimo;
  • įvairios rūšies toksozės;
  • varikozinės venos.

A dalis degtinės tinktūros iš bičių biologiškai aktyvių medžiagų, skatinti ankstyvą audinių regeneraciją po traumų ir nudegimų, išoriniam naudojimui ir eksponuoti hemostazės analgetinį poveikį.

Kaip tradicinės medicinos priemonės, infuzijos bičių nuosėdos yra taikomos uždegiminių ligų. Geri rezultatai gaunami su krūtinės angina, odos ligomis, kartu pažeisti epidermio paviršiaus sluoksniai ir antrinio bakterinio užteršimo pavojus. Šiuo atveju gydymas bitėmis taip pat turi antibakterinį poveikį.

Liaudies priemonė bičių podmoreTurėdamas visas savybes natūralaus antioksidanto, beespine prisideda prie ankstyvo toksinų pašalinimo, sustabdo priešlaikinio senėjimo procesus, gerina B grupės vitaminų absorbciją organizme.

Related  Triušių turinys narvuose

Parenkant bites gydymui

Kad galėtumėte naudotis tinktūros Povandeninių bitėms rinkti žaliavas ir parengti ištaisyti. Dažniausiai kolekcija atliekami anksti pavasarį, kai aviliai atidaromos ir rengiasi naujam sezonui medaus. Jei žiema bitininkas patikrino palatas, pavasarį avilyje vyksta Podmore švieži, be tvankumas, pelėsių, užsienio nuolaužų, išmatomis ar gresiančio sunaikinimo ilgalaikio saugojimo pėdsakų. Būtent tokia žaliava yra medicinos įpylimų dalis.Patikrinus pavasarį surenkamas avilys

Naudojant alkoholio tinktuką nuo bičių sutrikimo buvo tikrai gydomasis, patyrę bitininkai patarė imtis bitės, o žiemą jie gavo visą valgį. Tokioje bičių sriuboje yra daugiau naudingų medžiagų nei vabzdžiams, kurie ilgą laiką buvo šeriami tik cukraus sirupu.

Jokiu būdu nenaudokite riebalų tinkavimui, susidariusioms narvuose, paveiktiems parazitų ar ligų, įskaitant apsinuodijimą toksinėmis medžiagomis, paruošimo.

Surinktą purvą valo priemaišos, paskui sijojamos ir išsiunčiamos į orkaitę, kad išdžiūtų. Aukšta temperatūra turi žalingą poveikį žaliavų sudėčiai ir būklei, todėl procesas turi vykti kaitinant iki 40-50 ° C. Džiovintas bičių batas supakuotas į mažus drobinius maišus ir saugomas iki kito sezono sausoje, vėdinamoje vietoje.

Paruošimas ir naudojimas bitės tinktūroms

Iš bičių vaško iškeptą, tinktūrą, grietinėlęNorėdami paruošti alkoholio tinktuką ant burnos vaško šaukštai, turite pasiimti degtinės stiklą.

Žaliavos iš vabzdžių iš anksto išlygintos, supilamos į tamsaus stiklo indą ir pripildomos skysčiu. Tvirtai uždarytas buteliukas suplakamas, kad būtų galima infuzuoti į šiltą, tamsią vietą. Naudoti tinktūrą iš bičių nuosėdų degtinėje gali būti dvi savaites. Per šį laiką skystis kartais turėtų būti sukratytas, kad padidėtų ekstrahavimas, ir prieš naudojimą tirpalas filtruojamas.

Siekiant užtikrinti, kad bičių dugne esančios tinktūros vaistinės savybės nebūtų išgaruoja per anksti, geriau ją laikyti tamsoje esant pastoviam kambario temperatūrai.Purškiamas gatavo tinktukas iš bičių nuosėdų

Profilaktinė alkoholio tinktūros vartojimo norma bičių povandeniniame laive yra 20 lašų. Vaistas skiriamas 2-3 kartus per dieną prieš valgį, kai kursai trunka apie du mėnesius. Tada jums reikia pertraukos. Gydymas šiuo vaistu turėtų būti atliekamas tik dėl medicininių priežasčių.

Nuo tiek alkoholio ir bitininkystės produktai turi savo kontraindikacijos, tada, prieš pradėdami Podmore bites ir tinktūros tai, ko jums reikia pasikonsultuoti su specialistu.

Alkoholinius užpiltus draudžiama vartoti vaikams, moterims, laukiančioms vaiko ir maitinančių krūtimi, taip pat vyresnės kartos žmones. Būtina susilaikyti nuo vaisto vartojimo visiems, kuriems pasireiškia alerginė reakcija į medus ir kitus maisto produktus iš bitynų.

Related  Ar man reikia naminių putpelių inkubatoriaus?

Bičių sriubos paruošimas įvairiems recepcijoms – video