geriausios veislės sėklosLemiamas veiksnys sėklų parinkimui yra gamintojo įmonė. Populiarios bendrovės pasirodė rinkoje kaip kokybiškos sėklos tiekėjai. Sodininkams ir sunkvežimių ūkininkams, vadovaujantis jų patirtimi, pasirinkti išbandytus gamintojus. Didelės įmonės siūlo ne tik sėklas, bet ir dirvožemį, šiltnamius, sodinimo talpyklas ir sodo įrankius. Bendrovės turi atstovybes užsienyje, taikydamos užsienio patirtį besikeičiančiame Rusijos klimate.gėlių ir daržovių sėklos

Namų sėklų augintojai

Rusijos agrofirmas atstovauja platų sodinamosios medžiagos spektrą. Visoms sėkloms taikoma garantija. Įmonės tikrina daigumą, atsparumą ligoms ir kenkėjams, atspalvių toleranciją. Sėklų rinkiniai nuolat atnaujinami ir papildomi naujais hibridais ir augalų veislėmis. Gamintojai parduoda savo gaminius didmenine ir mažmenine prekyba. Reguliariems klientams yra nuolaidos ir akcijos.

Agrofirm “AELITA”

agrofirmos Aelita sėklosSeniausia šalies įmonė, gaminanti kokybiškas daržovių, vaisių, gėlių ir žolelių sėklas. Asortimentas yra grybų grybelis ir medžiaga sodinti. “AELITA” siūlo durpyną, sodo įrankius ir populiarią mokslinę literatūrą apie augalininkystę.

Atrankinis agrofirmų darbas buvo vykdomas nuo 1994 metų. Išauginta daugiau kaip 400 hibridų ir veislių. Kiekvienais metais jų skaičius papildomas. Bendrovė dalyvauja tarptautiniuose forumuose ir konferencijose. Įmonės atrankos darbai apdovanojami apdovanojimais ir sertifikatais.

Sėklos ir su jais susijusius produktus galima įsigyti didmenomis bendrovės interneto svetainėje arba mažmeninės prekybos vietose, internetinėse parduotuvėse. Galima pristatyti Rusijos kurjeriu, transporto kompanija ar pašto skyriumi. Reguliariems ir didmeniniams klientams suteikiama lanksti nuolaidų sistema, nuolaidos ir specialios premijos.

Agrofirma Biotekhnika

Agrofirmų sėklos BiotechnikaĮmonė pasirodė 1990 m. Ir iškart pagavo rinką. Iki šiol bendrovė yra lyderė savo pasirinkimo sėklų ir hibridų gamyboje ir prekyboje. Bendrovės gaminiai yra patentuoti. Agronomų kolektyvas bendradarbiauja su kolegomis iš Vokietijos ir Austrijos.

Žemės ūkio bendrovės privalumai:

 • yra orientuota į sėklų medžiagos gamybą, pritaikytą besikeičiančiam klimatui Rusijos centriniame ir šiauriniame regionuose;
 • sėklos buvo patikrintos ir išbandytos įmonės vietoje;
 • Sėklos medžiaga supakuota į firminius maišelius su rekomendacijomis auginti ir prižiūrėti;
 • produkto garantija;
 • augalai atitinka visas deklaruotas charakteristikas;
 • turi savo darželius ir šiltnamius, įdiegia vaisių ir uogų sodinukus.

Sėklos galite nusipirkti prekybos centruose ir bendrovės interneto svetainėje. Į metropolijų ir didžiuosiuose miestuose per kurjerį pristatysime iš kaimų ir kaimo pakelių sėklų būstui įsigyti eisiu į Rusiją paštu.

Agrofirma “Rusų daržovių sode – NC”

agrofirmų sėklos rusų sodų - NK“Agrofirm” buvo įregistruota 1995 m., Ji turi savo tyrimų objektus Maskvos regione. Veislės daržovių ir gėlių apdovanojamos apdovanojimais ir prizais tarptautinėse parodose.

Parodų vietos yra atstovaujamos ne tik Rusijoje, bet ir Olandijoje. Bendrovėje yra atviros ir uždarytos bandymų vietos. Geriausios sėklos išleidžiamos kasmetiniame spalvotame kataloge, kuris platinamas nemokamai.

“Agrofirm” siūlo platų sėklų, sodinukų, daržovių ir gėlių augalų sodinimą. Įgyvendina vaisių augalus ir patalpų gėles. Parduoda trąšas, trąšas ir kenkėjų apsaugą.

