Mielos kiaulės iš plastikinių buteliųVasarą kiekviename namuose galite rasti naudotų plastikinių indų, kurie gali būti puiki medžiaga originaliems namų amatams. Vienas iš jų – kiaulių iš plastikinio butelio, žingsnis po žingsnio vadovas, kuris leis iš lengvai gamyba padaryti Papuošimai sode arba už nedidelį vilos lovos pagrindo.

Straipsnis tema: rankdarbiai iš plastikinių butelių.

Medžiagos kiaulėms iš plastikinio butelio pagaminti

Paršelių priėmimo detalėsKaip paruošti paršelį iš butelio? Jei atidžiai pažvelgsite į kiekvienam žinomą laivą, tampa akivaizdu, kad jis primena mielo kiaulės veršelio kontūrą. Visiško panašumo dėlei trūksta tik didelių, išgaubtų ausų, kojų ir žinomų uodegų. Kaip kiaulės kūnas, o likusios detalės gali būti pagamintos iš improvizuotų priemonių, nenaudojant nereikalingų išlaidų.

Be paties plastikinio butelio, būtina paruošti kiaulę:

 • aštrus peilis ir žirklės;
 • Balionas su aerozoliu dažais arba įprastais emalio dažais;
 • šepetys;
 • pieštukas ir rašomasis popierius;
 • lipnus plastikas;
 • juodas žymeklis su patvariais rašalais;
 • viela, skirta uodegos gamybai.

Kuo didesnis plastikinis butelis, tuo viskas bus.

Šiuo atveju nepamirškite, kad sodo gyvūnams reikia kojų. Jų gamyboje yra keturi mažesni laivai. Pavyzdžiui, jei kiaulė iš penkių litrų butelio gali pagaminti 4 pusę litro talpos indus. Kad ausis būtų, reikia pusantro lito buteliuko.

Kiaulių gėlė ir paršeliaiBet kaip iš plastikinio buteliuko pagaminti kiaulę, jei prie jo nėra darbo, reikalingos darbui, dalis?

Fantastika namų šeimininkės tarnyboje

Neįmanoma namuose laikyti visko, kas gali būti naudinga namų šeimininkui, užsiimantiems amatais vasaros rezidencijoms ar užtvankoms. Jei trūksta kai kurių konstrukcinių elementų, trūkstamų paršelių dalių nereikia sutrikdyti ar paleisti į parduotuvę. Patys dalykai yra tokie gera, kad jie nėra pagrįsti griežtais kanonais ir taisyklėmis, kai jie yra sukurti. Visos pagalbinės dalys gali būti pagamintos iš to, kas šiuo metu yra namuose.

Paršelis iš buteliuko paruoštas dažytiJei norite daryti su savo rankas paršelio iš plastikinių butelių, o namas ne rasti tinkamą gabalas vielos, ši medžiaga sėkmingai pakeisti laužas plastiko iš butelio, kuris bus pagamintas iš kiaulių kojų.

Akis gali būti nudažytas nuolatiniu neišdildomu žymekliu, tačiau yra ir kitų būdų. Gražios akys gaunamos iš pasirinktų dydžių išgaubtų mygtukų su oro kilpa, kuri įklijuota į butelio angą.

Kitas būdas – iškirpti ir įklijuoti akis iš tinkamos spalvos lipnią plėvelę. Šiuo atveju, naudojant skirtingus atspalvius, galite imituoti tūrį, sukurti linksmą puodelį ant paršelio snukio, suteikti jam tam tikrą savybę.

Kiaulių priėmimo etapaiŽingsnis po žingsnio instrukcijas iš plastikinio butelio kiaulė – ne dogma, bet būdas pažadinti vaizduotę ir suteiks perteklius viskas įdomu antrąjį gyvenimą.

Kai namuose nėra pakankamai butelių, skirtų plaukiojančios priemonės kojoms, juos galima pakeisti puodeliais ar buteliukais, pagaminti iš jogurto ir kitų gaiviųjų pieno gėrimų. Net apipjaustyti plastikinius vamzdžius, kuriuos sodininkyste ir sunkvežimių ūkininkais naudoja pastatyti ryšius, statys atramas šildytuvams skirtiems medžio drožlių ir skeletui.

