daržovės ant šilto pleistroSavo pagamintos šiltos lovos – tai puiki galimybė gauti derlių iki įprasto laiko. Mūsų kaprivus rusiškas pavasaris dažnai pasižymi nemaloniais netikėtumais, pavyzdžiui, staigiais temperatūros kritimais iki šalčio. Šiame straipsnyje mes dalijamės patirtimi kuriant šiltas lovas, kad augintume augalus.

Kitas Nikolajus Kurdyumovas, garsus žemės ūkio pragyvenimo agronistas ir propagandistas, sakė, kad vaisingumas yra ne valstybė, o dinamiškas procesas, vykstantis dirvožemyje. Šiltos lovos sluoksniuotos tik sukurtos, kad būtų sukurtas šis nuolatinis gyvenimo procesas.

Dėl šildomų lovų substrato daržovių augalai vystosi daug geriau, jiems lengviau susidoroti su paviršinėmis naktinėmis šalimis, temperatūros svyravimams perduoti. Greitai sugeria daržoves šildomose briaunose, o vasaros gyventojai mažina darbo sąnaudas.

Nuostabus Igorio Liadovo sodas

Daržovių derlius nenaudojant cheminių medžiagųVisas “Leadovo” sistemos auginimo procesas gali būti sumažintas iki dviejų technologinių operacijų: daržovių auginimas specialiai suprojektuotose siauruose grioviuose Mitlider metodu ir natūraliu ūkininkavimu be pesticidų naudojimo.

Daugelį metų Igorio Liadovo sodas buvo apleistas. Daržovių kultūros Tolimuosiuose Rytuose jautėsi nepatogiai, jie patyrė dėl peršalimo, mirkymo.

Reguliarus tręšimas mineralinėmis trąšomis neužgožė situacijos, daržovių skonis buvo nepatenkinamas, buvo pastebėta bulvių degeneracija, nuo metų išaugo daržovių derlius.

Ogorodnik entuziastas nusprendė rimtai užsiimti savo sklypo. Jis pastebėjo, kad naudojant plačias tradicines lovos paprastai auga tik tų augalų lapai, kurie buvo išilgai kraigo kraštų.

Ūkininkas padarė išvadą, kad augalų augimą ir augimą įtakoja šviežios oro masės buvimas, erdvumas. Jo idėjų patvirtinimas, Igoris Nikolajevičs randa metodiką auginti daržovių Mitlajdera. Tai susitariama su auginamosiomis kultūromis siaurose žemės juostose, kurių gylis yra gana platus (75 cm ir daugiau).Mitlider sodas

Rusų botanikas nusprendžia keisti metodiką ir pakelti šiltas lovas, pagaminti pagal rankų, per neasfaltuoto takais 20 cm atsikratyti nuolatinių potvynių, kurie nėra retas toje vietovėje, kurioje jis gyvena. Iniciatyvus sodininkas įkalama kartu medinę tvorą – dėžutė, ir sodo keteros.

Tokia tvora tarnavo kaip apsauga nuo dirvožemio erozijos. Rezultatas yra improvizuotas konteineris.

Related  Nuotraukos su aprašymu vyšnių slyvų rasta

auga morkos šiltu pleistrąKonteinerių privalumai yra akivaizdūs:

 • lovų forma visoje augimo sezono metu palaikoma;
 • vanduo yra išlaikomas dirvožemyje, o augalus galima veisti rečiau;
 • Medinė dėžutė leido kompostuoti efektyviau;
 • aukšti gręžiniai neleidžia mikroorganizmams išleisti maistinių medžiagų ir anglies dioksido.

Netrukus Laidovas nuspręs atsisakyti mineralinių trąšų. Augaluose, auginamuose jo sode, gaunamos tik organinės medžiagos mėšlu, žolelių infuzija, kompostas, mulčiuoti. Medžio pelenai taip pat naudojami. Šiltos lovos ir nuostabus sodas Igoris Liadovas – puikus natūralaus žemės ūkio pavyzdys atviras.

