stumdomų vartų įrengimasStumdomi vartai yra geriausias sprendimas, jei nėra pakankamai vietos sūkių durims įrengti. Bet jie yra daug brangesni ir sunkiau įdiegiami. Norėdami sutaupyti pinigų, daugelis savo rankomis įdiegia stumdomas vartus. Jų patogumas bus visiškai pasireikšti blogomis oro sąlygomis – prieš juos žiemą nebūtina valyti sniego, o stiprus vėjas susiduria su tuo, kad atvira atvartas kelia problemų. suvirinti stumdomi vartaiStumdomų vartų konstrukcija yra paprastas ir kompaktiškas – kai atidarote varčią, jis sukasi į šoną, pasislėpus už tvoros.

Stumdomi vartai

Pagal veikimo principą, stumdomi vartai yra trijų tipų:

 1. Geležinkelis. Prie vartų prie žemės arba ant betono pagrindo sumontuotas bėgis, iš kurio ratas, sumontuotas į apatinę ašmenų dalį, juda. Šis dizainas yra paprastas ir patikimas, tačiau turi vieną reikšmingą trūkumą – geležinkelis yra pagamintas grioveliu ir dažnai užkimštas sniego, purvo ir lapų. Diržas taip pat patenka ant rato, todėl sunku laisvai judėti. Įdiegę tokio tipo stumdomus vartus, turėsite reguliariai stebėti dangos ir jų apatinės dalies švarumą.geležinkelio stumdomi vartai
 2. Sustabdyta. Ši rūšis laikoma patikimiausia. Jų ratas judesio viršuje virš audinio viršaus palei rėmą tarp dviejų stulpų. Vienintelis minusas yra tas, kad įeinančio transporto aukštį riboja viršutinio spindulio aukštis. Problema išsprendžiama išimamu viršutiniu spinduliu.pakabinami stumdomi vartai
 3. Konsolė. Į vartų rėmą vienas iš polių yra suvirintas su trikampiu konstrukcija – konsolė. Iš kitos pusės, drobė laisvai pakyla ore. Konsole montuojama ant betoninio pamato įėjimo pusėje. Tokių vartelių spindulys gali būti viršutinėje, vidurinėje arba apatinėje atidarymo dalyje.konsolei stumdomi vartai

Konsole stumdomi vartai laikomi universaliais, nepaisant to, kad juos sunku įdiegti. Jiems trūksta geležinkelio ir pakabos trūkumų, o kompetentinga įranga ilgą laiką tarnauja.

Išnagrinėsime jų įrenginį išsamiau.

Konsole vartų veikimo sudedamosios dalys ir principas

konsolei stumdomi vartaiKonsole tipo variklio vartai susideda iš kelių pagrindinių mazgų:

 1. Paskolinta – tai žemutinė konsolės “trikampio” pusė, ji perkelia durų lapą. Tai suvirinta konstrukcija stipriam kanalui formos raidės “P” ant betono pagrindo. Vertikalios hipotekos elementai yra pastatyti betonu ir palaidoti.
 2. Kanalinis spindulys taip pat yra pagamintas iš kanalo vidų iš išorės kraštų. Sija suvirinama ant drobės viršutinėje, vidurinėje arba apatinėje dalyje.
 3. Ritininis vežimėlis yra platforma, ant kurios yra prisukami ritinėliai. Vartų lapelis juda tiksliai per juos.
 4. Stovų viršuje montuojamos atraminės poros ritininių vartų. Jų užduotis – išlaikyti drobę vertikalioje padėtyje.
 5. Gaudyklės nustato lapą ekstremaliose pozicijose.
 6. Ritininiai voleliai prijungiami prie apatinės žūklės poros, kai durelės uždaromos.
 7. Žvakės padengia nešlio siją iš abiejų galų, apsaugo nuo šiukšlių patekimo.

Patogiam naudojimui vartai papildo automatine pavara, leidžiančia valdyti mechanizmą neišeidami iš automobilio.

Parengiamasis darbas prieš vartų įrengimą

stumdomas vartų montavimo brėžinysJei nuspręsite savo rankomis stumti vartai, turėtumėte nepamiršti, kad jų veikimui dešinėje arba kairėje reikia tuščio ploto, kuris būtų maždaug už puse jo pločio.

Jums reikia šių priemonių:

 • suvirinimo aparatas;
 • bulgarų;
 • lygis;
 • ruletė;
 • atsuktuvas arba gręžtuvas;
 • kastuvas;
 • vežimėlis, skirtas dirvožemio, žvyro ir smėlio transportavimui;
 • plaktukas.

Visos išvardytos priemonės, išskyrus suvirintoją, yra bet kurioje ekonomikoje, o atskirai nieko nereikės įsigyti.

