Jei yra noras papuošti namo sienas, tvoros, laipteliai, takai ant sklypo, sodo baldai, tada galimybė išleisti mozaiką pavers realybę svajonę. Tai ypač pasakytina apie tuos, kurie bando viską panaudoti su maksimalia nauda, ​​net ir tais medžiagomis, kurios yra labiausiai šiukšlių, šiukšlių. Galų gale taip pat atsiras stiklo, veidrodžių, indų, butelių, keraminių plytelių, akmenukų, smulkių akmenukų fragmentai. Kai kurie netgi naudoja medžio drožles.

Varškės mozaika

Kas gali būti papuoštas mozaika?

Oi, šis sąrašas yra pakankamai ilgas!

Mozaika ant pienas

Mozaikinis ramunelis

Mozaikos takai

Juk jis dekoruotas

  • namų sienos;
  • sodo baldai;
  • tvoros;
  • žingsnis;
  • baseinai;
  • gėlių lovos;
  • paveikslai ant sienų;
  • takelius;
  • poilsio zonos zonos.

Meistriškumo klasė mozaikinės plytelės

Piešti ateities paveikslėlio eskizą

Mozaikos poilsio zona

Visų pirma, reikia nuspręsti, kas bus būsimos mozaikos sklypas. Jei kapitonas turi fantaziją ir sugeba nubrėžti, jis pats gali parengti schemą. Ir visa kita turės atsiskaityti už kitų žmonių piešinius, iš kurių daug yra. Kaip padidinti nuotrauką norimam formatu, beveik visi žino.

Mozaikinės ant sienos klojimas

Būtina ant paveikslėlio įdėti 1 cm X 1 cm tinklelį ir schemą diferencijuoti su būtinu padidėjimu. Pavyzdžiui, jei norite, kad piešinys yra 5 kartus didesnis, tada atkreipti kvadratų su 5 cm, 10 kartų pusėje – 10 cm, pusė tada lėtai pervestų su visais barų ant mėginio grandinės .. Su šiuo darbu, net pradinės mokyklos mokiniai gali lengvai susidoroti.

Žuvies mozaika

Mozaikinės medžiagos pirkimas

Dažniausiai kiekviename namuose po remonto išlieka kai kurios nepanaudotos keraminės plytelės arba atsiranda senas, pašalintas iš sienų. Tai gali būti ir mozaikos medžiaga. Tačiau pasirinkta figūra gali reikalauti kitų spalvų plytelių. Tada mes galime kreiptis į aparatūros parduotuvė ir ten maža kaina, jei ne nemokamai, arba įsigyti mūšyje likučiai keramikos.

Mozaikos fragmentų paruošimas

Norėdami išdėstyti mozaiką, meistras turi trupmenų plyteles mažo dydžio. Dalis plytelių gali likti nepažeista. Likusi plytelė yra arba supjaustoma profesionaliu plytelių pjovimo įrankiu arba padalinta su plaktuku, apvyniota audiniu.

Related  Puikus būdas, nuo pupelių iki šokolado, yra kakavos medis

Plaktukas

Kai darbai tęsiasi, gali paaiškėti, kad gali prireikti mažesnių dalių. Tada fragmentai “taisyklingai” valdomi nelygiais ar plaktukais, pašalinant perteklių. Čia nereikia ypatingo tikslumo, svarbu, kad keramikos vienetai nebūtų didesni nei likusi laisva erdvė.

Pjovimo įrankiai pasiekia reikiamą griežinėlių dydį

Paviršiaus paruošimas

Geriausia išplėsti mozaiką ant gipso, cemento-smėlio įkloto, gipsu ar glaistikliu. Labai svarbi sąlyga yra absoliutus lygumas ir švarumas paviršiuje. Todėl, prieš pradėdami dirbti, turite atidžiai išlyginti ir pataisyti plyšius, elgtis su gruntu, nes tai leis padidinti sukibimą (atsparumą sukibimui).

Mozaikos medis

Piešimo brėžinys labiausiai perkeliamas į mozaikų pagrindą pieštuku, kad nebūtų pamestos ir išdėstyti paveikslėlį laikantis reikalingų proporcijų.

Vaikų orkestro mozaika

Klijai mozaikoms paruošti

Šis klausimas yra beveik svarbiausias kuriant fragmentų nuotraukas. Turėtumėte pasirinkti tinkamiausią mišinį, kuris labiausiai sukibtų su medžiagomis, su kuriomis jūs turite dirbti.

