susiraukta rožėSunkri rožė yra krūmas, kuris pasiekia ne daugiau kaip 2 metrų aukštį. Augalų skyriai gali būti prasiskverbę arba vertikalūs. Priklausomai nuo krūmo tipo keliaus palei žemę arba Prigludęs prie kamienų ir šakų kaimyninių augalų, tokiu būdu pakilti į nemažą atstumą nuo žemės.

Ji yra būdinga ne panikos tipo lapų. Kalbant apie jo formą: ji gali būti kiaušinėlė, epilepsija, aštrus.

Sumažėjusi rožė išsiskiria didelėmis gėlėmis, turinčiomis gerai pastebimą aromatą. Jos gali būti renkamos žiedynuose, vienišiose ar biseksualose. Gėlių skersmuo svyruoja nuo 1 iki 12 centimetrų.

Corolla – su nemokamomis žiedlapimis. Jis suformuotas su 5 pagrindinėmis skylėmis, kurios gali būti skirtingos spalvos: balta, geltona, rausva, raudona, tamsiai raudona.

Augalų veisėjai turėtų atsižvelgti į tai, kad augalui reikia šviesos ir šilumos. Dėl šios priežasties nusileidimo vieta turėtų būti parinkta taip, kad ji būtų gerai apšviesta saule, apsaugota nuo vėjų. Krūmas ramiai išlaiko 40 ° šilumą.

Šaltojo oro poveikis, atšildytas ar drėkinamasis vanduo sukaupia krūmo mirtį. Siekiant to išvengti, drenažo įrenginių dėka būtina pašalinti drėgmę. Pažymėtina, kad žiemojimui nebūtinas prieglobstis.

Žinoma, vienas iš svarbiausių dalykų yra tinkamo dirvožemio parinkimas raugintų rožių sodinimui. Optimalus variantas bus priemolingas dirvožemis, turtingas humuso, silpnai rūgštus.

Gražios gėlės: raukšlėtosios rožės nuotrauka

Balta raukšlėta rožėNuolatinis šio augalo plius yra lapų atsparumas įvairioms ligoms, įskaitant juodą dėmę, miltligę. Iki rudenį smaragdo lapai yra ryškiai geltoni, todėl krūmas suteikia ne mažiau įdomų išvaizdą. Visiems lapams labai retai kenkia kenkėjai.

Šiek tiek premijos už šį grožį veisėjų, kurie gali būti vertinami tik pažvelgus iš raukšlėta rožių foto – didelis dekoratyvinių vaisių nokimo ryškiai oranžinės spalvos.

Raudonos gėlės žydi birželio viduryje, o kartais ir anksčiau. Tai trunka apie 4 savaites. Po pirmosios žydėjimo bangos pasirodys naujos gėlės – kol bus šalnos.

Related  Juodieji serbentai – veislės kotedžams

Mažos tweaks: įsišaknijęs rausva rožė

rožinės gėlės raukšlėtosios rožėsReprodukcija vyksta vegetatyviai, naudojant sėklas. Sunkuliuojamos rožių įsišaknijimas, nuleidus augalus į vandenį, pasmerktas gedimui. Visa kaltė dėl šaknų trapumo, gauto tokiu būdu. Kai persodinami, jie labai dažnai miršta.

Kad sumuštas rožių krūmas augtų sėkmingai, sodininkas turi laikytis kelių taisyklių:

  • Pavasarį atliekamas sanitarinis genėjimas: nuimkite skaldytus ir negyvus ūglius, taip pat pašalinkite nuo 4 metų senumo gautus gumbas. Svarbu suteikti krūmo formą: per ilgesnius ir plikinius šakos turėtų būti sutrumpintas.
  • Reguliariai suteikiant augalui papildomas trąšas komposto ar mineralinių trąšų forma. Būtina pagaminti geležį ir magnio.
  • Po pirmosios žydėjimo bangos vasarą būtina tiekti rožių iš bet kokių skystų trąšų tirpalo – tai skatina naujų gėlių augimą.
  • Nepurkšškite raukšlėtosios rožės žalumynų cheminėmis medžiagomis, nes ji yra labai jautri šiam poveikiui. Yra tikimybė, kad lapai bus sudeginti.

Rūsys yra puikus būdas sodinti tiems, kurie nori pamatyti pasūdytą augalą, kuris nereikalauja daug dėmesio.

Raudos raukšlėta – vaizdo įrašas