sodas aukštųjų technologijų stiliumiPavadinimas hi-tech kilo iš anglų kalbos žodžio “aukštųjų technologijų” arba “aukštųjų technologijų”. Ši frazė vadinama modernia dizaino ir architektūros kryptimi, kuriai būdingas minimalizmas ir industrializacijos dvasia. Šis stilius yra vienas iš populiariausių šiandien, o objektų dizainas – tai tūkstančiai dizainerių visame pasaulyje.

tiesios šiurkščios formosŠiuolaikinio stiliaus negalima painioti su kitais. Jis išsiskiria iš tiesinių linijų, šiurkščių formų ir atsargų spalvų. Chromuotas metalas, kabeliai, įvairūs geometriniai dizainai, vertikalios atramos augalams – visa tai sukuria savo ypatingą atmosferą

Sodas aukštųjų technologijų stiliaus

daug laisvos vietosPirmas dalykas, kuris sužavė akis, – tai daug laisvos vietos. Yra keletas spalvotų lovų, dažniausiai krūmų ir mažų medžių. Dainos, kaip taisyklė, yra plytelės arba akmenys. Jie pasisuko aštriu kampu ir formuoja griežtas geometrines figūras.

Be trasų, likusieji sodo elementai (pavyzdžiui, tvenkiniai, sklypai, lovos) taip pat yra trikampio, rato, kvadrato, spiralės ir kitų figūrų.

Augalai

vienarūšės augmenijos naudojimasAugmenija skiriasi homogeniškumu. Čia nesate rasti veislių ir sodinių. Vyrauja susmulkinti krūmai, vejos pakreiptose plokštumose ir didelės plytelės.

pamergėKartu su veja, sodo teritorijoms suteikiama geometrinė forma ir vienodumas, naudojami dirvožemio dangų augalai. Dėl kompetentingo išdėstymo, yra įvairių spalvų sritys, netgi paviršiaus sritys. Tokių augalų variantai:

  • pahizandra;
  • manžetė;
  • kirvis;
  • verbaine mint aurea.

Galima būti didelių medžių, tačiau jų vietą reikia atidžiai suplanuoti. Kaip ir visa kita, jiems taikomas vienas planas ir negali būti chaotiškai.

kruopštus sodinimo planavimasKai kurie dizaineriai sukuria visas mažų krūmų sienas, supjaustytas bangomis, o keliai tarp jų yra padengti plytelėmis. Ši idėja atrodo švieži ir graži, tačiau ji teikia nereikalingus genėjimo darbus.mažų krūmų sienos

Spalvos

diskretiška spalvų paletėDažniausiai naudojamos spalvų paletės yra atsargios baltos, pilkos ir žalios spalvos, kartais mėlynos spalvos. Retai juodos ir oranžinės spalvos įdėklai naudojami ypatingoms vietoms pabrėžti.

Related  Vertinga žmonos dovana – kamštienos medis

pastatytas aukštųjų technologijų stiliumiPastatai yra daugiausia dramblio kaulo ir kavos su pienu, be nereikalingos spalvos. Kaip jau pastebėjote, atspalvių ir ryškių spalvų įvairovė išvis nėra būdinga aukštųjų technologijų stiliui.

Medžiagos

urbanistiniai objektai kraštovaizdžio dizainoAugalams, dažnai sumontuotoms cinkuoto konteinerio, yra aiški seka. Sodo zonas galima atskirti metaliniais kabeliais ir sijomis, ant kurių yra miesto objektų, pavyzdžiui, didžiųjų ventiliatorių.

vandens šaltinis aukštųjų technologijų stiliumiTechnologijos medžiagos yra šiuolaikiškos, kai kurios gali kainuoti laimę, tačiau jos yra atsparios dilimui ir tarnauja daugelį metų. Pagrindinė rūšis yra tik 4:

  • akmuo;
  • stiklas:
  • vertingos medžių rūšys;
  • metalas.

griežtos formos

Dažnai dera metaliniai kėdės ir stalai, arba pagaminti iš puikiai plokščių medinių plokščių. Gražiai atrodė paslėpta plataus laiptelio apšvietimo, taip pat iškasti į žemės stiklinės storo stiklo.

paslėptas apšvietimasZonavimas dažnai atliekamas keičiant lygį. Pavyzdžiui, suprojektuotos didelės plokščios plytelės “grindys” su krūmų iš šonų konstrukcija, ir aukštyn pakopos, kur yra keli medžiai.daugiasluoksnis dizainas

Priedai

Be šiuolaikinių medžiagų, minimalistinio dizaino ir griežtai pasirinktos augalijos, svarbų vaidmenį atlieka aksesuarai. Kadangi sodo “aukštųjų technologijų” sąvoka reiškia pažangiausių technologijų naudojimą, reiktų skirti daugiausia dėmesio priedų pasirinkimui.

šiuolaikinių technologijų naudojimasPagalvokite išsamiai apšvietimą. Didelės apvalios lempos, pagamintos iš matinio balto stiklo, atrodo labai naudingos.originalus sodo apšvietimas

Baldai iš plieno yra vienas iš labiausiai atpažįstamų funkcijų, būdingas aukštųjų technologijų stiliui.

plieno baldų naudojimasPagrindinė visų priedų taisyklė – jie turi būti modernūs ir madingi. Kuo daugiau dalykėlių yra jūsų technosad, tuo geriau. Pavyzdžiui, “protingo namo” sistema ar protingas apšvietimas. Kūrybinės azebos, pagamintos iš vertingų medienos rūšių, arba iš betono, baseinų ir fontanų – visa tai pabrėžia jūsų svetainės unikalumą ir statusą.

technosadJei neturite kraštovaizdžio dizaino patirties, tada, norėdami sukurti technologijų sodo projektą, geriausia kreiptis į specialistą. Atsižvelgiant į dizaino sudėtingumą, poreikį apgalvoti visas detales ir laikytis visų formų geometrijos, naujokui bus sunku atsižvelgti į visus aspektus. Tačiau laikas investuoti ir lėšos galų gale padės jums sukurti realų inžinerijos ir technikos minties šedevrą jūsų kaimo vietovėje.

Related  Popieriaus plokštės? Nesąmonė! Ar tai įmanoma?

Idėjos kuriant modernų sodo dizainą – video