vandens šildytuvo remontasAriston vandens šildytuvai yra elektriniai ir dujiniai. Ariston šildytuvų su dujiniu degikliu remontas skiriasi nuo elektrinio katilo trikčių. Sujungia saugojimo įrenginio modelį, vandens surišimą ir specialųjį vožtuvą, atliekantį apvažiavimo ir atbulinės eigos funkciją. Elektroninė valdymo sistema skirta tiek maitinimo šaltiniams, tiek ir konfigūracija, jei tik specialistai nesugeba.

Kaip laikyti baką nuo korozijos ir sunaikinimo

pakeitimasTalpą sudaro vidinė talpykla, korpusas ir tarpinė tarpinė putplasčio šilumą izoliuojančios medžiagos forma. Aristono vidinis rezervuaras būtinai yra pagamintas iš nerūdijančio plieno, sujungto specialiu suvirinimu, kuris nekeičia metalo konstrukcijos. Viduje atliekamas emaliavimas. Ir dabar mes turime prisiminti, ar galima šildyti sausą emalio indą, ar tai galima virti, jei emaliu atsitrauktų, ir kai tai įvyks. Katilas yra daug brangesnis nei puodai, Ariston vandens šildytuvo remontas yra sudėtingas, todėl jums reikia atlikti:

 • Pirkdami katilą, patikrinkite korpuso vientisumą iš vidaus ir išorės;
 • montavimas yra griežtai pagal instrukcijas be jokių iškraipymų montavimo metu;
 • naudoti specialius gamyklinius vožtuvus;
 • Neįmanoma įdiegti jokių apsaugos sistemos lizdų detalių;
 • Saugos automatikos negalima išjungti.

Verta vieną kartą šildomas katilo vandens be tinkamo įdaru ir emalio danga gali būti Mikroįtrūkimai, kurie atsiranda per metalo korozijos ir korpuso rodomi fistulių. Priežastis yra tik neatsargus įrangos veikimas.

cisternų remontasAr reikia pašalinti sienas iš masto, specialistų rekomendacijos skiriasi. Kai kurie mano, kad sienų skalė yra apsauginis sluoksnis ir papildoma sienų šilumine izoliacija. Kiti rekomenduoja kiekvienais metais tirpinti ir pašalinti nuosėdas silpnomis organinėmis rūgštimis. Tačiau visi sutinka, kad nepriimtina naudoti nuosėdoms pašalinti skirtas abrazyvines medžiagas, galite nusiplauti apsauginį sluoksnį. Atlikdami remontą “Ariston” vandens šildytuvą, išvalykite nešvarumų cisterną ir kruopščiai praplaukite vidinės įrangos tvirtinimo taškus.

Related  Kaip pasirinkti kultivatorių, kad jis būtų brangus ir patikimas?

Elektrinių vandens šildytuvų remontas

patikrinti jungtisElektrinis vandens šildytuvas reikia taisyti, jei:

 • Prijungus kištuką prie lizdo, katilo maitinimo indikatorius neužsidegs;
 • lemputė įsižiebia, bet apsauga įjungiama;
 • rezervuaro vanduo nešildo;
 • prietaisas klaidingai reaguoja į komandas.

Jei turite šildytuvą su elektronine valdymo sistema, įrenginys praras programą, kai tinkle bus nutraukta elektros energijos tiekimas. Tik specialistas gali ją atstatyti. Paslaugų centras atlieka bet kokį saugojimo vandens šildytuvų remontą, jei prietaisas yra garantuotas. Neleistinai trukdžiusi bus panaikinta garantija!

Pirmiausia reikia skambinti srauto diagrama. Patikrinkite, ar yra elektros tinklo įtampa, darbinės padėties saugikliai, laidas ir kištukas nėra pažeisti. Toje pačioje vietoje reikia patikrinti RCD tinkamumą, įrenginys yra priešais kištuką.

Nuvalykite šildytuvą nuo skalės, naudodami acto, citrinų, oksalo rūgšties ar antinakipino gali, paliekant elementą šiltu vandeniu keletą valandų. Tačiau šiuo metu sandarinimo tarpiklis turi būti pašalintas, jis praranda elastingumą tirpale.

skambučio terminalaiPo to, būtina atidaryti skydelį montuoti TEN ir elektros jungtis. Patikrinkite elemento tinkamumą, skambindami gnybtus. Atsparumas kilovatams turėtų būti 13,5 oms, o didesnės galios vertė yra tiesiogiai proporcinga nurodytai. Jei šildytuvas eina elektros krūvį, reikia patikrinti termostatą. Patikrinama, ar kontaktinis aktyvinimas kambario temperatūroje ir 60 C. Tačiau norint patikrinti termostatą, jūs jau turite išardyti įrenginį. Žingsnis po žingsnio tai atrodo taip:

