Kish su vištiena ir grybaisParengti prancūzų pyragą Kish su vištiena ir grybais į bet kurį šventinį stalą. Tai labai skanus, nes smėlio ar smėlio pagrindu sumaišyta su aromatine įdaru, užkepta grietine.

Iš pradžių toks pyragas buvo paruoštas Lotaringijoje, kuri yra Prancūzijoje. Tai labai švelni patiekalas, iš kurio gaminamas prancūzų virtuvės aromatas. Dabar yra daug pyrago receptų, vadinamų kishu. Jie yra su skirtingais užpildais ir pagrindais. Kish su vištiena ir grybais gali būti pagamintas iš lapinės tešlos, bet šiame straipsnyje bus aprašyta receptas gaminti pyragą iš naminių trumpo pyragaičio. Receptas, kuris naudoja drožles, nesiskiria nuo aprašyto žemiau. Be to, parduotuvėje yra lengviau įsigyti tešlą, nei paruošti smėlio sumuštinį. Paruošdami šį patiekalą tešlą, galite pasikliauti ne blogiausiu rezultatu. Būtina paruošti tą pačią virimo seka, išskyrus etapus, kuriuose aprašyta bandymo paruošimo technologija. Pyragaičių pyragaičiai turėtų būti labai suplakti.

Kish Lauren receptas kepimui su vištiena ir grybais apima 3 pagrindinius etapus (parodyta žemiau su nuotrauka): ingredientų pasirinkimas, tiesiogiai paruošti kepimo ir kepimo produktus. Visi šie etapai bus nagrinėjami atskirai.

Sudedamųjų dalių parinkimas

sultingas pyragas su vištiena ir grybaisVisi pyrago Kish ingredientai su įdaru vištiena ir grybais gali būti sąlygiškai suskirstyti į 3 subkategorijas:

 • tešlos ruošimui;
 • užpildyti;
 • paruošti užpildą.

Kokie produktai yra reikalingi tešlai ruošti:

 • 2 puodeliai miltų (tai yra maždaug 250 g);
 • 3/4 pakelio sviesto;
 • vienas kiaušinis;
 • šiek tiek druskos.

Kokie produktai reikalingi pildymui paruošti:

 • 1 svogūnas;
 • 0,3 kg vištienos filė;
 • 0,3 kg grybų;
 • augalinis aliejus kepimui;
 • šiek tiek druskos, pipirų.

Kokie produktai yra reikalingi užpildymui paruošti:

 • 0,3 l mažo riebumo (arba vidutinio riebumo) grietinėlės;
 • du vištienos kiaušiniai.

Visi ingredientai, skirti atviram Kish Lauren pyrabui su vištiena ir grybais padaryti, turi būti paruošiami iš anksto, dar prieš pradedant virimo procesą.

Kepimo produktų paruošimas

trumpas duonaPirmasis žingsnis yra paruošti tešlą, nes, sumaišius ją, pusę valandos reikia laikyti šaldytuve. Siekiant tešlos, sumaišykite šiek tiek suminkštintą sviestą su miltais. Pirmiausia pageidautina jį perpjauti. Rankiniai miltai ir aliejus įtrinami į traiškytus riebalų trupinius. Nebandykite padaryti šaukšto ar maišytuvo. Po to, kai sausa masė įgijo vienodą nuoseklumą, būtina į jį įlieti kiaušinį ir užbaigti tešlos minkymo procesą rankomis.

Jei tešlą įpilama druskos, ją reikia sumaišyti į miltus, net pačioje partijos pradžioje.

Kietą tešlos dangtį padėkite ant plėvelės ir padėkite pusę valandos šaldytuve. Plėvelė apsaugo tešlos paviršių nuo oro sąlygų.

Related  Spanguolių kompotas

Kiso pyrago paruošimo antrasis etapas bus vištienos ir grybų paruošimas. Užpildas turi būti dedamas į tortą paruoštą formą. Todėl vištienos filė turi būti virinama.virkite vištieną Norėdami paruošti grybus, turėtumėte švariai ir smulkiai pjaustyti vieną svogūną, o tada kepti augaliniame aliejuje. Grybai supjaustyti į plokštes ir įdėti į svogūnų kepsnį.kepkite grybus Kai grybai bus paruošti, įmaišykite vištienos filė, supjaustytą skardine. Įpildykite užpilą, pipirus ir po pasirengimo pašalinti iš karščio.

Trečias etapas – užpildymo paruošimas. Sumaišykite grietinę ir kiaušinius su maišytuvu.plakti grietinėlė su kiaušiniais Jie turi sudaryti vienalytę masę.

Negerkite kremo iki putų. Jie turi likti skysti.

Kiso pyrago su grybais ketvirtasis etapas – kepimo formos paruošimas. Jūs galite pasiimti kaip apvalią, nuimamą ir bet kokią stačiakampę formą. Jis turi būti padengtas pergamentiniu popieriumi. Be to, pageidautina tepinti popierių ir pelėsių kraštus augaliniu aliejumi. Po to įdėkite išvyniotą tešlą ant pelėsio dugno.uždėkite tešlą pelėsio apačioje Be to, jis turi visiškai padengti pelėsio dugną, sukurti rankas su rankomis. Šonų aukštis turi būti ne mažesnis kaip 3 cm, kad užpildas nepatektų iš pyrago.

Kai tešla pasiskirsto per pelėsio paviršių, ją reikia iškirpti keliomis vietomis, kad būtų išvengta patinimosi.

Kepimas

kisas šiek tiek supjaustykitePadažykite pyragą, neuždenkite orkaitės 10 minučių 200 ° C temperatūroje. Tada įpilkite pyragą, supilkite putotą grietinėlę ir kepkite 25 minutes be temperatūros.

Pagal receptą, kish lauren pyragas su vištiena ir grybais turėtų būti paliktas atvėsti.

Nuimkite ir išpjaukite jau atvėsintą, nes karšta forma yra tokia trapi, kad iš pelėsių be žalos praktiškai neįmanoma.

Vaizdo receptas pie Kish Lauren