aliexpress rutuliai ir plokštės Gyvatvorių, keistas krūmai, gėlynai su augalų selekcijos, pasodinti taip, kad gėlynas pražydo nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens, malonus savo įvairių spalvų – visa tai daro Bukszpanowy. Daug reikalingos jėgos, laikas ir pinigai žaliam sodui prižiūrėti. Alternatyvus teritorijos atkūrimo uždavinys buvo dirbtinis bukukas. Dekoratyviniai augalai gali būti atpažįstami tik arti prie jų. Gamintojai imituojanèioms priemonèms parodè netgi tai, kad gyvi augalai yra geltoni, rudi. Visa tai visiškai atsispindi baigtuose darbuose.

dirbtinės plokštėsNatūralus Bukszpanowy tvora užtruks kilti, ir tai bus matomas metalinio rėmo su nusiminusi ten puodai dekoratyvinių vijokliniai augalai. Neišvengiamai ateis laikas, kai naturalnyo gėlės išnyks, jie turės būti sodinami vėl, o prieš tai teks nuolat stebėti augalų formą, slyvų, tręšti. Pigiau įdiegti dirbtinę buką. Priežiūra yra minimali – valymas nuo nusėdimo dulkių, kurį lengva padaryti su žarneliu sodo laistymui.

dirbtiniai skaičiaiYra veislių amžinojo žvyro bokštelis, bet ne dekoratyvinis augalas gali atlaikyti atšiaurių žiemą. Susirūpinę dėl dirbtinai sukurtų juvelyrinių dirbinių, nėra jokių specialių prielaidų. Medžiaga yra atspari ultravioletinių spindulių šviesai, neatsirado atmosferos kritulių įtakos ir neuždaro šalčio.

dirbtinis aliexpress tvoraDirbtinės žaliosios tvoros pranašumas yra tai, kad ji žiemą išliks tanki, o ne vėjas ant aikštelės. Dekoratyviniai medžiai ir krūmai apsaugoti tik šiltuoju metų laiku. Uždaros zonos nuo šaltų vėjų, nepažeidžiant išvaizdos, daro dirbtinę buką (ne blogesnę už profiliuotą lapą). Užsakykite pristatymą iš Kinijos partijomis, kuris suteiks 40% nuolaida, ir tai yra gana daug.

balkonų tvora ant bcDaugelyje dirbtinių buko yra ir internetinėse parduotuvėse Rusijoje ir Ukrainoje. Per didmeninį pirkimą jo kaina gali būti dar mažesnė. Sunkiau išsiųsti birių prekių paštu. Todėl akivaizdu, kad neįmanoma rasti “Alyexpress” birių skyrių – dirbtinių langų dėžės, skirtos tvoroms.

Related  Universalus puodelis sijojant miltus su “Aliexpress”

Neišnyšykite ir nenuimkite mažų gyvūnų figūrų, spiralių, rutulių, dirbtinių bukmedžio vejų. Maži boxhade dekoracijos sodo kraštovaizdžio, tvora su akmens stulpai iš Kinijos, kad būtų labiau pelningas. Svarbiausia, kad užsakymo sumai nėra jokių apribojimų, kad pristatymas būtų nemokamas.

Dirbtinės žaliosios gyvatvorės – video

Moduliai dirbtiniai augalai – video