poilsio zona su kepsnineKai vila buvo susijusi tik su šiltnamiais, lovomis ir apsilankymais įprastinei sodo priežiūrai. Tačiau šiandien privačių sklypų savininkai nori dirbti gamtoje, todėl jie daro viską, kad sutvarkytų savo turtą, kad galėtų susitikti su draugais kieme, virti maistą atvirame ugnyje ir lengvai patogiai praleisti laiką. Savo ruošiamas grilis iš plytų – mūsų straipsnyje!

atviras plotas su kepsnineGaisras visada buvo vienijantis. Aplink jame susirinko šeimas, kad būtų galima sušilti, valgyti maistą ir klausytis, kaip švelnus šakų šūktys liepsnose. Tai puikus būdas atsikratyti streso po sunkios dienos ir visiškai atsipalaiduoti.

barbekiu prie nameŠiandien kepimo krosnelė nebėra prabanga, kurią galėtume stebėti amerikiečių filmuose. Tai gana prieinamas prietaisas, kurį galima įdiegti net mažiausiose vietose, tačiau gali žymiai pakeisti jūsų gyvenimą.atviras valgomasis su kepsnine

Kodėl man reikia barbekiu?

Įrenginys turi dvi pagrindines funkcijas. Viena vertus, jis padeda virti maistą į ugnį grynu oru, kita vertus, tai yra socialinis objektas, kuris tarnauja kaip šeimų ir draugiškų įmonių rinkimo vieta. Šio tipo lauko židinys ir kepsninė viename pastate, apsaugoti nuo vėjo ir lietaus. Be to, orkaitė uždaro duris, todėl negalima bijoti būti šalia ruošiant ar rūkant kvapą.

mažas kompleksas šeimomsGrilio vieta yra bet kurio rajono, kuriame jūs galite gerai praleisti laiką po sode, apdaila. Be to, nėra nieko geresnio nei savarankiškai paruošti indą su dūmais ant ugnies orkaitėje ir dalintis šia patiekalais su šeima.

Bendrosios akimirkos

Dažniausiai kepsninės plotas susideda iš viryklės, baldų, tento arba lapinės ir kitų panašių stilių pasirinktų atributų. Bagažinės saugo nuo blogo oro, o jaukūs foteliai su malonumu gali suorganizuoti esamus.

patogus poilsis atvirame rajoneKuo daugiau esate lauke, tuo geriau pajusite. Gyventi gera tradicija periodiškai šeimos susibūrimai gaisro bus puikus sprendimas stiprinti šeimos ryšius ir dvasinės harmonijos.

Related  10 naujovių sodininkystėje, kurios padės supaprastinti jūsų gyvenimą ir papuošti svetainę

svetainė su barbekiu šalia namoJei dėl to, kad laisvos vietos trūksta, jums tai verta, galite naudoti krosnies kepimo krosnies mobilią versiją. Jie gali būti įdiegti bet kur, tada sulankstyti ir išvalyti. Jie yra pigesni už stacionarius variantus, o vietos užima daug mažiau. Nepaisant to, mobiliose krosnyse nėra dūmų pašalinimo funkcijos, o jų funkcionalumas yra labai ribotas.Grilis pagal tentą

Pasirinkite krosnies vietą

didelis poilsio kambarys su kepsnineNorėdami pasirinkti vietą, reikėtų kreiptis labai atsargiai. Be privalomo zonos su aplinkine kraštovaizdžio derinio, turėtumėte atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Stogo buvimas vaidina labai didelį vaidmenį, nes baldaktis padaro jus nepriklausomą nuo oro šuolių.
  2. Pageidautina, kad sodo keliai veda prie kepsnių srities.
  3. Palikite vietą valgomojo stalui ir kėdėms.
  4. Dūmai neturėtų būti vežami į poilsio zoną ar vaikų žaidimų aikštelę.
  5. Neardykite orkaitės šalia namo, po medžiu ir šalia krūmų, kad sumažintumėte gaisro pavojų, taip pat šalia gretimos tvoros, kad išvengtumėte galimų konfliktų.
  6. Geriausia statyti platformą visai kepsninei, kad nebūtų sugadinta veja.
  7. Visos degiosios medžiagos turėtų būti pašalintos toliau.

originalus dizainasVakare dažnai būsite grilis, taigi reikės papildomo apšvietimo. Dėl šios priežasties nešiojamieji žibintai, pakabinami ant medžių, tinkami LED girliandoms ir žibintuvėms.

BBQ krosnies dizaino pavyzdžiai

sėdi kampe prie nameGrilio sritis turėtų būti sujungta stiliaus ir medžiagų su aplinkinių kraštovaizdį. Jei sritis puošia lentomis, o virš galvos pakyla medžio stogas, tada elementai aplink orkaitę taip pat turi būti papuošti medžiu. Tačiau nepamirškite, kad atsižvelgiant į padidėjusį tokios konstrukcijos gaisrą, reikės specialių apsaugos impregnacijų.

barbekiu minimalizmo stiliumiKrosnies akmuo ir poilsio zonos apdaila plytelėmis atrodys harmoningai, jei sode yra statulos akmens, asfaltuotų takų ir įvairių akmeninių objektų.

Grilis laukinės gamtos stiliumiPlytų pamušalas yra dar vienas įdomus būdas papuošti erdvę aplink viryklę. Geriausia pasirinkti skirtingus atspalvius.

Related  Pasiruošimas Naujiesiems Metams: namo pasirinkimas Kalėdų eglutė

daugiafunkcinis poilsio zonasJei pagrindinio pastato sienos yra baltos spalvos, tuomet patvarkykite kepimo vietą tomis pačiomis spalvomis. Briliantas nerūdijantis plienas puikiai tinka poliruoto pieno spalvų lentelės paviršiui.

šiuolaikiškas poilsio zonos dizainasŠiuolaikinio dizaino mėgėjams aukštųjų technologijų stilius turėtų atkreipti dėmesį į MDF plokščių apdailą su blizgia PVC plėvele. Visų formų aštrios kampelės, minimalizmas detaliai ir plieno blizgesio viryklė leidžia susidaryti įspūdį, kad didelės sąnaudos yra palyginti mažos sąnaudos ir dizainas yra labai modernus.

barbekiu aukštųjų technologijų stiliumiGrikių krosnį galite įdiegti bet kur, net jei neturite savo svetainės. Šiuo atveju negalima išvengti stacionarios krosnies prie vieno iš namo sienų, taigi rimtai spręsti priešgaisrinės saugos problemą.

Grilis ant namo sienųBet kokiu atveju šis madingas ir praktinis privataus gyvenamojo būsto savybes suteiks komfortą jūsų šalies gyvenimui ir leis visai šeimai mėgautis skanu maistu, pagamintu medžio anglimi.

Idėjos barbekiu šalyje – vaizdo įrašas