Vareniki su vyšniosKoldūnai su vyšnios yra skanus ir kvepiantis patiekalas. Jo malonus rūgštingumas puikiai atsinaujina vasaros mėnesiais. Jei maisto gamybos technologija nesilaikoma, vareniki gali išskaidyti, o iš jų išpylimas gali išeiti. Venkite šių žinių apie paprastus receptus ir aiškų jų laikymąsi.

Valgių paslaptys skanūs koldūnai

Kulinarijos specialistai sukūrė daugiau nei 15 skirtingų vareniki receptų su vyšnios. Visi jie yra vieningi, laikydamiesi paprastų taisyklių, padedančių patiekalą padaryti tikrai skanu:

 1. Prieš kepdami, mirkykite visus produktus kambario temperatūroje.
 2. Nenaudokite soda su actu. Tai pablogina testo kokybę.
 3. Prieš štampavimą tešlą reikia infuzuoti mažiausiai pusvalandį.
 4. Jei receptas naudoja sušaldytą vyšną, tada prieš virinant ją reikia atšildyti ir nusausinti iš visų susidariusių skysčių. Vėliau jis gali būti naudojamas kitiems indams ruošti, pavyzdžiui, kompotiams.
 5. Vareniki su vyšnios virinimui yra du pagrindiniai būdai: vandenyje ir garuose. Pirmasis reikalauja naudoti didelį puodą, užpiltą pakankamu vandens kiekiu. Koldūnai turi būti laisvi plaukti, o ne valgyti. Paruoškite, kad garas gali būti multivarke, garintuve arba mantovarka. Jei tokios įrangos nėra, supilkite žarną į didelį verdančio vandens puodą ir išpilkite ant jo pusgaminį.
 6. Kiek valgyti koldionus su vyšnios, priklausys nuo jų dydžio ir virimo technikos. Paruošimas vandenyje trunka vidutiniškai 5 minutes, o per kelias 6 minutes.
 7. Patiekite patiekalą į karštą patiekalą. Švelniai gurkšnokite šviežią grietinę, įvairius padažus, sviestą.

Toks patarimas leis jums pagaminti skanų patiekalų be jokių ypatingų pastangų. Jei bijote, kad tešla “nuskaitys” virimo metu, parenkite varenikus su vyšnios pora.

Tradiciniai metodai

Paprastas vareniki receptas su vyšnios yra labai populiarus. Indelis pasirodys švelnus ir tiesiog žodžiu “ištirps” burnoje. Paruošimui reikalingi tik keturi komponentai:

 • pusė kilogramo miltų;
 • vienas kiaušinis;
 • vanduo;
 • pusė kilogramo vyšnių.

Visas gaminimo procesas yra suskirstytas į keletą pagrindinių etapų:

 1. Į švarią stalą supilkite miltus ant kalvos, kurios centre yra skylė. Atskirame nedidelėje dubenyje supilkite kiaušinį šiek tiek vandens. Paruoštas mišinys supilamas į miltų skylę. Palaipsniui į kiaušinį įpilkite miltų, mėsinkite tešlą. Jei reikia, įpilkite daugiau vandens. Tešla turėtų būti pakankamai kieta.minkyti tešlą

Po minkymo tešlą reikia infuzuoti maždaug per pusę valandos. Priešingu atveju tai bus per sunku.

 1. Norėdami paruošti užpildą, turi būti paliesta vyšnia. Atlaisvinkite uogas iš kaulų, išmeskite visus supuvusius egzempliorius. Pabarstykite vyšniniu cukrumi. Ji neturi būti įžeminta, nes perteklinė drėgmė neleidžia bandymui visiškai sujungti.paruošti vyšnia
 2. Nupjaukite tešlos dalį, prisimink ją vėl rankomis ir pradėkite valcuoti. Todėl reikia gauti labai ploną sluoksnį. Naudodami specialią formą arba įprastą stiklą, išpjaukite tuos pačius ratus. Nedarykite daugelio tokių ruošinių iš karto, nes jie greitai išdžiūvo, geriau išrinkite tešlą dalimis.išleisti tešlą
 3. Paimkite tris uogas ir padėkite juos apskritimo centre. Sulenkite puslankiu ir atsargiai sumaišykite kraštus viena su kita. Kraštutė geriau būti padengta pincetėmis, kad ji būtų panaši į kaklaraištį.nalapit varenikov

Paruošti koldūnai su vyšnios nedelsiant nusiųsta verdančiu vandeniu ir virkite apie penkias minutes. Jei ruošiatės juos naudoti ateityje, tada sutvarkykite juos ant miltų pagamintos lentos ir nuneškite ją į šaldiklį. Būkite atsargūs, kad jie nepasikartotų vienas su kitu. Prieš kepdami, šie vareniki atšildomi, jie nedelsiant išmesti į verdantį vandenį.

Vareniki kefyro tešloje

Vareniki su kefyru vyšnios yra ypač minkštos ir erdvios. Jų paruošimas trunka daug laiko ir nereikalauja specialių įgūdžių. Bus reikalingi šie komponentai:

 • pilnas stiklinis kefyras;
 • du valgomieji šaukštai cukraus;
 • vienas kiaušinis;
 • šiek tiek druskos;
 • šaukštelis soda;
 • 4 puodeliai miltų;
 • pusė kilogramo vyšnių.

Tai padės pasirengti tokiems varenikiams su vyšnių receptu su nuotrauka žingsnis po žingsnio:

 1. Gilumoje talpykloje pertraukite kiaušinį ir švelniai permuškite jį šakute. Įpilkite į jį kefyro. Atskirai sumaišykite miltus, druską, cukrų ir soda. Palaipsniui įmaišykite jogurtą su kiaušinių miltų mišiniu ir gerai sumaišykite. Susmulkinkite kietą tešlą. Kad tai būtų sultinga, jums nereikia gesinti sodos.minkyti griežta tešla

Vietoj kefyro jūs taip pat galite naudoti jogurtą. Jos paruošimas auginamas pieno išrūgose.