 • sureguliuokite prijungtų laidų padėtį ant popieriaus arba fotoaparate;
 • atjunkite laidus;
 • pašalinti termoelementus;
 • pašalinkite magnetinį anodą, patikrinkite jį, išvalykite nuo laisvojo susidėvėjimo, jei medžiaga blogai dėvima, ją pakeiskite;
 • atsukite varžtus ir nuimkite flanšą su sumontuotu šildymo elementu, atleiskite šildytuvą, išvalykite ir patikrinkite, ar nėra įtrūkimų;
 • patikrinkite termostato būklę;
 • valyti baką ir flanšo jungtį;
 • po to, kai remontuosite vandens šildytuvą savo rankomis, pakeisite surinkimą, sumontuokite ir pritvirtinkite atsargines dalis.

Bet kokio flanšo sujungimas su bet kokia mašina su varžtais atliekamas nuosekliai priveržiant priešingus veržles. Tada sugriebimas vyksta sklandžiai ir nutekėjimas per sandariklį nebus.

Siekiant išvengti elektrocheminės bako korozijos, be magnio elektrodo būtina turėti visą kilpą, kuri taip pat reikalinga mūsų pačių saugumui. RCD ir įžeminimas turi skirtingas užduotis.

Dujų katilo remontas

dujinis katilasItalijos kompanijos “Ariston” gaminamos dujos vandens šildytuvai yra dideli, mažiausias skirtas 180 litrų ir sumontuotas ant grindų. Jie pritaikyti dujų, vandens tinklų tiekimo spaudimui. Dujų vandens šildytuvų Ariston remontas savo rankomis nėra sveikintinas. Saugus kolonėlės eksploatavimas priklauso nuo to, ar tinkamai pašalinti degimo produktai, ir dėl nesudegusių gamtinių ar suskystintų dujų nutekėjimo.

Related  Peržiūrėkite įvairių modelių pjūklus

Taisymai reikalingi tais atvejais;

 • vanduo nėra iš rezervuaro;
 • blogas traukos, ir kambaryje buvo kvapas dujų;
 • nėra liepsnos.

valdymo pultasPriežiūra apima reguliarų reguliavimo vožtuvų, judančių strypų tepimą. Prieš pradedant darbą, būtina uždaryti pagrindinį vožtuvą, o po patikrinimo su muiluotu vandeniu visi dūmtakio komponentai turi nutekėti. Keičiant iš SND į pagrindines dujas, būtina keisti variklio degiklio ir vandens vožtuvo antgalį.

Norint, kad radiatorius ilgą laiką liktų švariais vamzdžiais, būtina šildyti vandenį ne aukštesniu kaip 45 laipsnių. Esant šiai temperatūrai, kietumo druskos yra ištirpusi.

Būtina atkreipti dėmesį į plastikinių vamzdynų ir jungiamųjų detalių naudojimą. Tai apsaugo nuo klajojančių srovių ir atsitiktinių kibirkščių.

Dujų saugojimo gedimų priežasčių diagnozavimas yra paprastas:

 • šilumokaičiui, kuris yra izoliatorius, sumažėja skystis ir sumažėja sąlyginis vamzdžio pratekėjimas – vandens galvutė yra maža ir tinkamai nešildoma;
 • radiatorius veikia žemyn – vanduo nešildomas;
 • Degiklis gali nešviesti, jei pagrindinėje linijoje nėra dujų, arba yra tiekimo angos blokada;
 • vandens temperatūra yra žemesnė už nustatytą temperatūrą – patikrinkite valdymo sistemą.

Dažnai gedimas pasireiškia užsikimšus radiatorių. Bakas yra išjungtas, radiatorius paliekamas vietoje, tačiau užpildytas skysčiu, kuris ištirpsta iš nugaros. Galite periodiškai šildyti vamzdelius su pilotu. Išleidžiant cheminę medžiagą, reikia išplauti kalkių nuosėdas.

katilo remontasJei šilumokaitis tekėjo, jis gali būti lituojamas namuose, kaip srautas, skirtas naudoti kanifolijos. Be to, jūs galite išvalyti kaminą patys, pirkti naujus baterijos uždegimo sistemoje. Kitų gedimų pašalinimas turėtų būti patikėtas dujų tarnybos specialistams.

Pradinės žinios apie tai, kaip atlikti ekonominį vandens šildytuvo remontą, suteiks vaizdo įrašą: