pakuotės su Pelargonium sėklomisPelargoniumas – daugelio gėlė. Mes augsime geraniją iš mažos sėklos, kuri tada pasidarys nuostabi ir nuostabi augalas su žavinga gėlėmis.

Pelargoniumas, arba kaip žmonės vadina “geranium” – augalas, kuris auga ant kiekvieno palangės namuose. Gilios Pietų Afrikos augalijos tėvynė į Europą buvo įvežta 17 a. Ir nuo to laiko augalas patinka daugeliui floristų. Augalų privalumai yra tai, kad jie lengvai dauginasi, žydi ilgą laiką, o svarbiausia – lengva ir lengva rūpintis. Būtent šios savybės yra apsunkintos sodininkams.

Kada yra būtina sėti pelargonijų sėklos ant sodinukų?

Daugelis žmonių žino, kad pelargonijus reprodukuoja iš kirtimų, bet dabar augalo sėklos pasirodė parduodant. Todėl daugybe geranijų namuose tapo dar lengviau.

Sėklų privalumai yra tai, kad jie greitai ir gerai iškasami, augalas turi kompaktišką formą ir nuolat žydi. Jauni augalai žieduoja 5 mėnesius.

Sėjama geranija gali būti visus metus, tačiau ji turės pasirūpinti geru apšvietimu. Todėl labiausiai optimalus metų augimo metų laikas yra pavasaris ir vasara.

Kaip pelargonio sėklos atrodys ir ką reikia padaryti su jais prieš nusileidus žemėje?

Augalo sėklos yra tvirtos, didelės ir pailgos rudos spalvos. Sėjant, būtina paruošti dirvą, jis privalo būti laisvas.

Žemės sudėtis turėtų būti tokia: 2 dalis sodo žemės ir viena dalis smėlio ir durpių. Kad augalas neturi riebalų, substratas neturėtų būti daug maistinių medžiagų.

Prieš sodinimą būtina nukenksminti dirvą (virtą, degti arba išlietą tirpalu).

Kad sėklos greitai pakiltų, reikia skardifikuoti. Ši procedūra yra sėklų su mažu nazhdachkoy gydymas. Mes paimame kiekvieną sėklą ir atsargiai tris kietas kriaukles. Po šios procedūros sėklos pradės greitai pakilti.

Norėdami sėti, turite paruošti seklią konteinerį. Sėklos yra išdėstytos ant paviršiaus dviejų centimetrų atstumu viena nuo kitos. Sėklos dirvožemį su dirvožemiu, apie 1 cm. Būtina laikyti indą su šiltomis sėklomis. Dirvožemis neturėtų išdžiūti, todėl sudrėkinkite jį šiltu, stabiliu vandeniu.

Related  Daržovių augalų ir gėlių augalų sodinukai durpių puoduose

prieglauda

Tiesiog Pelargonium sodinukai atėjo kaip galima greičiau savo viršelio su folija, bet nebūtinai jį padaryti skyles ventiliacijai. Kai pasirodys ūgliai, nedelsdami išimkite plėvelę. Sodinukai turėtų būti gerai apšviestoje vietoje. Dirvožemis turi būti vidutiniškai drėgnas, vengti išdžiūvimo ir neužpilti. Venkite tiesioginių saulės spindulių.

Priežiūra dėl pelargonio sodinukų

Augantys sodinukai Pelargoniumas yra malonumas. Šis procesas yra labai įdomus ir patrauklus ne tik suaugusiesiems, bet ir vaikui. Sėjamosios pasirodys maždaug po savaitės. Labai malonu matyti aksomo lapus iš kiekvienos sėklos. Viskas tikrai yra gerai, tačiau būtina persodinti Pelargonium sodinukus į atskirus puodus. Todėl atlikite šias procedūras:

  • Kai tik augalas turi keturis lapus, atėjo laikas juos persodinti į puodą. Tai užims maždaug 8 centimetrų skersmens konteinerį.
  • Augalas turi būti pasinerti. Tai reiškia, kad kiekvienas augalas turi būti persodintas iš bendros dirvožemio (konteinerio) į puodą.
  • Kiekvienas augalas su nedideliu lopu, kurį galima gauti su nedideliu žemės rutuliu, kad nebūtų pakenkta ir netrikdytų šaknų.
  • Įdėkite pelargoniją į savo puodą.
  • Potvynio žemėje neturėtų būti daug naudingų medžiagų. Todėl, jei naudojate įsigytą mišinį, o tai daugiausia durpiai, jį būtina atskiesti sodo dirvožemiu ir kompostu.
  • Po sodinimo dabar galite stebėti augalo augimo greitį. Jei laikotės visų taisyklių, tada geraniumas auga nepaprastai greitai.

Pelargonijų sodinukai

Pelargonijų sodinukai puodeliuose

auginamas pelargoniumasDabar lieka tik laukti žydėjimo. Žinoma, daugelis mano, kad jaunas augalas žydi per metus, netikiu gandais. Laukiama gėlių užtruks apie penkis mėnesius.

Taip pat galite susidurti su tokiomis problemomis kaip lapų pageltimas ir rudos ir geltonos dėmių atsiradimas. Tai gali būti dėl šilumos. Todėl daugelis sodininkų ir gėlių augintojai sodiname geraniją. Daugelio staigmenų rezultatas. Kadangi augalas tampa dar gražesnis, visada žydi, nėra geltonų lapų. Šis metodas gali būti naudojamas išsaugoti mėgstamą gėlę per karštą sezoną.

Related  Bulgarijos pipirų kultivavimas: sėkmės paslaptys

Tinkamai prižiūrint, augalas nėra sergantis kenkėjais. Todėl leiskite tai nuostabiam ir nepretenzingam gėrimui daugelį mėnesių.

Kada sodinti petuniją – skaitykite čia!

Vaizdo įrašas: pelargonio sėjai ir priežiūra