Prieš pradedant montavimą, būtina užpildyti hipotekos fondą. Norėdami tai padaryti, į dešinę ar kairę nuo poliaus, iškaskite angos pusę apertūrą ir apie 30 cm pločio. Dugno gylis turi būti didesnis už tam tikros zonos žemės užšalimo gylį. Duomenų dugnas yra pasklidęs, padengtas smėlio sluoksniu, griuvėsiais, vėl ištemptas ir užpiltas betonas, anksčiau panardintas į vertikalių hipotekos skylių duobę. Betoniniam tirpalui paimkite cementą, smulkią frakciją ir smėlį 1x3x3 proporcijoje. Betonas turi išdžiūti bent savaitę, tuo metu jūs turėtumėte pasirinkti ir paruošti visus reikiamus reikmenis.hipotekos fondas

Jei vartuose planuojama įrengti valdymo automatinį pavarą, laidai bus pritvirtinti pamato pilant. Diržai susideda iš gofruoto vamzdžio. Laidų išvesties vieta apskaičiuojama atsižvelgiant į būsimą elektrinio pavaros padėtį. Paprastai jis yra įdedamas į rūsio vidurinę dalį.

Nepriekaištingai užtruks daug laiko ir pastangų, kad būtų lengviau nusipirkti komplektą. Prieš perkant, apskaičiuokite vartų svorį ir jo ilgį. Montavimo parametrai turi atitikti jų dydį. Jei sunku apskaičiuoti, geriau kreiptis į specializuotą įmonę. Specialistai sugebės parengti tikslius brūkšnius slankiesiems vartuose savo rankomis ir teisingai apskaičiuoti komponentų galingumą.

Konteinerių vartai surinkimo seka

konsolės surinkimasĮ kanalą įkeičiant suvirintas smeiges, tada varžtais į juos ritininis atramos. Jei betoninis pamatas susilpnins, reikia, kad nebūtų keičiama visa konstrukcija. Ratukai ant atramos yra uždarojo tipo riedėjimo guoliai.

Atkreipkite dėmesį į guolių tepimą – jis turi būti atsparus šalčiui, kurio apatinė riba yra -60 ° C.

Tinkamas volelių montavimas yra labai svarbus, nes ant jų juda guolių sija.

Be to, pagal stumdomų vartų brėžinį suvirinama 20×20 cm vamzdžio rėmas, į jį įvirinamas plonesnio profilio dėklas. Apatinėje rėmo dalyje taip pat suvirinimo aparatas sureguliuojamas ir suvirinimo profiliu. Rėmas yra dažomas alkidinės emaliu išoriniam darbui. Jis taikomas 2-3 sluoksniais. Karkaso prispaudimo varžteliu pritvirtinama medžiaga – gofruotas lentas, medis, suklastotos dalys.

nepriklausomas stumdomų vartų įrengimasTuomet rutulį įkiškite į ritininį atramą ir pastato lygio pagalba patikrinkite lapo eigą ir jo vertikalią padėtį. Jei viskas bus padaryta be nukrypimų, ritininiai vežimėliai suvirinami į atraminę siją.viršutinė ir apatinė stumdomi vartai

Kitame posūkyje, ant polių pažymėkite vietą, kurioje bus pritvirtinti žvejybos įrankiai ir juos sureguliuokite. Guolio ritinėlių krašte yra sumontuoti, o kraštai uždaryti su kištukais. Visos suvirinimo siūlės valomos tol, kol nelygumai nyksta ir dažomi.

Darbo metu po kiekvieno žingsnio kiekvienos dalies padėtis turi būti išmatuota slankiojančiomis vartų sistemomis ir teisinga sąveika su kitomis jungiamosiomis detalėmis.

Durų, spynų, rankenų ir automatinio pavaros įrengimas

rašiklis ir automobilio pavaros montavimasPlanuojamos spintelės montavimas planuojamas brėžinių paruošimo stadijoje. Už jos vartų ribų palikite vietą, laisvą nuo lentynos. Atskirai suvirinkite vartų rėmus, suvirinkite vyriai, rėmelis susiduria ir pakabintas prie vartų. Variklio vartų montavimas taupo vietą, tačiau nepatogu keliauti dviračiais, įvairaus krūvio ir pagyvenusių žmonių pravažiavimu dėl apatinės rėmo dalies, kurią turėtumėte pereiti. Tokiais atvejais vartai yra atskirti nuo vartų. Projektuojant būtina numatyti tokią padėties kampą, kad atvirųjų vartų lapai nesuderintų.

Užraktai ir rankenos bus reikalingi, jei vartuose nėra automatikos. Jie gali būti mechaniniai, kodai, elektromechaniniai, cilindrai, taip pat savaime pagaminti varžtai, suvirinti rutulyje iš vartų iš vidaus. Rankenėlės vartai yra didžiuliai kaiščiai, sumontuoti šalia spynų. Į vartus paprastai įkišama spyna, kartu su rotacine rankena.

automatinis stumdomi vartaiSlydimo vartų vartai susideda iš šių mazgų:

 • elektrinis variklis, kuris įmontuotas į hipoteką;
 • Ribiniai jungikliai, kurie išjungia variklį, kai vartai pasiekia galinę padėtį;
 • apsaugos ir valdymo blokas skydelyje.

Automatikos diegimas atliekamas pagal jam pateiktas instrukcijas.

Vaizdo montavimo stumdomos vartai

Jei vis tiek turite klausimų apie stumdomų vartai su savo rankomis, jie išnyks po vaizdo įrašo žiūrėjimo, kur visas procesas yra žingsnis po žingsnio iš medžiagų parinkimo iki galutinio apdailos.