kiš s kuracím mäsom a hubamiPripravte francúzsky koláč s kišom s kuracím mäsom a hubami na akýkoľvek slávnostný stôl. Je to veľmi chutné, pretože v pieskovom piesku alebo nafúknutom základe v kombinácii s aromatickými vypchávkami pečenými v krému.

Spočiatku bol taký koláč pripravený v Lorraine, ktorý je vo Francúzsku. Jedná sa o veľmi vydarené jedlo, z ktorého je vôňa francúzskej kuchyne. Teraz je tu veľa receptov na koláče nazývané kish. Dodávajú sa s rôznymi výplňami a základňami. Kiš s kuracím mäsom a hubami môže byť vyrobený z baflového pečiva, ale tento článok popisuje recept na výrobu koláče z domáceho krátkeho pečiva. Recept, ktorý používa puff, sa nelíši od toho, ktorý je popísaný nižšie. Okrem toho je jednoduchšie zakúpiť v obchode šálky na pečenie ako na prípravu sandwichu na vlastnú päsť. Pri príprave tejto misky s oblátkami môžete počítať s nie najhorším výsledkom. Je potrebné pripraviť rovnaké poradie varenia s výnimkou krokov, v ktorých je opísaná technológia prípravy testu. Puffové pečivo na koláče by malo byť veľmi tenké.

Recept na varenie Kish Lauren s kuracím mäsom obsahuje 3 hlavné stupne (zobrazené nižšie s fotografiou): výber prísad, príprava produktov na pečenie a pečenie priamo. Všetky tieto etapy budú posudzované samostatne.

Výber zložiek

šťavnatý koláč s kuracím mäsom a hubamiVšetky ingrediencie na koláč Kish s vyprážaným kuracím mäsom a hubami môžu byť podmienene rozdelené do 3 podkategórií:

 • na prípravu cesta;
 • na plnenie;
 • pripraviť výplň.

Aké produkty sú potrebné na prípravu cesta:

 • 2 šálky múky (to je približne 250 g);
 • 3/4 balenia masla;
 • jedno vajce;
 • trochu soli.

Aké produkty sú potrebné na prípravu náplne:

 • 1 cibuľa;
 • 0,3 kg kuracieho filé;
 • 0,3 kg šampiňónov;
 • rastlinný olej na vyprážanie;
 • trochu soli, korenia.

Aké produkty sú potrebné na prípravu náplne:

 • 0,3 l krému s nízkym obsahom tuku (alebo stredného tuku);
 • dve kuracie vajcia.

Related  Carská pochúťka – džem z egrešov s pomarančmi na zimu

Všetky ingrediencie na výrobu otvoreného koláča Kish Lauren s kuracím mäsom a hubami by mali byť pripravené vopred, ešte pred začatím procesu varenia.

Príprava výrobkov na pečenie

krehké pečivoPrvým krokom je pripraviť cesto, pretože po jeho zmiešaní musíte stáť pol hodiny v chladničke. Aby ste pripravili cesto, premiešajte trochu zmäkčené maslo s múkou. Je žiaduce najprv ju triediť. Ručná múka a olej sa tretia do drobných trusových trosiek. Nepokúšajte sa to urobiť lyžičkou alebo mixérom. Po dosiahnutí homogénnej konzistencie suchej hmoty je potrebné vnutiť do nej a dokončiť proces miesenia s rukami.

Ak sa do cesta pridáva soľ, mala by byť zmiešaná s múkou, dokonca aj na samom začiatku dávky.

Zastrčte kryt cesta s filmom a položte ho pol hodiny do chladničky. Film chráni povrch cesta pred poveternostnými vplyvmi.

Druhou etapou prípravy kišového kiša bude príprava kurčiat a húb. Plnenie by sa malo vložiť do koláča v hotovej forme. Preto by ste mali varené kurča.variť kurča Pri príprave húb by ste mali čistiť a jemne nakrájať jednu cibuľu a potom ju vyprážať v rastlinnom oleji. Huby nakrájame na taniere a pridáme na praženie cibule.smažte huby Keď sú huby pripravené, pridajte kuracie filé nakrájané na plátky v panvici. Naplnenie náplne, korenia a po pripravenosti na odstránenie tepla.

Treťou etapou je príprava výplne. Zmiešajte krém a vajcia so zmiešavačom.šľahačka s vajcami Musia tvoriť homogénnu hmotu.

Nepoužívajte krém, kým sa pena nevytvorí. Musia zostať tekuté.

Štvrtou etapou prípravy koláča s kišom s hubami je príprava formy na pečenie. Môžete si vziať ako okrúhlu oddeliteľnú a akýkoľvek obdĺžnikový tvar. Musí byť pokrytý pergamenom. Okrem toho je žiaduce mazať papier a okraje formy s rastlinným olejom. Potom položte vyviate cesto na spodnú časť formy.položte cesto na dno formy Okrem toho musí úplne zakryť spodnú časť formy, vytvoriť ruky malými rukami. Výška strán by mala byť minimálne 3 cm, aby náplň nevytekla z koláča.

Keď je cesto rozdelené na povrch formy, je potrebné ho preraziť na niekoľkých miestach pomocou vidlice, aby sa zabránilo opuchu.

pečenie

nakrájame kys v chladeKoláč vložte bez toho, aby ste do rúry naplnili 10 minút pri teplote 200 ° C. Potom dajte plnku na koláč, nalejte šľahačku a pečte 25 minút bez zmeny teploty.

Podľa receptúry by mal koláč s kurami a hubami nechať vychladnúť vo forme.

Odstráňte a vyrežte už chladený, pretože v horúcej forme je tak krehký, že je prakticky nemožné dostať ho z formy bez poškodenia.

Related  Tekvicová šťava s oranžovou pre slnečnú náladu na zimu

Video recept pie Kish Lauren