Augalai šiltnamyje, pagaminti iš polikarbonato ir polietileno

šiltos lovos šiltnamyjeŠiems augalams nedaro įtakos pakartotinės šalnos, o taip pat siekiant paspartinti jų vystymąsi, agurkų sėjinukams rekomenduojama augti po plėvelės prieglobstį iki paskutinių gegužės dienų. Prieš pastatydami lovos šiltnamyje, ji turi būti kruopščiai dezinfekuota, išvalyta praėjusių metų likučiai ir pakeista sugadinta medžiaga. Nedideliame šiltnamyje galite pastatyti tris siauresnes loveles, paliekant du techninės priežiūros praėjimus.

Medžiaga šiltų lovų gamybai naudoja tas pačias medžiagas kaip ir sodo lovos. Gerai nustatytoje dėžutėje, kad atliktumėte visus reikalingus komponentus.

Dėl šiltos lovos po patikimu polikarbonato arba polietileno augalų patalpa jaučiasi daug geriau, jie auga greičiau ir neskausmingai toleruoja naktinį aušinimą ant dirvos paviršiaus.

agurkų auginimas šiltomis lovomis šiltnamyjeJei norite pirmuosius ankstyvųjų agurkų produktus anksčiau, tuomet jie turi augti per sodinukus. Augdami per sodinukus, galite sutaupyti brangių ar ribotų sėklų, kurių kiekviena sėkla duos ir nebus prarasta dirvožemyje.

Agurkų sodinukai sodinami nuolatinėje auginimo vietoje, kai augaluose atsiranda keturi tikri lankstinukai.

Iškart prieš sodinant sodinukus ant izoliuotų aukštų lovų, gaminami duobes. Gylis turėtų būti lygus taurės, kurioje buvo agurkų daigai, gylis.

Tokiuose keteruose nešildomoje šiltnamyje agurkai sėjami išilgai kraigo centro, paliekant atstumą tarp 20 cm augalų.

Related  Wrinkled Rose – paslaptys priežiūra

Per savaitę augalai turi būti pririšti prie vinių, o pageidautina – su grioveliais. Apatinis lyno kraštas yra susietas su agurkų plakta virš trečiojo lakšto, aukštis 12 cm virš žemės lygio.

Šiltos lovos su šiltam kompostui ir mėšlui po polikarbonato prieglauda ar plėvele užtikrinamas optimalus augalų temperatūros režimas.

Temperatūrą reguliuoja ventiliacija, todėl galite tiesiog pakelti polietileno plėvelę arba atidaryti langą.

Medinė dėžutė leis jums išlaikyti drėgmę ilgiau. Agurkai yra daržovių pasėliai, kurie labai mėgsta drėgmės. Prieš pradėdamas derlių, agurkų plantacijų laistymas yra būtinas kas 2-3 dienas, vandens sunaudojimas vienam augalui yra 0,5 litro.

Veršiavimosi metu agurkai geriami kasdien, sunaudodami 1,5-3 litrus vandens kiekvienam šakniui.

Esant stabiliai šilumai, dangų medžiaga visiškai pašalinama.

Augantys daržoviai ant šiltų lovų pavasarį ir rudenį

daržovės ant šilto pleistrų iki vėlyvo rudensŠiuolaikiniai šiltnamiai, netgi pastatyti su jų sumaniais rankomis, malonumas vasaros gyventojams yra gana brangūs, todėl atsargūs savininkai bando kuo geriau išnaudoti.

Net jei šiltnamio efektą sukeliančių patalpų be papildomo šildymo, o jūs gyvenate šalyje ribotą laiką, galite sukurti tokią žemės ūkio techniką, kad po skaidriais arkais derlius nušveštų nuo balandžio iki lapkričio. Tai, žinoma, taikoma stacionariems šiltnamiuose, ištisus metus uždarytu stiklu ar polikarbonatu.