Baltos spalvos klijai skleisti ant sienos

Konkretiems pagrindams ekspertai rekomenduoja naudoti baltos cemento klijus (Crepe Armored White, Litoplus K55, UNIS Belfix, Ceresit CM 115). Tačiau dirbti su mediniu paviršiumi labiausiai tinka reaktyvioji plytelių epoksidinė klijavimas, skiedinys epoksidine pagrindu arba skysčių nagai.

Mozaika akmenukų ir akmenukų

Išdėstyti mozaiką

Darbe būtina prisiminti tokias pagrindines taisykles.

Labai svarbu klijavimo masę taikyti ant abiejų paviršių: pagrindą ir medžiagą, kurią išdėsto modelis. Ir vienas iš paviršių turėtų būti sklandesnis.

Žuvies mozaika po vandeniu

Pirmiausia naudokite tą medžiagą (trupinius, žvirgždas, akmenukus, kauliukus), kurie yra storiausi, kad galiausiai vairuotumėte visus kitus, kad būtų galima tiksliau suderinti.

Akmenų mozaika po poilsio zona

Klijų masė turėtų būti naudojama tik mažose srityse, anksčiau priskirtų eskizui. Didesnę zoną galima ištepti tik šviesos zonomis, kurių klojimas reikalauja mažiausiai laiko.

Mozaika ant laiptelių

Pasklidę klijų masę ant pagrindo paviršiaus su įprastine mentele, tuomet reikia pašalinti perteklinį mišinį dantis su mentele.

Mozaika ant stendo

Vienodo storio, gabaliukai skirstomi ant lygiojo klijų sluoksnio. Jei kompozicijoje reikia naudoti skirtingo storio gabalus, tada, padedant kapitonui, pagrindo derinimas bus papildomas klijais.

Related  Senovės Egipto legenda – švarus skarabų vabalas

Kaip paskleisti plyteles mozaikoje

Plonesnės plytelės ir mažesnio dydžio skiltelės giliau įsisuks į klijavimo masę greičiau – tai turėtų būti prisimenama ir stenkitės, kad nesikeisite viso modelio.

Mozaikos nelygybė

Pradėkite kurti kompoziciją iš centro, todėl jis bus kokybiškesnis eskizo ir proporcijų derinimui.

Rojaus mozaikos paukštis

Fonas ir abstrakcija paliekami paskutiniam, nes pirmiausia reikia išskleisti objektus, turinčius sudėtingą geometriją: žmones, gyvūnus, augalus ir pan.

Skiedinys

Paskutinis paskutinis žingsnis yra šis procesas. Tai paliečia mozaiką ant grindų, sienų, stalviršių. Negalima daryti be įtvirtinimo ir nuotraukų plytelių fragmentus ant takų ir vietose poilsio zonose.

Sumažinti mozaiką

Išskyrus mozaiką, verta palaukti bent 24 valandas. Tada tiesiai ant piešinio viršaus, paskleiskite klijų pagrindą ir atsargiai nusiprauskite jį guminiu malimo įrankiu tarp mozaikos dalių, kiek įmanoma lyginkite visą paviršių, ypač siūlėse. Viršutinė skiedinio pašalinta kempinė.

Valyti iš klijų mozaiką

Po džiovinimo būtina nuplauti klijus iš plytelių dalių ir kitų mozaikos dalių. Jei reikia, galite naudoti metalinį šepetėlį ar kempinę, tačiau jūs turite elgtis labai atsargiai.

Mozaika ant stalo

Šio darbo etape geriausiai tinka Litochrom Starlike Crystal – epoksidinė derva su chameleonas poveikio. Galų gale, ši medžiaga gali sugalvoti to paties mozaikinio gabalo spalvą. Bet gali būti naudojamas cemento skiedinys arba glaistas, nors poveikis, žinoma, bus mažiau šviesus.

Dekoravimas su mozaikos sodo baldais

Mozaikos meistriškumo klasė

Matavimo ant stačiakampio stalo viršaus, geriausia užpildyti kraštus vertikaliais kraštais. Pati kompozicija turi būti plinta nuo kraštų iki centro.

Vaizdo įrašas apie mozaikinių nuotraukų kūrimą