gsm systémSpolu s dekoráciou a usporiadaním predmestskej oblasti by sme nemali zabúdať na zabezpečenie bezpečnosti územia. Integrovaný bezpečnostný systém pomôže zorganizovať alarmy s GSM upozorneniami. Aké sú výhody takéhoto systému a kde ho možno kúpiť za najpriaznivejších podmienok?

na výstupeV domácich internetových obchodoch je tento druh alarmu (so vzdialenými a okamžitými výstrahami) jedným z najdrahších. Napríklad populárne v obchode CIS ponúka GSM signalizáciu pre asi 10 500 rubľov.

Alarmy vám pomôžu vytvoriť zvýšenú úroveň bezpečnosti pre seba a svojich blízkych. Tiež sa nebudete obávať stavu všetkého chata nehnuteľnosti vo vašej neprítomnosti. Lacnejšie a zároveň efektívne zariadenia je možné zakúpiť na Alyexpress.aliexpress tovaru

Podstatou systému GSM je to, že používateľ môže do zariadenia vložiť SIM kartu a nastaviť upozornenia na všetky pokusy o preniknutie priamo do vášho telefónu. V tomto modeli prístroja môžete vytvoriť až tri telefónne čísla, ktoré budú dostávať správy. Zariadenie má tiež funkciu hlasovej výstrahy (v ruštine).

Kompletná sada obsahuje:

  • podrobné pokyny v ruštine;
  • Bezdrôtové diaľkové ovládanie (so štyrmi tlačidlami a anténou);
  • napájací alarm;
  • ďalší panel;
  • senzor otvárania dverí alebo okien (v závislosti od miesta inštalácie prístroja) – funguje z prstového akumulátora;
  • samotný alarm je volumetrický reproduktor so zástrčkou pre pripojenie k iným zariadeniam;
  • detektor s anténou;
  • samotný systém s upozornením na GSM.

Obsah krytu bezpečnostného systému:obsah tela

Používateľ má tiež možnosť nastaviť smer detektora malým joystickom na ovládacom paneli zariadenia.

Vzhľad ovládacieho panelu alarmu:ovládací panel

Cena tohto zariadenia od čínskeho výrobcu je 2 115 rubľov. Bezpečnostný systém môže pracovať stabilne pri teplotách od -10 do +40 stupňov Celzia. V prípade mrazivého počasia demontujte zariadenie, aby ste predišli poškodeniu.senzory

Podrobný prehľad o produkte a princípe jeho fungovania je uvedený v prehľade od kupujúceho:

Related  Semená bieleho húb, poslané z Číny