Nešildomoje šiltnamyje nuo šalčio atsparių pasėlių sodinimas prasideda balandžio pradžioje arba kovo pabaigoje, jei šiltas oras yra vertas.

Pirmasis, kuris patenka į dirvą, yra ridikėlių, petražolių, krapų, salotų, arugulio, Pekino kopūstų, garstyčių sėklos.

Nepriklausomai nuo to, kaip apsaugota šiltnamio efektą sukelianti medžiaga, ankstyvam sodinimui reikėtų numatyti galimybę papildomai dengti augalus neaustiniais audiniais.

Panašiai, jūs galite auginti visus nurodytus pasėlius rudenį, pratęsiant šviežių žolių vartojimo sezoną iki lapkričio pabaigos.

Rudens žalumos derlius

Žalioji šilta lova iki šalčioKaip padaryti rudenį šiltą pleistrą, kad augtų žalia iki lapkričio pabaigos?

 1. Rugpjūčio pabaigoje šiltnamyje beveik nėra pomidorų augalų, baklažanų pipirų, gerai, jei būtų išsaugotos pora agurklių blakstienos. Taigi, kodėl neturėtumėte laisvų zonų, patikimai padengtų šaltuoju naktimis, naudokitės dėl šios priežasties.
 2. Kaip ir ankstyvą pavasarį, kruopščiai išvalykite augalinių liekanų šiltnamį, pašalinkite iš likusių augalų likusią žalą, nugarindami ir susižaloję lapus, nuplaukite polikarbonato paviršius.
 3. Sugerti dirvą, užpilti tamsiai raudonu kalio permanganato tirpalu, užpildyti humusu, medienos pelenais ir superfosfatu.
 4. Po poros dienų supilkite paruoštus griovelius fitosporino tirpalu, sudėkite kevalus ir pasodinkite augalinius augalus ant žalumynų.

Šiltą sodą, pastatytą nešildomoje šiltnamyje, žalia bus iki lapkričio paskutinių dienų

Šilti sodai savo rankomis, žingsnis po žingsnio gamyba

užpildyti šiltu pleistrą su šakomis ir žalumynaisYra ūkininko taisyklė: viskas, kas paimama iš žemės, reikia grąžinti ją atgal:

 1. Sukurkite komposto duobes svetainėje ir užpildykite juos, pridedant truputį derlingos žemės, durpių.
 2. Griežtai laikykitės sumuštinių, ty sluoksnių, principo.
 3. Kad kompostui būtų paverstas pilnas kompostas, kiekviena atliekų grupė turėtų būti padengta karbamidu arba kitomis azoto trąšomis.
 4. Kita sąlyga: kompostas turi būti laistomas, bent 1 kvadratinis metras turės apversti bent 15 kibirėlių vandens. Ir nepamirškite, kad vandens išpylimas turėtų būti tolygiai, visoje krūvos storyje. Komposto ir humuso sluoksnyje netrukus bus rasti sliekai, jie kompostui ir humusui pavers derlingą humusą.

Related  Karbamidas – dirvožemio azoto trąša

užpildyti šiltą sodąKaip padaryti šiltą pleistrą:

 1. Būtina nugriauti lentų dėžę, kuri apsaugo lentą, kasmet plytelės perimetre iškasti metalinę akį į žemę.
 2. Norėdami pastatyti drenažą, įdėkite į numatomą vietą kompostą, užmigti iš viršaus su žeme.
 3. Laikas nuo karto būtina apšlakstyti lovos paviršių pelenais, tai leidžia apsaugoti sodinimą nuo kenkėjų.viršutinis dirvožemis

Aukštos šiltos lovos padeda taupyti vandenį drėkinimui. Rekomenduojama mulčiuoti žemę su žolė, šiek tiek išdžiovinta saulėje.

Nurodymai, kaip įrengti šiltą sodo gulimą sode – video