kultivatorius moterų rankoseKultivatorius – dirvožemio auginimo įrankis, ši sąvoka gali apimti visus kasimo ir išpjaustymo įrenginius. Kaip pasirinkti kultivatorių, priklauso nuo darbų priekio ir nuo savininkų pageidavimo įsidarbinti rankomis, naudoti techniką su elektriniu arba benzininiu varikliu. Kuo sudėtingesnė ir funkcionalesnė technika, tuo brangesni.

Siūlomos įrangos techninės charakteristikos

kultivatoriaus modelisMes nekalbėsime apie rankinius įrankius, jie visi žinomi, yra nebrangūs, yra kiekvieno vasaros gyventojai. Leiskite įvertinti modelius, kurie palengvina fizinį darbą. Tarkime, kad jūs turite rūpintis sodu ir sodu 6-12 hektarų plote. Darbo rankos dažniausiai yra moterys arba pagyvenę žmonės. Kaip pasirinkti nebrangų ir patikimą kultivatorių silpnoms rankoms.

Jei įsigijote kultivatorių, ir jūs siūlote jį su priedais, atsisakykite. Ne tai, kad visi tentai jums reikia, o jų kaina įtraukta į bendrą kainą.

Tačiau pirkti tepalus, rekomenduojamus instrukcijose ir juostoje, jei jis yra, tai yra būtina.

Specializuotos parduotuvės ir rinkos apima:

  1. Lengvieji kultivatoriai pasižymi mažu svoriu, mažu rankena ir atlaisvinimo gyliu ne daugiau kaip 20 cm. Iš esmės, nedideli, ryškūs padėjėjai yra būtini dirvožemio paruošimui šiltnamyje, gultuose ir lovose. Dabar yra madinga paleisti sodą Mitlajderu, kurio lovos plotis 45 cm ir metro eilutės. Patogiausias šios technologijos įrankis yra lengvas kultivatorius. Variklis gali būti elektrinis arba naudoti dviejų krypčių benzininius modelius.
  2. Maži kultivatoriai jau gali apdoroti 6-10 akrų. Jie plūdi giliau ir užfiksuok juos iki 40 cm per vieną praėjimą. Yra elektriniai modeliai, jie yra lengvesni ir pigesni nei benzininiai. Tinklo įrenginiams reikia pratęsimo laido ir stabilios įtampos, kuri ne visada būna dachose. Esant mažiausiam drėgnumui su elektriniu kultivatoriumi neįmanoma dirbti, tai yra pavojinga. Šių modelių svoris yra iki 15 kg.
  3. Vidutiniai kultivatorių modeliai nebegali turėti moterų rankų. Agregatai gali dirbti dideliuose daržovių soduose, efektyviai ir giliai atsikratyti dirvožemio. Su jomis galite naudotis kitais įrankiais. Pasverkite gaminius 15-48 kg, talpa 2,5-5,0 litro. Trumpai tariant, rimta vyrų rankų technika.

Related  Elektrinis vandens šildytuvas ir jo naudojimas

vidutinio galingumo kultivatoriusIš trijų variantų antrasis yra tinkamiausias 6 hektaro perdirbimui. Geras padėjėjas ir saugojimo vieta nebus sunku. Tačiau be pavasario dirvožemio auginimo ir rauginimo iš jo nieko daugiau nereikia tikėtis. Jei svetainė yra sudėtinga, tai geriausias yra paprastas modelis. Kultivatoriaus pasirinkimas už kainą yra mažas:

  • “Sturm” serijos GK3610 elektrinis svoris 6,0 kg, kaina yra šiek tiek daugiau nei 5 tūkst. Rublių;
  • “Zemlyak” serija ЛЭ1300 elektrinė, sveria 13,2 kg, kainuoja apie 9 tūkstančius rublių.

Šiek tiek brangesni, gerai žinomi ir patikimi paklausos modeliai – Čempionas, MTD, Teksasas, DDE, Huter, Elitech. Jie kainavo daugiau nei 12 tūkst. Rublių.

Modelio pasirinkimas pagal technines charakteristikas

svetainės darbasVisi kultivatoriai turi vieną struktūrą – variklį, transmisiją, darbo mechanizmą, valdymo rankenėlę.

