ryškus gamtos vaizdasKiekvieną dieną, išeinant, žmonės pastebi daugybę išradingų gamtos paveikslų. Žavingas Miesto parko didingų medžių kraštovaizdis, gyvais gėlių paveikslais po tavo kojomis, žalios šalies miško panoramos. Visa tai sukuria Kūrėjas ir amžiams tarnauja visai žmonijai.

gyvenanti nuotrauka namuoseDaugelis žmonių, imituojantys Didįjį menininką, savo namus ir vietas įrengia unikaliu būdu. Neseniai buvo naudojamos šviežios sodo idėjos. Kūrybiniai sodininkai sukuria žalią dekorą, kad padengtų juos nepatraukliomis ekonominių pastatų ar tvorų sienomis. Be to, jie dekoruoja gyvenamuosius kambarius su kompozicijomis iš žaliųjų augalų. interjero dekoravimasUnikalios gyvos nuotraukos yra pagamintos iš kambarinių augalų, kurie dedami į specialius rėmus. Jie efektyviai tinka bet kokiam namo ar buto interjerui.

Naudojant fitotoksines nuotraukas, jūs galite egzotiškai papuošti butą, suteikti jai ypatingą jaukumą ir atgaivinti su žalumynais.

Originali gyva panorama ant sienos

gyvai panorama ant sienosKūrybingi dizaineriai, kurdami gyvas nuotraukas, bandė paversti juos originaliu meno objekto elementu. Šiuo atveju vietoj dažų ir drobių naudokite patalpų gėles ir dirvožemį. Kaip parodė praktika, žalia mini kraštovaizdis, skirtingai nei dažytos nuotraukos, nuolat keičia savo išvaizdą. Jis didėja, žaidžia atspalviais, valo orą ir mažina stresą.

Norėdami sukurti gyvą vaizdą ant sienos, reikia medžiagų:

  • medinis rėmas;
  • fanera;
  • metalinės akys.

gyvo paveikslo kūrimo etapaiŠie elementai yra tvirtinami kartu viename rėmelyje, kuriame laikomi gyvi augalai. Pirma, paimkite storą medinį rėmą su plokštelėmis (apačioje turi būti ne mažiau kaip 4 cm) ir paimkite jį iš vienodo dydžio faneros. Paruoškite izoliacijos plėvelę ir tinklelį su mažomis kameromis. Be to, filmas yra naudojamas faneros, todėl dirvožemis nepažeidžia sienos.

Jei norite hidroizoliacijos, tinka net maisto plėvelė, jei ją apvyniojate keliuose faneros sluoksniuose.

Tarp rėmo strypų pritvirtinkite nagus arba pritvirtinti prie tinklo. Ant rėmo nago faneros pusėje. Svarbiausia, kad izoliuotoji dalis yra konstrukcijos viduje. Po to, norint patikimai sumontuoti paveikslėlį ant sienos, būtina pastatyti bent 2 šviestuvus. Paruošta dažyti ir lakuoti.

Related  Originalus verslas – veisiantys fazanai

Sukulentų paruošta nuotraukaDžiovinta struktūra užpildoma dirvožemiu per tinklelių ląsteles. Galite prispausti pieštuku ar medine lazdele. Kai dirvožemis pasiekia tinklo lygį, jį reikia apibarstyti vandeniu ir padengti nedideliu sauso dirvožemio sluoksniu. Kad jis nepatektų į struktūrą, galite naudoti samanų. Tada pradėkite auginti kambarinius augalus.

gyvenamasis modulis iš patalpų augalųSvarbu žinoti pagrindines taisykles, kaip sukurti gyvą vaizdą, kad atsirastų tikras meno kūrinys. Taigi, pasodinti kambario gėlės turėtų būti tokia tvarka, kad gautumėte numatomą piešinį. Kad sutaupytumėte laiko, po rėmeliu įdedama lašelinė drėkinimo sistema.

paveikslėlis iš pakabukų konteinerių su gėlėmisKai kurie dizaineriai vietoj tinklelio naudoja kabančius konteinerius, kurie gali būti tvirtai pritvirtinti prie sienos. Kiekvienoje iš jų yra pasodinta tinkama augalinė medžiaga.

