aktinidijos argumentas šalyjeIš Tolimųjų Rytų rūšių populiariausias yra kolomiktumo aktinidijus su saldžiųjų rūgščių vaisių ir dekoratyvinių žalumynų kekėmis. “Actinidia” teiginys nebus puošia sodą rausvos ir baltos spalvos blykste, kaip ir jos giminaitis, bet ji pasiduos miniatiūrinių kivi.

Palyginti su aktinidijos kolomiktu, šios rūšies augalai yra daug galingesni ir aukštesni. Medis-vijoklis, pasiekė septynių metrų aukščio, gyventi iki 70-90 metų, nes nuo 5 metų tiekti augintojas gana didelis vaisius su saldžiais ar malonių rūgščiąsias saldus vaisių.

Skirtingas aktinidijų bruožas yra gausus derlingumas ir puikus kiaušidės išsaugojimas, kuris mažėja netgi nepalankiomis sąlygomis. Be to, yra veislių, suteikiančių vaisius ne tik žalią, bet ir neįprastą purpurinį atspalvį.

mažas kivisActinidijų atranka TSRS pirmą kartą buvo pradėta prieš Didįjį Tėvynės karą. Remdamiesi laukinių augalų augalais iš Tolimųjų Rytų, mokslininkai gavo pirmines veisles, kurios tapo prototipais šiuolaikinių variantų aktinidijų. Tačiau dabartinei įvairovei ir tada ji buvo toli.

Šiandien veislių, kurias galima auginti Rusijos priemiesčiuose, sąraše šiandien yra kelios dešimtys derlingų, žiemos atsparių veislių iš vietinių ir užsienio veisėjų.

Argumentų aktinidijos Ženeva (Ženeva)

žmonos aktinidijaŠis vėlyvosios brandos būdas gerai žinomas kultūros gerbėjams. Pirmieji rugsėjo mėnesio ruoželiai yra ruošiami surinkimui dideliame, cilindro formos vaisiuose, turi atpažįstamą statinę formą ir svyrą nuo 5 iki 8 gramų.

Žaliai rudos kiaušidės keičia spalvą, kai jos brandžios, tampa visiškai rausvos. Ši veislė Actinidia Argut Amerikos atranka bus patogiai augti ir duoti vaisių visą saulės, apsaugoti nuo vėjo ir užšalimo pavojus pavasarį grąžinimo šaltam orui. Žiemą šaltis iki -30 ° C nesudaro baimės augalui.

Dėka medaus skonio ir ryškių saldžiųjų aromatų su maloniu rūgštumu, “Actinidia Geneva” vaisių argumentai bus skanūs labiausiai reikliems gurmanams. Svarbiausia, kad laiku gautumėte gerą derlių, kitaip minkštinti aktinidijų vaisiai gali nukristi.

Pirmasis kiaušidžių vynuogyne susidaro ketvirtaisiais metais.

Argumentų aktinidijos Issei (Issai)

AktinidijaJaponijos kilmės aktinidijų įvairovė yra įdomi, nes jos augalai mažai priklauso nuo specialių apdulkintojų veislių. Su galimybe savęs apdulkinimas net su viena iš moterų augalų Actinidia Argut ISSEI galite gauti puikų derlių nokimo pabaigoje rugsėjo, saldus, malonaus skonio vaisių. Jų dydis nėra didelis ir neviršija 3-4 cm ilgio.

Related  Trąšos daržovių sodinukams – tipai ir rekomendacijos

Tai nėra vienintelis kultūros privalumas. Pirmieji kiaušidžių augalai atsiranda ne po kelių metų nuo sodinimo, bet praktiškai per pirmuosius metus. Taip yra dėl lenkimo kompaktiškumo, kuris auga tik trijų metrų aukštyje ir puikiai tinka mažoms priemiesčių vietovėms.

Augalas gali atlaikyti temperatūrą iki -25 ° C, o vasarą negali toleruoti išdžiūvimo ir požeminio vandens artumo, ji turi būti laikoma, kai sodinimo ir priežiūros, kaip nuotraukoje, nes Actinidia Argut.

“Jumbo” argumento “Jumbo” asortimentas

aktinidija iš šaulių argumentųSukurta veisėjai Italų klasė Actinidia Argut skirta pailgos 6 cm, vaisių arba žalia gelsvos spalvos, didelio derliaus ir puikiu saugumu. Pirmieji “Jumbo” argumento aktinidinių vynuogių kiaušidės atsiranda 3-4 metus po to, kai sodinami sodinukai žemėje. Stiprus vaismedimas prasideda po 2-3 metų.

Didelė, sverianti iki 30 gramų vaisių – tam tikras rekordas tarp šios veislės. Jie nėra tokie kvapnūs kaip Ženevos argumentas, tačiau jie turi puikų saldų skonį ir ilgai laikomi švieži. Derliaus nuėmimas yra rugsėjo antroje pusėje.

Žiemą aukšti medžiai, kurių aukštis siekia aštuonis metrus, gali toleruoti šaltis iki -28 ° C, be matomų pažeidimų.

Actinidia argumentas yra Ken’s Red (Ken’s Red)

aktinidijaŽalsvai raudonos su violetiniu atspalviu šio Naujosios Zelandijos aktinidijos vaisių argumentų įvairovė yra labai patraukli. Nepaisant skonio trūkumo, dėl didelio uogų tankumo ir gero skonio, ši kultūra yra sveikintinas gyventojas šalies teritorijose ir net pramoninėse plantacijose.

