Kiekvienas pirkėjas siekia įsigyti kokybišką, ekonomišką, efektyvų, saugų ir patvarų šildytuvą. Tokie yra infraraudonieji šildytuvai, kurių įvertinimas leis pasirinkti tinkamą modelį.

Infraraudonieji šildytuvai klasifikuojami pagal šilumą išskiriančius elementus:

  • Kvarcinis vamzdis.
  • Atidaryta spirale.
  • TEN.
  • Anglies kaitinimo elementai.
  • Šilumos izoliacinė plokštė.

Šiuolaikinė namo arba kotedžo šildymo prietaisų rinka yra pripildyta daugybe produktų. Gamintojai nenusileidžia kuriant ir įgyvendinant naujoves, kurios leidžia padidinti šildytuvų funkcionalumą. Šio segmento lyderis yra UFO. Tai gamintojas ir užima pirmąją šildytuvų reitingo eilutę.

Top 10 infraraudonųjų spindulių šildytuvai

Infraraudonųjų spindulių šildytuvų reitingas sudarytas remiantis sudėtingais statistiniais duomenimis tam tikro modelio populiarumo tarp pirkėjų spektro. Jau šių metų pradžioje “UFO” šildytuvai sparčiai didina savo reitingus, pasiekdami aukščiausią dešimtuką.

Taigi, 10 geriausių infraraudonųjų spindulių šildytuvų:

Dešimtą vietą užima UFO Alf 3000. Šio kvarcinio šildytuvo galia yra 3 kW. Pakanka šildyti kambarį iki 30 m2. Jis turi stačiakampį vaizdą (19x108x9 cm), kuris leidžia šildyti didelę erdvę. Montavimo būdą pasirenka pats pirkėjas (šildytuvą galima pastatyti ant kojos arba pakabinti ant sienos).

Devintoji vieta priklauso “Micothermal” šildytuve “ENSA P900G”. Galia – 0,95 kW. To pakanka, kad šildytų kambarį iki 18 m2. Šio tipo šildytuvas atsirado neseniai dėl vaisingo įmonės inžinieriaus darbo. Šildytuvo principas grindžiamas šilumos perdavimu iš žėručio dengtų izoliacinių plokščių. Tai labai saugus prietaisas, kuris gali būti naudojamas net vaikų kambaryje. Pagrindinis dalykas yra tai, kad jis visai nedegina deguonies. Jo populiarumas sparčiai auga.

Aštuntoji linija atvaizduoja NSO vėl su ECO 1800 Šis modelis kvarco šildytuvas, šildymo elemento, kuris yra 1,8 kW galią. Jie šildo kambarį, kurio aukštis neviršija 18 m2. Puikus modelis netgi gamtoje (matmenys 16x86x11 cm) nuo elektros generatoriaus.

Related  Kaip patobulinti tvorą

Septintoji vieta už Mikatermic infraraudonųjų spindulių šildytuvo ENSA P750T montuojama ant sienos. Jo galia apskaičiuota mažiems patalpų šildymui iki 14 m2, ir yra tik 0,75 kW. Tai ekonomiškiausias prietaisas. Dėl estetinės išvaizdos, jis lengvai tinka bet kokiam interjerui.

Šeštąją vietą užima kvarco šildytuvas UFO LINE 1800. Dėl galingumo 1,8 kW, jis gali šildyti 18 m2 plotas. Matmenys – 19h86h9 cm (šis kompaktiškumas leidžia lengvai jį transportuoti).

Penktoji eilutė. Micaterminis šildytuvas Polaris PMH 1501HUM. Šildymo elemento galia yra 1,5 kW. Šildomas iki 15 m2 plotas. Montavimo būdas – lauko. Šildytuvas aprūpintas informaciniu ekranu, laikmačiu, termostatu.

Anglies šildytuvas Polaris PKSHKetvirta eilutė. Anglies šildytuvas Polaris PKSH 0508H. Talpa 0,8 kW. Kuras suprojektuotas šildyti kambarį, kurio plotas 20 m2. Montavimo būdas – lauko.

kvarcinis infraraudonųjų spindulių šildytuvas UFO Star 3000Viršutiniame trimatėje atidaromas “UFO Star 3000” kvarcinis infraraudonųjų spindulių šildytuvas, turintis 4 galios lygius, didžiausias leistinas 3 kW. Galima šildyti apie 30 m2. Matmenys – 19x108x9 cm. Montavimo būdas yra universalus (lubos, sienos, grindys).