Rankų spalvos, pagamintos iš plastikinių butelių kiaulių, gali būti ne tik aerozolis, bet ir emalio dažai tinkamo atspalvio.

Čia meistrai gali prisiminti, kad kiaulės yra ne tik rausvos, bet ir juodos, šviesiai smėlio ir dėmėtos.

Žingsnis po žingsnio instrukcija, kaip pagaminti paršelius iš plastikinio butelio

5 litrų butelio paršelisKai surenkamos visos reikalingos medžiagos ir įrankiai, atėjo laikas pradėti dirbti:

 1. Anksčiau ant popieriaus lapo paryškinamos simetriškos, išaugusios iš plastikinio butelio paršelių.
 2. Iš puslitųjų butelių, esančių nuolydžio, supjaustykite gerklės dalį, kad gautumėte kiaulių kojelių preparatus. Jie turėtų būti vienodo ilgio.
 3. Iš 1,5 litro plastikinio buteliuko kaklo užpildas pagamintas į dvi dėžes. Šiuo tikslu kaklas kartu su varžto dalimi supjaustomas pusiau, o iš formuojamų dalių, pagal popieriaus formos modelį, išpjautos ausų detalės.
 4. Dabar atėjo laikas pereiti prie to, kad būtų sukurtas ateities sode esantis herojus. Tai padaryti iš penkių litrų konteineriai biuro peiliu kruopščiai padaryti ritininės pritvirtinti uodegos, du – už ausų, ir keturių daugiau už plastikinių gyvūnų kojų.
 5. Kai visos dalys yra paruoštos, tęskite montavimą. Siekiant didesnio patikimumo, galima klijuoti kojas, ausis ir uodegą.
 6. Po džiovinimo plaukiojanti priemonė aerozolio ar šepetėliu sutepta fonine spalva.
 7. Dažai leidžiami kruopščiai išdžiūvę, po to galima nusiraminti, užveržti arba atkreipti akis.

Paršeliai ant vejosSurinkta pagal žingsnis po žingsnio instrukcijas, kiaulė iš plastikinio butelio bus originalus ornamentas sode ar sode. Bet jei norite, galite paversti jį objektu, kuris suteikia daug daugiau vertės.

Kaip padaryti iš butelio paršelių gėlių ir kiaulių gėrimo?

Kad tai padarytumėte, užpakalinėje naujojo apylinkės gyventojų dalyje iškirpite ovalią arba kvadratinę angas, kad plastikinis gyvūnas taptų maža gėlių lova.

Mielos mini gėlių lovosKad perteklinė drėgmė tekėtų be kliūčių, ir pasodintų gėlių šaknys neplūgo, skrandyje yra naudinga numatyti keletą mažų plyšių.

Iš gautos talpyklos dugną užpilkite nedidelį keramzitą, o po jo – maistingą dirvožemį. Unikali miniatiūrinė gėlių lova yra paruošta sodinti gėles ar kitus augalus.

Toks sodo apdaila gali būti atliekama tvirtai įstrigusiomis kojomis arba visiškai be jų. Šalia didžiosios kiaulės lengvai galima rasti vietą pačioms rankomis iš plastikinių butelių, kaip parodyta nuotraukoje, paršeliams.

Laistymo galiJei namuose yra konteinerio su koncentruotomis sultimis arba buitinėmis cheminėmis medžiagomis su rankena, iš tokio plastikinio buteliuko gausite nuostabią laistymo kiaulę. Tai, be abejonės, bus malonūs smulkūs sodininkai ir sunkvežimių ūkininkai. Norint, kad vanduo tekėtų iš kiaulės snapelio, buteliuko dangteliu iš anksto padaryta keletas skylių. Tokiam darbui patogu naudoti ugnį su aklu.

Funny Pigs – video