 1. Vyšnios kruopščiai nuplaunamos, atskirtos nuo šakelių ir išsiskiria iš kaulų. Pripildykite virtus uogus su cukrumi.nuluptos vyšnios su cukrumi
 2. Sulenkite tešlą mažu ryšuliu. Iškirpti mažus gabalėlius iš jo ir ritinio kamuoliukus tokio paties dydžio kaip kriauklei. Kiekvienas iš šių rutulių turi būti supintas į ratą.tešlą padalinti į dalis
 3. Plonu tešlos taru įpilkite įdarą. Švelniai pataisykite kraštus. Įsitikinkite, kad jie gerai sutampa. Priešingu atveju užpildas tiesiog išteka gaminant.dygsnių koldūnai su vyšniomis

Vareniki su šaldytais vyšniomis yra ne blogiau nei su šviežiais vyšniomis. Prieš kepdami, uogas reikia atšildyti, o perteklinis skystis nusausinamas. Šį patiekalą galite patiekti, švelniai apibarstyti miltelių cukrumi.

Vaisių koldūnų receptas ant vandens

Tešla varenikiams su vyšnios ant vandens yra geriau paruošta pagal brewing metodą. Taigi jis pasirodys minkštas ir malonus skoniui. Paruošimui paruoškite šiuos produktus:

 • pusė kilogramo miltų;
 • stiklinis jaučių;
 • du valgomieji šaukštai augalinio aliejaus;
 • šiek tiek druskos;
 • pusė kilogramo vyšnių;
 • pusę stiklinės cukraus.

Vareniki su vyšnios receptas yra toks:

 1. Ant švaraus darbo paviršiaus išpilkite miltus ant kalvos. Įjunkite vandenį ir pridėti šiek tiek druskos. Miltų kalne sudėkite nedidelį griovelį ir supilkite jį su augaliniu aliejumi. Palaipsniui įpilkite vandens, sumaišykite kietą tešlą. Prieš liejant jis turėtų būti ant stalo apie pusvalandį.minkyti tešlą
 2. Pašalinti kaulus iš vyšnios. Negalima laukti, kol ji išleidžia samaną, pereikite prie vareniki molding.vyšnios pašalina kaulus
 3. Tešlą supilkite į mažus plonus pyragus. Kiekvieno centro centre įdėk šiek tiek cukraus ant viršaus, ant viršaus uždėkite tris vyšnius. Prijunkite tešlos kraštus ir užfiksuokite juos. Jei laisvai klijuojote tešlą, tada virimo procese užpildas išteka.

Virkite šiuos vareniki verdančiu vandeniu arba garu. Po to, kai jie virti, supjaustykite juos ant plokštelės ir supilkite nedidelį kiekį skysčio medaus ar suslėgto pieno. Šis patiekalas ypač patinka vaikams.

Šokoladiniai koldūnai su vyšnios

šokoladiniai koldūnai su vyšniosKoldūnai su vyšniomis gali būti paruošti su kakava. Šis patiekalas taps puikiu desertu, kuris bus malonus tiek suaugusiems, tiek vaikams. Galite jį paruošti iš šių produktų:

 • 150 g vyšnių;
 • 150 ml vandens;
 • 25 g kakavos miltelių;
 • bulvių krakmolo šaukštai;
 • 2 šaukštai saulėgrąžų aliejaus;
 • 230 g miltų;
 • šiek tiek druskos;
 • 50 gramų tamsaus šokolado.

Šio indo ruošimo metodas yra labai paprastas:

 1. Miltai kartu su kakava išsijoja per sietą. Tai padės tešlą praturtinti deguonimi. Virinama vandeniu. Įpilkite ne druskos ir augalinio aliejaus. Palaipsniui supilkite vandens ir aliejaus sudėtį į miltus ir mėsinkite tešlą. Gatavus produktus palikite apie pusvalandį kambario temperatūroje. Kad tešla būtų sausa, uždenkite ją plastikine plėvele.minkyti šokolado tešlą
 2. Tešlą supilkite į sluoksnį, kurio storis ne didesnis kaip 3 mm. Naudodami formą arba stiklą su aštriu kraštu, supjaustykite kruoptes nuo jo. Naudodami šią techniką, galima gauti tokio pat dydžio varenikus. Negalima nedelsiant perdirbti visą tešlą, nes ji greitai išdžiūsta. Tai geriau išvynioti mažomis porcijomis.
 3. Užpildo paruošimui, vyšną reikia paimti ir išlaisvinti iš kaulų. Pabarstykite cukrumi ir krakmolu. Supjaustykite šokolado skiltelėmis. Tam galite naudoti daržovių skustuvą.
 4. Kiekvieno šokolado puodelio centre įdėkite keletą vyšnių ir šokolado gabalo. Tinkamai užklijuokite kraštus, kad kukuliai nebūtų suskaidomi virimo proceso metu.

Virkite šiuos vareniki garu arba šiek tiek sūdytu verdančiu vandeniu. Virimo laikas apie 4 minutes. Patiekite šį patiekalą rekomenduojama su sviestu ir cukrumi iš miltelių.

Vareniks su vyšniu ant poros – video

Koldūnai su vyšnios yra bet kokio stalo ornamentu. Jie gali veikti kaip pagrindinis patiekalas ar desertas. Pasiruošimas šiam patiekalui lengvai pasieks net nepatyrusią meilužę.