Kripen’ka statinės – iš Actinidia Argut Kens raudonųjų vaisių sunoksta rugsėjo pabaigoje, turėti iki 4 cm, išlaikyti savo vartotojų savybes ilgį, neturi susilamdo transportavimo ir sandėliavimo metu. Augalai yra pakankamai šalčio ir šalti iki -25 ° C be patalpos.

Kokvvos argumento (Kokuwa) varliagyvių veislė

actinidia kokuwaUžsienio veisėjai aktyviai dirba, kad gautų ne tik produktyvus, bet ir savidulkių veislių. Japonijos meistrai sukūrė tik tokios rūšies “Kokuva” įvairovę. Dėl kiaušidžių augalų formavimas nereikia papildomų apdulkintojų, o tai labai supaprastina sodinti ir prižiūrėti Actinidia Argut, kaip nuotraukoje reguliariai atneša vidutinio dydžio valgomųjų vaisių daug su citrina skonio.

Related  Augalų augimas idealus kriaušių kunigaikštystė

Derliaus nuėmimo prasideda rugsėjo viduryje, o kai uogos yra pašalinami, būtinai atlikti genėjimo vynuogynų, pašalinti blogai Brandinti, senus, pažeistus ūglius ir šakas, užkirsti kelią pasivaikščiojimas karūną.

Gyvatės sukasi, taigi augalai gali būti naudojami ne tik kaip vaisių pasėliai, bet ir kaip sodo pavėsinės, terasos sodinimo su gobelenais zonavimo priemonė.

Actinidia argumentas Violetinė Sadova (Purpurna Sadowa)

actinidia purpurinis sodasUkrainos entuziastų gavo vieną iš garsiausių “aktinidijų” veislių, kurios šiandien buvo auginamos ne tik namuose, bet ir Rusijoje, artimoje ir tolimoje užsienyje.

Šios veislės akcentas yra originali purpurinė vaisių ir jų minkštimo spalva, kuri davė vardą vaisių kultūrai. Tačiau spalva nėra vienintelė Purpurno Sadovo argumentų aktinidijų nauda. Vaisiai turi puikų saldžiųjų rūgščių skonį, patrauklų aromatą ir sultingą minkštimą, paslėptą po valgomuosiu oda.

Auginimas prasideda trečiaisiais metais, derliaus nuėmimas vyksta pirmąjį spalio dešimtmetį. Tinkamai pasirinkta vietą vežti ir palieka Actinidia Argut kaip nuotrauka stabiliai apdovanoja gražus derliaus vaisiai ilgis 4 cm. Augalai ne žiemą užšaldyti šiek tiek temperatūroje iki -25 ° C.

Viti Kiwi (VitiKiwi) argumento aktinidijos

aktinidijaSamoplodnye atmaina Actinidia Argut nusistovėjusi privačiuose soduose ir komercinio auginimo. Be kaimynystėje su veislių apdulkintojų Actinidia Argut VitiKivi gausių vaisių, leidžiančių sodininkas gražus, reguliariai ovalo žalia vaisius su plona oda ir skanus sultingas minkštimas.

Šios veislės uogų ypatumas yra dažnas sėklų trūkumas celiuliozėje, kuris dar labiau pritraukia gurmanų dėmesį.

Veislė gerai auga, taigi rudenį, po derliaus nuėmimo, augalai turi būti nukirpti, pjauti karūną ir pašalinti augimą, kurio metu nėra laiko senėti.

Veikio argumento aktinidijos

aktinidija iš praeitiesVokietijos veisimo argumentų veislė actinidia yra žinoma kaip puiki dulkintoji medžiaga kitoms savarankiškoms veislėms ir vidutinio dydžio skanių apvalių-ovalių vaisių šaltinis.

Related  Rytietiškos virtuvės akcentas yra šitakio grybai

Moteriškos “Weiki” argumentų aktinidijos augalai yra labai produktyvūs. Ir jų vaisiai ne tik džiaugiasi gurmanams ir sveikos mitybos šalininkams, bet ir estetui. Žalia fone labai žalias rausvai rudos raudonos spalvos veidas žalias fonas, suformuotas uogose, pasuktų į saulę. Žalieji lapai taip pat dažomi tamsiai arba rausviems tonams.

Šios veislės aktinidijos argumentas puikiai tinka Rusijos sąlygoms, nes jis nebijo šalčių iki -30 ° С.

Argumentų aktinidijos Ananasnaya

actinidija ananasaiTarp vietinės atrankos veislių, Ananasnaya argumento aktinidą dažniausiai minima su ovaliais vaisiais, kurie sulaukia saldžiųjų vaisių spalio mėnesį. Šios rūšies pavadinimas yra susijęs su išskirtiniu vaisių aromatu, kuris skleidžia aplinką, reikia tik nupjauti ploną, valgomą žievelę.

Augalai yra ypač šaldomi, nepretenciški ir reikalauja sodininkui reguliariai dezinfekuoti, taip pat dažnai, ypač karšto sezono metu, laistyti.

Vaizdo įrašas apie aktinidijų rūšis ir veisles