banguotas peilis gražiam pjovimuiNiekas nemėgsta įprastos. Tai taikoma mitybai. Jei kasdien kiekvieną dieną valgys vieną patiekalą, tai galiausiai bus nuobodus. Tačiau, jei ją puošiate kitaip, netgi nulupkite pagrindinius ingredientus skirtingai, tada tas pats patiekalas vėl sukels precedento apetitą.

Tačiau sunku iškirpti bet kokius paprastus peiliukus. Todėl prie gelbėjimo ateina specialus banguotas peilis. Jis gali pjaustyti daržoves su banga. Taigi labiausiai paplitę salotos ar net keptos bulvės taptų tikru meno kūriniu.

Banguoto peilio privalumai:

  1. Paprastumas. Banguotas peilis taip pat gali būti naudojamas kaip įprasta.
  2. Greitis Per kelias minutes prietaisas gali iškirpti dar vieną kilogramą neįprastos bangos.
  3. Universalumas. Peilis gali būti naudojamas pjaustyti bet kokius daržoves ir vaisius.
  4. Taupymas. Kadangi peilis yra pagamintas bangos formos, jums nereikia stengtis pasiekti neįprastos formos. Dėl šios priežasties į šiukšlių dėžę neįsikės nė vienas gaminio gabalas, nes nebus jokių išlenktų gabalų.
  5. Kokybė. Banguotas peilis gali būti paprastai ir greitai supjaustytas plonais ir storais gabalais.

neįprastas daržovių pjaustymasPagrindinis klausimas lieka: kiek kainuoja toks neįprastas prietaisas? Interneto parduotuvėse Ukrainoje ir Rusijoje galite įsigyti banguotą peilį tik už 90 rublių. Kaina tikrai gera.peilio banguotas internetinėje parduotuvėje

Tačiau “AliExpress” tinklalapyje tas pats peilis kainuoja 68 rublių. Tik 22 rubliai mažiau.Aliexpress banguotas peilis

Banguoto peilio charakteristikos:

  • ašmenų medžiaga – nerūdijantis plienas;
  • rankenos medžiaga – plastikas;
  • ašmenų ilgis – 9,5 cm;
  • ašmenų plotis – 5,5 cm;
  • rankenos spalva yra raudona.

pjaustyti bulves gražiaiKadangi kainos skirtumas yra mažas, galite saugiai užsisakyti tiek kinų, tiek vidaus internetinėje parduotuvėje. Be to, produkto savybės nesiskiria.