Kinijos šilko vištienaPasaulis yra pilnas stebuklų! Net ir prozinėje viščiukų šeimoje yra tokių atstovų kaip Kinijos šilko vištiena. Šių tvarinių vilna yra minkšta, kaip katė. Neesminės skrybėlės ir žemyn, neįprasta plunksnų spalva – viskas suteikia viščiukams pasididžiavimą padėtį ir išvaizdą, kad atitiktų kinų mandarinus. Senovės Kinijos chartijos paminėjo šią viščiukų veislę, vadinamą “snake”. Europoje apie XIII a. Pasimėstytus nuostabius viščiukus, Rusijoje muzika pasirodė XVIII a.

Veislės aprašymas

juoda vištienaŠilko vištiena su juodomis plunksnomis yra seniausia veislės atstovė. Su purvinomis minkščiomis plunksnomis, kibirkščiuoju pūkuku, paukštis primena pudelę. Kvapai ir barzda yra papildomos kinų šilko vištos dekoracijos.

Kinijoje tradicinė medicina rekomenduoja valgyti juodųjų viščiukų su priedų liga. Per skausmingą mėnesį ir už grožį moterys nusipirka vaistinės rutulius iš juodos vištos interjero. Jie akimirksniu palengvina skausmą. Manoma, kad sistemingas juodos mėsos naudojimas išplečia moterų amžių.

Šios rūšies vidaus organai yra “viščiukai su varlių kaulais” pagal Kinijos charakteristikas:

  • juodi kaulai;
  • juodai ruda oda;
  • pilka-juoda mėsa.

Vištienos skerdenos yra skanus produktas. Jie yra maži. Vištiena sveria 1,5 kg, gaidys yra didesnis. Tai yra apie paprastų viščiukų svorį, o ganykloje jie yra vizualiai didesni. Exotics prideda struktūrą – kūnas yra beveik apvalus, trumpas pločio nugaros ir išsikišusios pečių ant trumpų purus kojų. Turquoise earlobes, mėlynas šukutės ir snapas užpildyti nuotrauką. Ši vištiena gali būti išmokta tik aprašant.

gamtos stebuklasSu dideliu susidomėjimu, nuotraukos ir vaizdo įrašai apie Kinijos šilko viščiuką apie šias nuostabias paukščius yra suvokiami.

Vienintelis kilmės asmuo neturi neapdorotų plunksnų, gali turėti raudonų ir mėlynių auskarų ir rausvos šukos, bet visada yra penki pirštai kojose su tokia pat plėtra.

Pilies spalva gali būti pilka, mėlyna, balta, tačiau pagrindinė veislės spalva yra juoda. Praėjo šimtmečiai, o egzotiška kiniška šilko vištiena Europoje išliko smalsu. Jų kiaušiniai yra nupirkti už veisimą brangus, žaidimus galite pamatyti privačiuose ūkiuose ir specialiuose ūkiuose.

Related  Susipažink su inkubatoriumi “Idealios vištos”

Šilko viščiukų savybės

pilka vištienaEgzotinės vištų rūšys vertinamos ne dėl kiaušinių dėjimo. Tačiau galima gauti 100 kiaušinių per metus, sveriantį apie 35 g. Višta tampa gera motina ir inkubuoja ne tik savo, bet ir putpelių kiaušinius bei fazaninius kiaušinius. Paukščiai nėra laukiniai, jie noriai eina į savininko rankas, leidžiant save pat.

Vertos Kinų viščiukų pūkas. Šukuosenos yra išdėstytos kartą per mėnesį, paimant iki 70 gramų nuo galvos, naudojamas mezgimas. Paukščiai lengvai ištveria žiemą nešildomuose vištienos kooperacijose. Jiems nereikia prailginti, egzotika negali skristi. Dieta yra tokia pati kaip normaliai vištienai. Bet jei vištieną reikia skubėti, geriau pateikti šiltą turinį ir ilgą šviesos laikotarpį.

Būtina numatyti geriamąjį lašėjimą, paukštis netoleruoja plunksnų drėkinimo, drėgmės kambario.