Prieš patekdami į rinką, sėklos yra palaipsniui kontroliuojamos:

 1. Bandymų aikštelėse patikrinama jų atitiktis rūšiai ir deklaruotoms savybėms.
 2. Sėklos daigumas yra tikrinamas laboratorijose. Augalai yra atmesti, rodikliai yra mažesni nei 93%.
 3. Sėklos yra ištirtos dėl atsparumo ligoms ir kenkėjams.

Vartotojui bus garantuotas kokybiškas produktas. Galite užsisakyti sėklų svetainėje arba internetinėje parduotuvėje. Produktai pristatomi mažmeninės prekybos parduotuvėse visuose Rusijos miestuose.

Agrofirm “Sedek”

žemės ūkio bendrovės Įkurta 1995 metais, specializuojasi veislių veislyno ir sėklų gamyboje. Dėl žemės ūkio skatinimo sėklos pristatomos Rusijoje ir užsienyje. Bendrovė įsitvirtina kaip kokybiškos sėklos gamintojas už priimtiną kainą.

Rusijos Federacijos valstybiniame pasiekimų atrankos registre yra daugiau nei 400 veislių ir augalų hibridų, kuriuos išskiria bendrovės darbuotojai. “Sedek” gamina elito veislės bulvių sėklos.

Didmeninė ir mažmeninė pirkėjų žemės ūkio bendrovė siūlo sėklų ir sodinamosios medžiagos daržovių, vaisių, gėlių, žolių ir dekoratyvinių krūmų asortimentą. Bendrovė kuria ir parduoda trąšas ir preparatus, skatinančius augalų augimą.

Turi savo svetainę ir parduotuves. Agro-kompanijos atstovybės yra atviros dideliuose Rusijos ir Baltarusijos miestuose. Jūs galite įsigyti produktus per internetinę parduotuvę.

Agrofirma “Articul”

agrofirmų sėklos straipsnisĮmonė sėklų gamina nuo 1990 metų. Neturi jokių pasiekimų veisimo darbuose, apdovanojimai ir apdovanojimai tarptautinėse parodose nėra apdovanoti. “Agrofirma” specializuojasi daržovių ir gėlių sėklų gamyboje ir prekyboje.

“Straipsnis” išsiskiria iš aukštos kokybės pagamintos medžiagos. 2000-aisiais produktai buvo suklastoti, parduodant defektų ir be rūgščių sėklų. Įmonė pristatė išskirtinę graviūrą ir atitinkamą kokybės ženklą. Šiuo metu padirbtų partijų skaičius sumažėjo.

Jūs galite nusipirkti sodo atsargas priimtinomis kainomis internetinėse parduotuvėse ir parduotuvėse. Agrokompanija neturi savo svetainės. Katalogai su visais gaminių asortimentais išleidžiami kasmet.

Bendrovė “Rusų daržovių sode”

sėklos rusų dydisSėkla “Rusijos dydis” gamintojui “Rusų sodas” turi prieštaringas apžvalgas. Kai kurie sodininkai pažymi žemą daigumą sodinamosios medžiagos, kultūrų nestabilumą kenkėjų ir ligų. Kiti labiau linkę pirkti šios kompanijos sėklas, pažymėdamos mažas kainas ir turtingą daržovių derlių.

Katalogo asortimentas atnaujinamas kasmet, papildomas naujais hibridais ir augalų veislėmis. Įmonė siūlo vartotoją sodinukus, sodinukus iš vaisių ir uogų, trąšų ir tręšimo.

Internetu padirbti produktai platinami taip, kad maskuotis kaip gerai žinomas sėklų gamintojas.

Būtina kruopščiai pasirinkti parduotuvę kokybiškos veislės sodinamosios medžiagos įsigijimui. Nerekomenduojama užsakyti produktų nežinomose svetainėse ir forumuose.

PLAZMAS žemės ūkio bendrovė

Tai vienas žemės ūkio rinkoje dėl to, kad negamina sėklas, bet tik juos apdoroja specialiame patentuota technologija Rusijos Federacijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų. Sėklos plazmos apdorojimas padidina sėklų daigumą ir sodmenų atsparumą infekcinėms ligoms ir kenkėjams.

Apdorotos sėklos suteikia stiprų daigumą su galinga ir išvystyta šaknų sistema. Augalų skaičius auga, sodininko džiaugsmas. Gydymas yra visiškai saugus žmonėms ir gyvūnams. Po sodinimo sėklos dirvožemio struktūra nesikeičia.

