vyšnių apsauga nuo paukščiųKai vyšnios brandina sode, nekantriai žiūri ne tik žmonės, bet ir plunksniniai gurmanai. Kaip apsaugoti vyšnia nuo paukščių, apsaugoti medžių derlių ir sveikatą privačiuose sklypuose? Šie klausimai kelia susirūpinimą daugeliui vasaros gyventojų ir kaimo sodybų savininkų.

Daugeliui, ypač šunų paukščiams, kultūrinė sodinimo vaisių ir uogų augalai tampa mėgstamiausiu tiekėju. Tačiau paukščių apsilankymai ne visada smagu. Puiku, kai pakuotė padeda susidoroti su vabzdžių kenkėjais. O dar vienas dalykas – paukščiai, norintys pelnyti sodo braškes, drėkinti, sausmedis ir, žinoma, vyšnios.

Plunksnuoti saldžios vyšnios priešai: kas jie yra ir kaip pavojingi?

saldžiųjų uogų mylėtojasDažniausiai vaismedžiams ir krūmams “ganosi” žvirbliukai ir zylės, vaškuotos ir žiupsnelės. Sulaukęs anksčiau nei kitų kaulavaisių vyšnių, labai pritraukia žvaigždžių.

Kokia yra paukščių padaryta žala ir kaip apsaugoti vyšniuką nuo paukščių, ar jie yra arkliukai ar kiti jų sparnuotieji giminaičiai? Be to, kad padauginus valandas, pulkas praktiškai valo prinokusių uogų, paukščių šaknis:

  • nutraukti jaunų augimo ir puokštės naujienas, ant kurių turėtų pasirodyti kitų metų derlius;
  • palikti sugadintus vaisius, kurie pritraukia vabzdžius ir ligas sukeliančius grybus.

Kuo didesnis paukštis ir kuo didesnis pulkas, tuo didesnė žala. Bet paukščiai nėra gaivalinė nelaimė! Net su mažomis išlaidomis arba namuose reiškia, kad galima užtikrinti puikią paukščių apsaugą nuo vyšnių.

Pasėlių taupymo priemonės skirstomos į dvi kategorijas. Kai kurie metodai apsaugo visą medį ir neleidžia paukščiams priartėti prie vertingų uogų. Kita veikla skirta išgąsdinti sparnuotus gurmanus.

Kaip paukštyti iš saldžios vyšnių?

diskai nuo paukščiųPaukščiai pakuotėje elgiasi daug drąsesni nei vieniši. Tačiau nė vienas iš drąsiausių kardinėlių negali pradėti valgyti, jei jis išsiblaškęs dėl nepaprastų garsų, ryškios šviesos ar sklandžiai mirgančių objektų.

Related  Bulvių pasodinimas su gręžtuvu su kalviu

Būtent šie metodai naudojami siaubingųjų vyšnių raudonėlių išsiveržimui, kaip ir vienkiemiuose vaismedžių sodiniuose ir dideliuose soduose. Paprasčiausias našumas ir galimi variantai yra:

  • Pakabinami vainiko šešėlių ar šešėlių daiktai, pavyzdžiui, namų apyvokos krepšiai, pakuotės žėručio arba plėvelės skudurai;
  • laisvai prijungti, juda elementus iš atspindinčių, blizgantys, ryškių medžiagų, tokių kaip fragmentų Kalėdų blizgučiais, nereikalingų kompiuterių diskus, tai gabalėlių maisto folija, pakabinti tarp šakų;
  • pagaminta pagal vaikų žaislų principą, tačiau turi patvarų ir bauginamą poveikį paukščiams.

Šie metodai yra geri, nes jie padeda, kaip apsaugoti vyšnias nuo žvaigždžių ir atsisakyti praleisti papildomų pinigų branguose įrenginiuose ir įrenginiuose.

Tačiau patyrę sodininkai žino, kad paukščiai galiausiai prisitaikyti prie labiausiai originalių būdų baidyti šalin, taip puikus poveikis yra geriau derinti kelis metodus ir laikas nuo laiko keisti bauginančių dalykų paukščių vietą.

Kaip apsaugoti vyšnę nuo sumuštinių su prieglaudų pagalba?

mes padengiame vyšnias iš paukščiųKitas paplitęs būdas apsaugoti – prieglauda karūną, kuri netrukdo skverbtis į saulės, oro ir vandens, tačiau jis nepasidavė plunksnuočių sėdėti ant šakos su sultingų uogų.

Kaip apsaugoti vyšnia nuo šio paukščio metodo? Visai neseniai toks įvykis vargu ar įmanomas, tačiau šiandien prekyba siūlo daugybę įdomių ir gana prieinamų galimybių:

  1. Neaustinė medžiaga mažo tankio, pavyzdžiui, naudojamas padengti augalus didėjančios ne baudžiama augalų kvėpavimo, visiškai praeina lietaus vandens ir drėkinimo drėgmės ir saulės spindulių. Šviesus drobė nepakenks šakoms, bet taps patikima apsauga nuo paukščių saldžiosioms vyšnioms su nedideliu kompaktišku vainiku.
  2. Dėl didesnių medžių patogu naudoti specialias plastikines tinklelį. Krono pagal tokią danga nėra pažeista, ir paukščiai, net sėdi ant medžio, negali prasiskverbti giliai į šakas, kur saldūs uogų pakabinti. Be to, žalia tinklelis yra beveik nematomas iš šono ir nepraranda sodo vaizdas.

Related  Kaip pasirinkti tinkamą vaiko kultivatorių?

Kiti būdai apsaugoti vyšnias nuo paukščių

raudonukės, sugadintos žvaigždžių

Vasaros gyventojai, kurie pasitiki ne tik namų amatais, bet ir naujoviškomis augalų apsaugos priemonėmis, gali įsigyti ultragarsinius elektroninius prietaisus, kad atbaidytų paukščius.

Į sodą įtaisyti prietaisai sukuria garsų žmogaus vibraciją, kurią plunksnos suvokia kaip vienareikšmiškus pavojaus signalus. Tai leidžia išgąsdinti paukščius iš saldžiosios vyšnios, tiek mažose vasarnamiuose, tiek masiniuose soduose. Veiksmų diapazonas priklauso nuo galios ir kitų techninių prietaiso savybių.

Kai kuriais atvejais, sodininkų naudoti kvapus vaistažolių arbatas, remiantis česnako, karšto pipirai, citrusinių vaisių žievelės ir kitos augalų su aštriais paukščių skonio ir aromato. Metodas negali būti vadinamas patikimumu, nes pirmasis lietus valo apsaugą, o sausame ore esminiai eteriniai aliejai greitai išsiskiria.

Išsamus vaizdo įrašas apie tai, kaip apsaugoti vyšniuką nuo paukščių, pristatys sodininkui visas turimas galimybes. Turimos medžiagos padės jums pasirinkti efektyviausią ir tuo pačiu metu prieinamą metodą. O uogą, konservuotą iš plunksnų, bus malonu prašyti vasaros gyventojai ir jo šeimos nariai.

Vienas būdas kovoti su paukščiu vyšnia – video