Lengviausi mechanizmai veikia kultūriniu pagrindu, o ne moterų rodyklėmis. Modeliai laikomi vienkartiniais, nepakeičiamais. Todėl, kurį kultivatorių pasirinkti, priklauso nuo visų privalumų ir trūkumų.

Benzininis ar elektrinis pavarų kultivatorius pasirenka, kaip nuspręsti?

Tinklo priemonės visada lengviau ir pigiau nei jų brangieji benzinai.

Galingų modelių neegzistuoja. Pakelkite žemę iki 25 cm gylio, su mažu sukibimu su tokiu patogiu prietaisu. Tinklo mašinos veikia tyliai ir be išmetimo, nesukeliant sutrikimų kitiems. Tokio kultivatoriaus suteikimas yra geras, bet:

  • Neįmanoma dirbti šlapiame ore;
  • Būtina nuolat stebėti laido buvimą;
  • Būtina naudoti specialų pratęsimo laidą su patikimu jungikliu.

benzininis kultivatoriusKaip pasirinkti benzino kultivatorių 2 ar 4 taktų stabdymui? Dvitaktis variklis veikia benziną ir specialią alyvą. Tai labai triukšminga ir suvartoja 30% daugiau degalų nei 4-takto kuro. Tačiau jis yra lengvesnis ir daug galingesnis, jei matmenys yra vienodi. Dvitakčio variklio variklio resursas yra mažesnis, po to jis veikia intensyviau. Remontuoti dviejų taktų vidaus degimo variklį nėra prasmės, pigiau pirkti naują.

Related  Jūsų kriauklė niekada nebus užsikimšusi įdiegiant maisto laužo smulkintuvą

Keturtaktis variklis yra klasikinis. Įdiekite tokius variklius visuose moderniuose modeliuose, tačiau jie yra brangesni. Varikliai turi puikų šaltinį, beveik nešildo dirbant, degimo deginimas yra išsamesnis, išmetimas yra švaresnis.

Kultivatoriai su keturtakčiu varikliu visada turi gerą galingumą ir sveria apie 50 kg.

Kaip pasirinkti vasaros rezidencijos kultivatorių transmisijos įrenginyje? Ši koncepcija apima variklio veleno sukimosi į reduktorių ir reduktoriaus tipo perkėlimo būdą. Reduktorius suprojektuotas taip, kad sumažintų greitį, išimtą iš variklio. Pavyzdžiui, variklis sukuria 3600 aps / min, katerio maitina 20 kartų mažiau.

grandinės reduktoriusKai variklio velenas yra horizontalus, naudojamas grandininis reduktorius. Jei reduktorius yra nuimamas, tai nėra sunku pataisyti patys. Paprastai mažos galios kultivatoriai yra įrengti širdys pavarų dėžė. Jis yra kompaktiškas, sumontuotas ant vertikaliai sumontuoto variklio alkūninio veleno. Keičiantis darbui trintis, spyna tarp širdys ir krumpliaratis sparčiai didėja, atsiranda atbraila. Reduktorius sumontuotas mažos galios kultivatoriams.

pavarų reduktoriusVis dar yra pavarų ir pavarų grandinės pavarų dėžės, tačiau jos netaikomos mažos galios technologijoms.

Prieš naudodami kultivatorių, perskaitykite instrukcijas, suprasite pagrindinius įrankio priežiūros reikalavimus ir sekite jas. Labiausiai nebrangus, rūpestingų rankų modelis taps ilgą laiką.

Sankaba skirta pernešti sukimo momentą į darbinį mechanizmą. Išspauskite sankabą – pradėkite ariant. Mažo galingumo modelių jungtys nustato automatinę išcentrinę dalį. Vidutinės galios kultivatoriams naudokite diržą su įtempimo voleliu.

Svarbus parametras patogiam darbui su kultivatoriumi yra atvirkštinis arba atvirkštinis buvimas. Tai leidžia ne raumenų jėgai, atvirkščiai, išgelbėti nuo žemės kasimo kultivatorių. Mažais modeliais visada yra tik vienas greitis.

Tai viskas, ko reikia žinoti iš pradžių, renkantis asistentą. Kultūros vystymo metu naudokite instrukcijų vadovą.

Vasaros rezidencijos kultivatoriaus pasirinkimas – vaizdo įrašas