Įmonė nepateikia informacijos apie tai, iš kur sėklos paimamos, supakuotas pagal “PLASMAS” logotipą. Plazmos gydymas veikia sėklos kainą: kaina keičia kelis kartus. Sėklų kiekis pakuotėje: 1-2 g. Sėklos daigumas yra vidutiniškas.

Agrofirm “Ieškoti”

įmonės sėklos“Paieška” yra vienas geriausių sėklininkystės gamintojų Rusijoje. Įmonė buvo įkurta 1990 m. Remiantis Visuomenės mokslinių tyrimų institutu. Agrofirmas užsiima sėklų gamyba ir veislių augalų atranka.

Pateikiama “Paieška”:

 • veisimo centras;
 • mokslo vienetas;
 • gamybos bazė;
 • prekybos taškai;
 • lauko vieta;
 • užsienio įmonė.

Įmonė garantuoja sodinamosios medžiagos kokybę ir aukštą klientų aptarnavimo lygį. Didmenininkai ir mažmeninė pirkėjų žemės ūkio bendrovė siūlo platų sėklų, sodinukai, sodinukų, daržovių, gėlių ir vaismedžių, dekoratyvinių ir kambarinių augalų.

Bendrovė bendradarbiauja su olandų augintojais. Dalyvavo tarptautiniuose forumuose ir parodose. Turi kokybės sertifikatą. 2001 jis buvo atidarytas vaikų darželio, besiskiriantis selektsioniruyutsya ir auginti hibridines veisles, vaisių ir dekoratyvinių augalų, vandens ir pakrančių augalus, krūmų ir svogūniniai daugiamečių augalų.

Produktai yra jų svetainėje ir visą parą veikiančioje korporacinėje parduotuvėje. Pristatymas galimas kurjerių, pašto ir transporto įmonių.

Sėklų kokybės kontrolė atliekama bandymų laboratorijose ir mokslo centruose. Visas inokuliatas išbandomas dėl daigumo. Kintamosiose klimatinėse sąlygose daigumas yra 80-90%.

Agrofirma “Akvarelė”

agrofirmų akvarelės sėklosĮmonė buvo įkurta 2003 metais, ji parduoda olandų augalų sėklas. Šiuo metu bendrovė siūlo daugiau nei 150 rūšių daržovių ir daugiau nei 300 veislių gėlių sėklų.

“Agrofirm” parduoda produktus didmeniniams pirkėjams. Bendrovės klientai yra dideli ūkiai ir žemės ūkio kompleksai. Sėklų daigumas yra griežtai kontroliuojamas, o jo produkcija yra beveik 100%.

Derliaus kokybė tiesiogiai priklauso nuo sėklų sodinimo sąlygų:

 • temperatūra ir drėgmė;
 • dirvožemio struktūra;
 • sėjos laikas;
 • trąšos ir ūglių tręšimas.

“Agrofirma” neatsako už sėklų sodinimą netinkamomis sąlygomis. Visos pasodinimo ir priežiūros rekomendacijos nurodytos ant pakuotės su sodinamąja medžiaga.

Produktai yra plačiai atstovaujami internetinėse parduotuvėse. Mažmeninės prekybos vietose šios agrofirmos sėklos nėra įprastos.

Agrofirma “Sėklų namai” (“Sortsemovoshch”)

agrofirmų sėklų namo sėklos“Agrofirm” įgyvendina Rusijos sėklos centrinius Rusijos regionus. Įmonė yra Sankt Peterburge, todėl sodinukai ir gėlių sodinukai gali būti įsigyti tik šiame mieste. Daržovių, vaistažolių, grybų grybų ir gėlių svogūnėlių sėklos galima užsisakyti internetu. Pirkimas bus pristatytas paštu bet kuriame Rusijos regione.

Sėklos skirtos sodinti klimato sąlygomis, pritaikytomis rizikingam ūkininkavimui. Sėklų daigumas yra didelis. Gamybos laboratorijose visos rūšys išlaikė kokybės kontrolę ir deklaruotų charakteristikų laikymąsi. Sėklų pasirinkimas garantuoja augalų sveikatą.

Bendrovės asortimentą sudaro trąšos, tręšimas, preparatai augimui aktyvinti ir apsaugai nuo kenkėjų. Įmonė taip pat siūlo susijusius produktus: šiltnamius, sodo įrankius, literatūrą apie daržovių auginimą ir gėlininkystę. Didmeniniams ir nuolatiniams klientams teikiama lanksti nuolaidų, akcijų ir premijų sistema.