Naudojant konteinerius įvairių formų ir spalvos, galite laisvai keisti modelį, periodiškai atnaujinant kambario dizainą.

puikus egzotiškas vaizdasSukurti egzotišką tikrų gėlių paveikslėlį yra gana realus ir be rėmelių. Peizažas yra ant sienos dalies, prieš uždengiant jį hidroizoliacine medžiaga. Jis apsaugo struktūrą nuo žalingų gėlių išsiskiriančios drėgmės poveikio.

Tinkamos gėlės gyviesiems šedevrams

sukulentai sukurti gyvą vaizdąDažnai žalios sultingos gėlės naudojamos kaip tinkama medžiaga nuotraukoms. Jie puikiai pajus bet kokį dirvą. Paprastai reaguoja į skirtingą drėgmę ir nenumatytą sausrą, jei laistymas yra nereguliarus.

Norėdami gauti gražų augalijos vaizdą, padarykite jį horizontalioje padėtyje. Gėlės sodinami pagal planuojamą kompoziciją, pradedant nuo didelių auginių.

Kadangi sukulentai auga labai lėtai, jie yra gana sandariai supakuoti į rėmą.

Po sodinimo galutinė nuotrauka paliekama šiltoje patalpoje nuo saulės spindulių 1 mėnesį. Per šį laiką gėlės įsisuks ir augs. Dabar jie gali būti pakabinti į nuolatinę vietą namuose ar butu.

Originalios gyvos kompozicijos sukurtos iš skirtingų spalvų. Ypač įspūdingi:

  1. Dracena. Gėlė tinka kurti egzotišką kraštovaizdį. Jo lapai primena puikus atogrąžų užtvankas ir pilna šviežumo ir žavesio.Dracena
  2. Delosperma. Jei paveikslėlyje vaizduojamas žiemos modelis, tada gėlė suteikia sniego įspūdį.delus spermatozoidai
  3. Havortius. Jo mėsingi tamsiai žali lapai su baltosiomis linijomis panašūs į laukinių vakarų dykumos peizažus.havrotiy
  4. Ripsalis. Augalams atstovauti grynuosius Amazonės miškus. Jo sultingi žalumynai harmoningai tinka tokiai nuotraukai.ripsalyse
  5. Euphorbia. Sukurdami pietų kraštovaizdį, tvora naudojama kaip mažas palmių ar plitimo medis.spurge

Related  Vertinga žmonos dovana – kamštienos medis

Kai kuriuose fito paveiksluose dizaineriai prideda spalvotus akmenukus, jūros akmenukus ar akmenukus. Dėl to jie gauna daugiau elegantiško išvaizdos.

Gyvenamųjų paveikslų pranašumai interjere

triptych iš gyvų nuotraukųSkirtingai nuo įprastų paveikslų, gyvos kompozicijos užpildo kambarį šviežumu ir unikalumu. originalus kambario dizainasKai auga žaluma, pasikeičia panorama, dėl ko emocinis pasitenkinimas namų ūkiu.nuotrauka keičia interjerą Be to, periodiškai galite keisti augalų rinkinį, kad sukurtumėte naujus kraštovaizdžius.šviežias oras

Nuotraukoje pateiktas vaizdas yra suderintas su paprastu buto interjeru. gyvenamasis paveikslas gyvenamajame kambaryjeGalima aiškiai matyti, kad toks šedevras visada atrodo erdvus ir turtingas būsto.nuostabus grožis Todėl jūs galite tai apžiūrėti bet kokiu kampu ir pamatyti jo neapibūdintą grožį.nuotrauka iš pakabinamų puodų Ir pagaliau, gyvas paveikslas yra savo darbo vaisius, kurį galite mėgautis daugelį metų tavo gyvenime.

Gyvų paveikslėlių idėjos – video