naminis baltymų tiektuvasSusitikimas su vovere visuomet atneša daugybę teigiamų emocijų. Norėdami pritraukti tuos juokingus gyvūnus į savo svetainę, bus lengviau paruošti savo ranka kepamas voveres.

Tiektuvo reikalavimai

tiekėjas baltymui iš natūralių medžiagųTiekėjas, kaip ir namas pūkuotoms gražuolėms, turėtų būti gaminamas pagal tam tikras taisykles:

 1. Dėl voverių šėrimo dubenėlio jie savo rankomis naudoja tik natūralią medieną, ne impregnuotą lako medžio drožlių plokštėmis arba apskritai plastikiniais dalimis. Pirma, baltymai gyvena miške, o įvairūs dažai, laminatai ir plastikiniai požymiai yra labai pavojingi konkurenciniam organizmui. Antra, lako kvapas gali atsikratyti voverės, o jūsų darbai bus atliekos.
 2. Jums reikia padaryti kompaktišką struktūrą.
 3. Jei tiektuvas yra uždarytas, tai reikia apvalinti.
 4. Siekiant užtikrinti, kad voverės lankytų šėrimo lovelį, būtina jį tinkamai pakabinti – tik ant medžio ir tokiu aukščiu, kad jūs galite saugiai pateikti maistą ir skanų maistą.

Gamybos technologijos

Baltymų tiektuvams galite naudoti bet kokias natūralias lentas, įskaitant plokštes. Pagrindinis reikalavimas yra tas, kad naudojama medžiaga turi būti visiškai sausa. Patartina pasirinkti lentes su 2,5-3 cm storio sienelėmis. Taigi tiektuvas truks ilgiau ir gyvūnas jaustis patogiai viduje.

Yra keletas pagrindinių variantų, kaip sukurti baltymų tiektuvą (kai kurių toliau pateiktų parinkčių nuotrauka).

Iš lentų

maitinimo lovis gaminamas iš natūralios medienosŠis metodas yra pats paprasčiausias ir greitas. Jums reikės lentų, kurių storis, plotis / ilgis yra atitinkamai 1,8 / 30/300 cm. Bendras ilgis turi būti 3 metrai.

Gamybos būdas:

 1. Naudojant kvadratą pjaustymui, matuokite ir supjaustykite lentą 55 cm ilgio. Tai bus tiekėjo galinė pusė. Iš viršaus ir iš apačios jie atšaukia 5 cm. Tai tie, kurie pritvirtins lovį prie medžio.
 2. Dabar nukirpkite šonines sieneles – dvi plokštės 25 x 45 cm ir vidinė pertvara, kurios matmenys 20 × 25 cm.
 3. Likusios dvi brusochka vaidins verandos vaidmenį.
 4. Naudodamas pjaustytuvą priekinės ir galinės būsenos tiektuvo pusėje, supjaustoma lanksta, per kurią voverė valgys. Mediniai skyriai turi būti atsargiai šlifuoti lizdais, kad baltymai nebūtų sužaloti.
 5. Pagalvokite, ar padarėte viską, ar visa informacija yra teisinga. Jei nėra trūkumų, galite klijuoti lovį.

Norint įsitikinti, kad voverės šerdis yra stiprus, dalys gali būti pritvirtintos varžtais. Nagai šiuo atveju yra labai nepageidaujami, todėl gyvūnai nėra supjaustyti.

Iš banko

stiklinis indasKeista, bet šis metodas yra ne tik įdomus, bet ir paprastas, populiarus ir atrodo labai originalus. Be to, maistas bus patikimai apsaugotas nuo paukščių.

Pasirinkite pakankamai didelį banką, ne mažesnį kaip 15 cm skersmens, kad voverė galėtų ne tik į ją įlipti, bet taip pat sėdėti ir valgyti riešutus.

Vorelės tiektuvas savo rankomis (brėžinys pritvirtintas) yra mažas namas, kuris yra ant ilgio atramos pagrindo.baltymų šėrimo dubenėlis Apytiksliai namo dydžiai yra 45/25/20 cm (ilgis / plotis / aukštis atitinkamai):

 1. Iškirpti 2 šonines sienas, vieną priekinę dalį, stogą ir nugarinę sieną, pažymėkite stiklainį.išskleisti baltymų šėrimo dubenėlio detales
 2. Priekinėje dalyje taip pat padarykite skylę, bet ji turi atitikti kanalo kaklo skersmenį.išpjaukite skylę kiaušiniui
 3. Kiekvienoje šoninėje sienoje išpjova skylė ne didesniu kaip 10 cm diametru. Tai įėjimas į šėrimo lovį. išpjaukite baltymų įleidimo angąTiektuvo bazė turi būti tokio ilgio, kad jame būtų galima laikyti nedidelį namą, stiklainį ir nedidelį rezervą, skirtą uždėti ribotoją, kuris saugiai atitiktų jar. Kalbant apie galą, jis, be sienos funkcijos, vis dar yra visos konstrukcijos laikiklis, nes jis bus pritvirtintas prie medžio.apsaugokite stiklinę nuo tiekimo sienos
 4. Išpjaudžius visas detales, jis apdorojamas švitriniu popieriumi, klijuojamas ir pritvirtintas varžtais.surinkti tiektuvo dalis
 5. Liko tik pritvirtinti lovį prie medžio ir supilti pašarą.nustatykite paukščių tiektuvą ant medžio

Related  Kraštovaizdžio plytelės savo rankoms

Naudodamiesi patarimais, galite patys pagaminti voverės tiektuvą ir atgaivinti savo sodą.

Voverėms paruošti pašarų lovą – video