Agrofirmas “Sibiro sodas” (“SibSad”)

Sibiro sodo sėklosSėklos populiarus regionuose su sudėtingomis klimato sąlygomis: Uralo, Tolimuosiuose Rytuose, Rytų ir Vakarų Sibire. Bendrovė buvo įkurta 2007 m. Ir gavo šlovę dėl kokybiškų produktų. Katalogas kasmet atnaujinamas ir papildomas naujais hibridais ir veislėmis.

Eksperimentinės aikštelės ir medelynai agrofirmų yra Novosibirsko srityje. Visi augalai, auginami iš įmonės sėklų, būdingi atsparumo šalčiui, atsparumo atspalviui, atsparumo ligoms ir kenkėjams.

Visi gaminiai atitinka valstybės standarto kokybę. “SibSad” siūlo klientams sėklų sodui ir sodui, sodinukams iš vaisių ir uogų bei dekoratyvinių augalų.

Laboratorijos kasmet atlieka kokybės kontrolę. Taip išvengiama per rūšiavimo ir padidėja sėklų daigumas. “Sibiro sodas” – pomidorų ir pipirų pardavimo lyderis. Įmonės augintojai šalino šaltame klimatyne augančias rožes, dłalius, peonijas ir lelijas.

Agrofirm “Semko Junior”

agrofirmos Semko jaunimo sėklosSėklų, sodinukų ir sodinukų gamybos ir prekybos bendrovė. Bendrovė dažnai organizuoja parodas, seminarus ir forumus, skirtus keistis patirtimi su užsienio kolegomis. “Agrofirm” gamina savo laikraštį “Naujas žemės savininkas”. Bendrovės darbuotojai kalba radiją ir televiziją.

Savo tinklalapyje yra katalogų su įvairiais daržovių ir vaisių augalais, gėlėmis, dekoratyviniais augalais. Galite užsisakyti gaminius internetinėje parduotuvėje.

Sėklos turi didelį daigumo procentą, yra atsparios permirkimui ir sausrai. Dėl specialaus apdorojimo sėjimo medžiaga laikoma 5-7 metams.

“Semko Junior” siūlo geriausias sėklas už prieinamą kainą. Galite pirkti produktus didmenine ir mažmenine prekyba. Reguliariems klientams suteikiamos specialios nuolaidos ir premijos.

Agrofirma “Altajaus sėklos”

Altajaus sėklos agrofirmų sėklos“Agrofirma” nuo 1995 m. Plėtoja savo istoriją, aktyviai kurdama ir kuriant naujus žemės ūkio rinkos segmentus. Be geros kokybės sėklų, bendrovė siūlo sodinukus iš dekoratyvinių krūmų ir rožių.

Visa sėjinukė pritaikyta prie rimtų klimato sąlygų Rusijos šiaurėje. Augalai nėra užkrėsti miltligėmis ir chervets.

Nustatyti agrofirmų veisėjai gamina hibridines augalų ir vaismedžių veisles, kurios atsparios lakiosioms klimatoms su aštriomis temperatūros pokyčiais. Augaliniai augalai atsparūs atspalviui, o saulės spindulių trūkumas suteikia daug derliaus.

Bendrovė bendradarbiauja su užsienio kolegomis, keičiasi patirtimi ir moderniomis atrankos technologijomis. Sėklų daigumo monitoringas ir veislių savybių apibūdinimas nuolat atliekami. Yra savo vaikų darželis, ant kurio ištraukiami vandens, svogūniniai ir žoliniai augalai.

“Agrofirm” siūlo vartotojų sodo įrankius, šiltnamius ir šiltnamius, mokslinę literatūrą apie daržovių auginimą ir sodininkystę. Produktus galima įsigyti didmenine ir mažmenine prekyba. Yra galimybė pateikti užsakymą bendrovės tinklalapyje. Didmeniniams pirkėjams teikiama speciali nuolaidų ir dovanų sistema.

pasirinkti vasaros rezidencijos sėkląRusijos agrofirmų sąrašas nuolat keičiasi ir papildo. Nauji sėklų ir sodinamosios medžiagos gamintojai patenka į rinką. Bendrovės kuria, modernizuoja, bendrauja su užsienio kolegomis, keičiasi patirtimi. Sunkios konkurencijos sąlygomis sėklų augintojai gerina veislių savybes, gamindami stabilias ir ilgalaikes daržovių, gėlių, medžių ir krūmų hibridus.

Pasirinkite sėklų sodinukams – video