pampų žolė kraštovaizdyjeĮdomios sėklų kainos Kinijos interneto gigantė AliExpress vasaros išvakarėse pritraukia sodininkus ir sunkvežimių ūkininkus Rusijoje, artimoje ir tolimoje užsienyje, su viso pasaulio žodžiu.

Jei mes palyginsime tik kainas, tada atsakysime į pagrindinį klausimą: “Verta tai!”. Bet mes išsamiau išnagrinėsime situaciją.

Čia, pavyzdžiui, pietų dekoratyvinis augalas Pampas žolė arba Cordaderia. Spalvotos šio augalo veislės nuo vieno pardavėjo iki “Aliexpress” užsakytos virš 13500 kartų!aliexpress sėklos

Matote, kad 100 vnt. Vienos iš keturių gėlių sėklos siūlomos “juokingai” – 8,11 rub. Žinoma, beveik bet koks sodininkas nori rizikuoti šia suma.rožinė pampų žolė

Dėl tos pačios kainos, rausvos šios dekoratyvinės žolės įvairovės.

Sėklų pristatymas iš Kinijos parduotuvės Rusijoje trunka vidutiniškai po pusantro mėnesio. Žolė pakyla, net ir antrą dieną, vertinant pagal šį vaizdo įrašą:

Ir dabar pažvelkime į Rusijos internetinės parduotuvės “SemenaPost” kainas, kurios siūlo rožinę kortaderijos versiją. Tai yra pigiausia kaina, kai augalas su žiedynų duota spalvų skalę. Beje, sėklų skaičius nurodomas gramais, o ne gabaliukais, taigi sunku daug orientuotis ar truputį. Be to, Rusijos svetainėje nėra alyvuogių veislės.sėklos internetinėje parduotuvėje

Taigi, kokia sugauti? Faktas yra tas, kad viskas nėra tokia rožinė. Perkant sėklą reikia atsiminti keletą dalykų:

  1. Prieš perkant egzotiškas augalų veisles, nebereikėtų kreiptis į žinynus ir specializuotus tinklalapius apie būsimojo pirkimo agrotechniką. Nepavykęs suprasti augalų sodinimo ir priežiūros savybių, lengviau sugadinti labiausiai elitines sėklos.
  2. Pirkdami daržovių sėklų Kinijoje, reikėtų prisiminti, kur ši šalis yra pasaulyje, o ne laukti Aliexpress ankstyvoms nokinimo rūšims. Mažai tikėtina, kad Kinijos eksotika bus padalyta į Rusijos vidurio juostą, jau nekalbant apie Sibirą!
  3. “Trečioji klasė pasodino aguoną, o kai kurie javai auga!” (A. Barto).

Deja, sukčiavimo faktai, kai nieko nėra iš “elito” sėklų siunčiamų jums ar auga kažkas labai nežinoma. O kai sėklų nebuvimas kai kuriais atvejais gali būti paaiškintas sodininkių tinkamų įgūdžių trūkumu, kito augalo šaknys dėl šios priežasties nesumažėja.

Related  Grynieji daržovių pleistrai – plantacijos auginti daržoves iš Kinijos

Aiškumo dėlei galite žiūrėti šį vaizdo įrašą:

Žinoma, norint pirkti ar ne, tai priklauso nuo jūsų. Bet jei nuspręsite pirkti, prisiminkite, kad visada galite apsidrausti nuo pirmųjų dviejų taškų, bet iš trečiosios 100 procentų apsaugos nėra. Tačiau tai nepaneigia budrumo: prieš perkant, bent jau verta ištirti kitų pirkėjų apžvalgas ne tik apie pačias sėklines, bet ir apie visą parduotuvę.

Sėkmingas apsipirkimas tau!