Kinijos šilko vištiena yra labiausiai purus vištienos rūšis pasaulyje. Tačiau jie yra jautrūs visiems viščiukų negalavimams. Puffers, erkės ir blusos su netinkamu turiniu sunaikins dekoratyvumą. Su nesubalansuota mityba galima užkimšti ar virškinimo trakto uždegimas.

gaidys kinų šilkasViduriavimas iš dekoratyvinės paukštės sukurs nemalonų vilnos gabalėlį. Švarus kambarys, geras maistas ir priežiūra išlaikys stiprią sveiką bandą. Vištienos paddock yra būtina sąlyga sveikam turiniui.

Veislinių paukščių ypatybės

Veislinis kiniškas vištienas yra susijęs su išlaidomis. Viena vištiena kainuoja 50 m. E. Norėdami gauti palikuonių, jums reikia nusipirkti gaidą ir keletą viščiukų. Kiaušinis savaitę išlieka gyvybingas. Viena višta negali viršyti 15 kiaušinių. Atsižvelgiant į mažą kiaušinių produkciją, būtina turėti 5 viščiukų bandą ir perinti organizavimui skirtą gaidą. Gera mama yra gera mama, ir yra garantija, kad ji augs sveiką palikuonį.

vištos šilko kiniškiGalite nusipirkti kiaušinius maždaug 5 dolerių vienai arba paruoštiems viščiukams, mokėdami už kiekvieną brangesnį 7 dolerį. Tai yra galimybė, jei esate didžiojo miesto gyventojas. Parduokite eksotikus specialiose parduotuvėse ar didelėse rinkose.

Related  Veršelių maitinimas nuo gimimo iki 3 mėnesių

Vištienos viščiuką kultivuoti kaip įprastą vištieną, palaipsniui sumažinant turinio temperatūrą, pradedant nuo 30 laipsnių pirmąją savaitę iki 18 mėnesių per 1 mėnesį. Maitinimas organizuojamas, pradedant virtine tryniu ir grūstimis, palaipsniui plečiant meniu. Tuo pačiu metu, susmulkinti mišiniai turėtų sudaryti mažiausiai 55% dietos, vitaminų pašarai, virti daržovės yra privalomi.

Vištienai visada turi būti viščiuko vanduo, bet drėgnas krūtinę ant krūtinės, o ne gerti.

Juodojo vištienos maisto vertė

vištienos vištienaNamuose Kinijos šilko vištiena vertinama ne tik dėl dekoratyvinio išvaizdos, bet ir dėl specialios mėsos sudėties. Neįprastai tamsios mėsos ir vištienos vidus yra gijimas. Palyginti su balta, mėsa yra maistingesnė, prisotinta vitaminais ir amino rūgštimis. Juodosios vištienos patiekalai yra subtili ir neturi riebalų. Jie geriau įsisavinami ir laikomi vaistiniais.

1578 m. Kinijos vaistinis augalas tarp vaistažolių priskiriamas kaip vaistas, didelis pykinimas, grįžta kraujo jėga, sustabdoma kraujuojanti juodos vištienos mėsa.

100 g juodos vištienos mėsos yra:

  • vitaminas B1 – 0,02 mg;
  • vitaminas B2 – 0,1 mg;
  • nikotino rūgštis – 7,1 mg;
  • vitaminas E – 1,77 mg.

Šiame produkte yra daugiau globulinų, jis naudingas moterims, sergančioms anemija. Kinų šilkinių viščiukų mityba yra naudinga visiems, ypač silpnėjanti ilgalaikė ir sunki liga žmonėms. Terapiniams ir prevenciniams tikslams rekomenduojama valgyti 150 g mėsos produkto.

naudinga mėsaMėsa iš Kinijos juodos vištienos laikoma delikatesu kitose Azijos šalyse – Korėjoje, Vietname, Japonijoje. Patiekalas pagardintas imbiero ir vietinių žolelių. Rytų medicina rekomenduoja įvesti į meniu ir sistemingai valgyti produktus iš juodos vištienos ligoniams:

  • anemija;
  • su kepenų, blužnies ir inkstų sutrikimais;
  • virškinimo trakto sutrikimai.

Negalima rekomenduoti valgyti mėsos dėl peršalimo, viduriavimo ir kosulys su skrepliais.

Iš juodos vištienos patiekalų paruošti negalima kepti. Karis, sriubos, sultiniai, skrudinimas yra geriausi medicininio maisto gaminimo būdai.

Related  Triušių maitinimas turėtų būti laiku ir teisingas

Vaizdo įrašas apie šilkinį vištieną