Kolekcija medaus bitynojeTarp produktų medus priklauso specialiai kategorijai, tai yra gydomasis produktas, nes tai yra žiedadulkių perdirbimo rezultatas. Kiekviena žolė turi savo mikroelementų komplektą. Labiausiai naudinga medus yra medus, surinkta bitėmisBičių perdirbtos žiedadulkės tampa produktais ne tik naudingos, bet ir gydomosios. Sudėtinga moliūgų medus yra natūrali bičių. Norint naudoti naudingą produktą, žmonės išmoko gauti medaus kitaip, be berniukų dalyvavimo.

Koks yra moliūgų medaus naudojimas

Naudojant moliūgų medaus ribotą kiekį, gausite neįkainojamą naudąMoliūgo sudėtis yra tokia, kad rekomenduojama maitinti kūdikius pirmą kartą. Medus absorbuoja viską, kas naudinga didelėse koncentracijose, o tai reiškia, kad ji yra efektyvi mažuose tūriuose:

  1. Medus valo nuodingų medžiagų kūną, pašalina radioaktyviuosius jonus, turi teigiamą poveikį virškinamojo trakto.
  2. Būtinas moliūgų medus dėl problemų su kepenimis. Tai balzamas, atstatantis ląstelių membranas ir atkuriant organo veiklą.
  3. Produktas turi antimikrobines savybes ir yra naudingas peršalimams.
  4. Medus yra vitaminų ir mineralų sandėlis, padidina sutrikusio žmogaus imunitetą, rekomenduojama vaikams.

Skanus maistas, kuris kasdien naudojamas nedideliu kiekiu, sumažins problemas, susijusias su hipertenzija ir širdies ligomis. Tai tik naudingas desertinis produktas, pakeičiantis saldainius arbata.

Tačiau, priėmę moliūgų medaus, visada turite išvalyti burną, nes veikliosios medžiagos ir gliukozė sukelia dantų sunaikinimą. Negalima valgyti medaus diabetu dėl akivaizdžių priežasčių. Lėtinis sergantis piktnaudžiaujant moliūgų medumi geriau nevartoti.

Moliūgų medaus paruošimas

Natūralus moliūgų medus gaminamas ribotu kiekiuKaip bitininkystės produktas medus iš moliūgų reiškia elitą, pagamintą nedideliais kiekiais, ir jo poreikis yra didelis. Bitininkystę gaminantis medus galima įsigyti tik tose vietose, kur moliūgų melionai yra daugelyje hektarų. Tik tuomet, kai nėra kito kenksmingo šaltinio, bitės sutiks su moliūgų gėlėmis negausių kyšių. Dideliuose geltonuose gramofonuose yra daug žiedadulkių, bet nedidelis nektaras, apie 30 kg medaus už hektarą. Todėl moliūgų medus pagaminamas Baškortostane, kur tradiciškai daug moliūgų ir plėtojama bitininkystė. Jis gali būti išskirtas ryškiai geltonos spalvos, be rūpesčių ir meliono poskonis ir kvapas.

Related  Teisingas avokado pasirinkimas yra skanus patiekalas

Norėdami sužinoti viską, naudingą iš minkštimo, transformuotis į klampų sirupą, žmonės išmoko naudoti cukrų. Šis medus yra prastesnis už natūralų efektyvumą, tačiau jis taip pat yra labai naudingas produktas. Kaip gauti moliūgų medaus cukraus pagrindu, nesukels sunkumų.

Moliūgų medaus paruošimasYra keletas moliūgų medaus receptų, kurių kiekvienas gali būti naudojamas namuose. Bet kokiu atveju, pirmiausia turite pasirinkti prinokusį mažą moliūgų ir atsargiai nuplaukite plutos. Jei medus pagamintas iš viso vaisiaus, jis turi būti dedamas į talpyklą.

Moliūgų, su aštriu peiliu, nupjaukite kamštelį nuo uodegos šono ir nustatykite jį visą pusę iki keptuvės apačios. Skylė turėtų leisti ranka pasirinkti sėklų iš ertmės. Cukrus įpilamas į gautą indą ir padengtas kamšteliu su moliūgo uodega. Dangtis padengtas taip, kad dulkės nepatektų į šiltą tamsią vietą. Dėl medaus pasiruošimo pasakys minkštą moliūgų plutą, tačiau fermentacija turėtų trukti ne mažiau kaip 10-15 dienų.

Kamštienos atidarymas ant moliūgų sienų matys pelėsį, nes kompozicija yra asilas, o sienos nėra apsaugotos. Dabar jums reikia puodelio, kurio grynumas buvo rūpinamasi. Pluta yra minkšta, problema yra pašalinti vaisius. Bet, kad dugne padarytumėte skylę ir pakeltumėte išlaisvintą lazdelę, galite tai padaryti. Taigi bus surinktas grynas medus, ir gali būti iškirpti ir pašalinti suformuotos sienos. Likusių cukinijų moliūgų galima paversti saldainiais.

Laikykite medų iš moliūgo šaldytuveTas produktas iš šaldytuvo yra naudojamas mėnesį. Ilgalaikiam saugojimui kompozicija gali būti virinama žemoje šilumos ir gauti klampus tamsus medus, tačiau jis bus mažiau naudingas po terminio apdorojimo. Pervadinti sterilizuoti indai medus gali būti laikomi tamsioje vėsioje vietoje.

Brangiau ir gijimas bus moliūgų medaus, kur vietoj cukraus naudoti bet kokį natūralų medų.

Moliūgų medus, pagamintas iš natūralaus gėlių pagrindo, yra daugiau gijimas. Laikykite jį moliūgoje iki savaitės, baigta formulė yra naudojama kaip vaistas, šaukštas su šiltos arbatos ar vaistinių augalų infuzija.

Moliūgų medus dedamas į atšaldytą arbatąMenkinės medaus receptas, skirtas greitam virimui, – išvalyti moliūgų gabalėlius iš vakaro į stiklinius arba emaliuotus indus ir pripildyti cukrumi. Pasodinus naktį, moliūgas duos druskos sultys, o gabalėliai virti iki minkštos, pridedant aštrios mėtų, gvazdikėlių ir cinamono. Šis produktas taip pat laikomas medumi su šalutiniu produktu – sultimis.

Related  Pirkimas vaisių gėrimų be sulčiaspaudžių: obuolių sultys namuose

Natūralus medusBet koks moliūgų medus, paruoštas bitėmis ar žmonėmis, negali būti naudojamas kaip karšto gėrimo priedas. Aminorūgštys ir kiti organiniai naudingi elementai koaguliuoja, kaitinant virš 50 laipsnių. Todėl, pirma, paruošiama infuzija ar arbata, o po aušinimo pridėta naudingo medaus.

Vaizdo įrašas apie naudingas moliūgo savybes