rankinis kiaušinių separatoriusKiaušinis yra būtinas produktas, naudojamas įvairių patiekalų gamybai. Tačiau visi kulinarijos specialistai susiduria su ta pačia problema, kad greitai ir kokybiškai išsiskiria baltymai iš trynų. Dėl konditerijos gaminių šis procesas yra ypač svarbus, nes jei triušis pateks į baltymą, bus labai sunku padaukti juos iki putų oro.

Žinoma, laiku galite išmokti atskirti trynį nuo baltymų. Ir jūs galite tiesiog naudoti improvizuotas priemones: buteliuką, servetėlę, adatą arba rankiniu būdu ekstrahuoti trynį iš baltymų. Bet kodėl taip kankina? Iš tiesų, neseniai rinkoje pasirodė puikus prietaisas – kiaušinių atskyriklis. Naudodamiesi juo, jūs galite atskirti trynį nuo baltymų per kelias sekundes.

trykas lengvai ir greitai atsiskiriaKiaušinių atskyriklis yra labai lengvas. Pirmiausia turite jį įdėti į tam tikrą dubenėlį. Tada pailginkite kiaušinį ir supilkite į separatorių. Po poros sekundžių visas baltymas bus dubenyje, o trykas išliks separatoriuje. Po to, jūs galite tiesiog nuplauti separatorių po tekančiu vandeniu.

kiaušinių separatoriaus naudojimasKiaušinių atskyrimo privalumai:

 1. Paprastumas. Jūs neturite naudoti kai kurių triukų atskirti trynį nuo baltymų. Viskas yra paprastas ir suprantamas.
 2. Greitis Dabar per kelias sekundes trykas išsiskiria iš baltymų.
 3. Švarumas. Rankos išliks sausos ir švarios, nes jums tiesiog reikia pertraukti kiaušinį.
 4. Universalumas. Dėl specialios pagalbos kiaušinių atskirtuvas gali būti montuojamas bet kokio dydžio dubenėliu.
 5. Saugumas. Negalima patekti į korpusą.

Ši patogi įtaisas turėtų būti kiekvienoje virtuvėje. Bet kiek tai kainuoja? Interneto parduotuvės Ukrainoje ir Rusijoje parduoda tokį skirtuką už 132 rublius. Kaina, žinoma, nėra didelė.kiaušinių separatorius internetinėje parduotuvėje

Tačiau “Aliexpress” svetainėje tas pats separatorius parduodamas už 45 rublių. Be to, už šią sumą gausite ne vieną skirtuką, bet tris. Skirtumas yra akivaizdus. Galų gale, Kinijos gamintojas siūlo vieną separatorių tik už 15 rublių. Tai beveik 8 kartus pigiau nei vietinio gamintojo siūloma suma.Aliexpress kiaušinių atskyriklis

Kinijos separatoriaus charakteristikos:

 • medžiaga – maisto plastikas;
 • spalva – balta;
 • ilgis – 13,5 cm;
 • plotis – 6 cm;
 • galima plauti indaplovėje;
 • 3 separatoriai vienoje pakuotėje.

prietaisas yra gerai išvalytasKaip matote, geriau užsakyti kiaušinių atskyrimo priemonę tiesiai iš Kinijos gamintojo. Įsigiję šį produktą “AliExpress”, jūs nedelsdami gausite 3 skirtukus už gana nedidelę sumą.