 

“UFO STAR 3000” infraraudonųjų spindulių šildytuvo vaizdo peržiūra:

Polaris PKSH 0408RCAntroji vieta priskiriama anglies šildytuvui “Polaris PKSH 0408RC”. Jis turi cilindrinę formą. Šis grindų šildytuvas yra vienas iš didžiausių efektyvumo. Tik 0,8 kW. elektros energijos suvartojimas šildomas iki 24 m2 plotas. Įrengtas ekranas ir nuotolinio valdymo pultas.

infraraudonųjų spindulių šildytuvas - UFO Eco 2300Pirma vieta. Iš populiariausių šildytuvai TOP 10 geriausiai infraraudonųjų spindulių šildytuvas įvertinimas vadovas – NSO ekologinio 2300. Sukurta patalpų šildymui, kuri yra 23 m,2 plotas. Tai prisideda prie šildymo elemento (kvarcinio vamzdžio), kuris neviršija 2,3 kW, galios. Matmenys – 16x86x11 cm.

Per metus šie dešimtys šildytuvų niekada nuleidė savininkus, kurie karšdavo vasarnamiuose ar privačiuose namuose šaltoje metų dalyje. Todėl šie prietaisai pelnytai gavo teigiamų atsiliepimų ir atitinkamų vietų įvertinimą.

Related  Mes pastatėme savo jėgą plytų tvorą

Apžvalga apie infraraudonųjų spindulių šildytuvus namams ir viloms, neįtrauktiems į TOP 10

Pagal infraraudonųjų šildytuvų namuose apklausos ir sodas dešimtuką nebuvo filmuoti šildytuvai ir katalizinio keraminės plokštės (šildymas elementų – lankstus šildymo elementas šildymo kabelis) Šildytuvai, atvira HELIX. Taip yra dėl to, kad šie prietaisai pasirodė palyginti neseniai, produktas pateko į rinką ir prasideda. Jie retai naudojami, nes jie negauna pakankamai peržiūrų dėl nepakankamo populiarumo.

šildytuvas vaizdasFilmų šildytuvai yra naujovė rinkoje. Jie yra labai patogūs ta prasme, kad juos lengva pervežti, šiltoje metų dalyje nepasileidžia daug vietos. Pakanka tik išvynioti jį į ritinį. Atsižvelgiant į technines charakteristikas, tokių šildytuvų galios diapazonas svyruoja nuo 0,4 iki 4 kW. 0,4 kW įtaisai yra pakankami, kad per trumpą laiką padengti 15 m patalpos2. Atitinkamai, kuo galingesnis yra šildytuvas, tuo didesnis plotas, kurį jis gali šildyti. Šildytuvo tipas, įrengtas ant sienos.

Populiariausias gamintojas kino šildytuvai yra Ballu Industrial Group “(modelis BIH-AP-0,8, BIH-AP-1.0, BIH-AP-4.0), ALMAC (IR 5B, IR-16), BiLyuks (B600, B1350).

Katalizinės infraraudonųjų spindulių šildytuvai pasižymi metaline plokštele, padengta polimerine medžiaga. Lankstus šiluminio kabelio formos šildymo elementas yra daug efektyvesnis tiekiant šilumą įprastiniams gryniesiems analogams. Be to, jis yra visiškai saugus, ekologiškas ir ilgaamžis.

Populiariausias katalizinis šildytuvas yra “BiLux B1000”. Galia – 1 kW. Tai gana pakanka 20 m. Šildymui2 plotas. Matmenys – 16х150х4 cm. Montavimo būdas – siena ir lubos. Tai reiškia šildytuvus, kurie dega deguonį.

Taip pat nepateko į dešimtuką infraraudonųjų spindulių šildytuvus su atvira spirale. Taip yra dėl moralinio senėjimo technologijų, nes jie naudojami labai retai. Tokie šildytuvai yra nesaugūs ir kenksmingi (degina deguonį). Jų nemokamame pardavime yra labai mažai. Atvira spiralė neleidžia palikti šildytuvo be priežiūros. Tai ypač pavojinga vaikams, kurie labai dažnai gali būti sužeisti liesdami šildytuvo šildomą plotą.

Related  Gręžimo įrankių rūšys ir kovos metodai

Vaizdo apžvalga infraraudonųjų spindulių šildytuvo UFO