Pagrindinės perforatoriaus sudedamosios dalysPerforatoriaus remontas yra sudėtingas dėl mazgų su mechanine sukabinimo įtaisu ir maitinimo bloko išdėstymu. Visos dalys turi mikronų toleranciją ir patvirtintą veiksmų seką. Todėl būtina užtikrinti tinkamą įrankio techninę priežiūrą ir techninę veikimą pagal instrukcijos reikalavimus, taip pratęsiant pertvarkymo laikotarpį.

Įrenginio perforatorius

Yra keletas įrankių naudotojų, kurie ištyrė ne tik spaudžiamų svertų ir mygtukų tvarką, bet ir suprato, kas vyksta mechanizme dėl gautos komandos rezultatų. Nežinodamas mazgų sąveikos, neįmanoma atlikti net mažiausi perforatoriaus remonto.

Yra gedimo požymių, susijusių su galios dalimi, o kartais ir mechaninis susidėvėjimas.

Muzikos instrumento galia

Muzikos instrumento galiaElektros grandinės ir įranga yra sutelktos vienoje pusėje ir pateikiamos nuotraukoje.

Toliau išvardyti gedimai gali būti gedimo požymiai, dėl kurių reikia keisti detales ar perforatoriaus remontą galios dalyje:

 • kai įjungtas įrenginys, įjungiami maitinimo šaltiniai;
 • prietaisas neįsijungia;
 • dirbant yra dūmų, turinčių aštrų kvapą;
 • veikimo metu prietaisas kibirkščia;
 • posūkiai nėra reguliuojami.

Raskite priežastis, kodėl neįmanoma įjungti įrenginio su testeriu. Ieškokite sistemos pertraukos, nuo paprastos iki sudėtingos. Patikrinkite jungtis, švarius kontaktus. Sunkiausia ir brangi dalis, kuri nepavyko, gali būti perforatoriaus inkaras. Tai yra vario ritės, sujungtos kartu ir pritvirtintos lamelėmis, šerdis. Jei izoliacijos tarp laidų suskaidymas įvyksta, trumpas jungimas įvyksta bet kurioje vietoje ir visas kolektorius turi būti pakartotas ar pakeistas.Perforatoriaus inkaras

Nustatykite, ar inkaras ant perforatoriaus yra sugedęs, gali būti vizualiai ant degimo ritės, dūmų lamelės pėdsakai ar trumpo jungimo bandymai. Pašalinti žalą gali būti laiku rūpintis, valymo dalys nuo dulkių, kuri yra pagrindinė visų problemų priežastis. Jei kibirkštis atsiranda iš variklio, inkarą reikia išvalyti alkoholiu suvilgytu tamponu arba įprastine mokyklos guminiu segtuvu, kad iš kolektoriaus pašalintų grafito plokštelę.

Antroji svarbi variklio dalis yra anglies arba grafito šepečiai. Per kilnojamus kontaktai, kai elektrinis įkrovimas yra pritaikytas šerdims, sukuriamas sukeltas EMF sukimo momentas. Šepečiai perforatoriams yra kontaktas, kuris jungia sukamąjį kolektorių su energijos šaltiniu.

Grafito šepečiai

Du elementai visada dirba poromis. Anglies ar grafito plokštė yra prispaudžiama prie kolektoriaus. Dėl pastovios trinties ant sukamojo kolektoriaus, plokštės nuimamos, o kontaktas yra pažeistas. Gedimo ženklas bus surišamas kolektoriuje, greičiausiai variklis neparengia greitumo. Nepaisant nusidėvėjimo būsenos, abi plokštės keičiamos vienu metu. Daugelyje įrankių modelių yra šepečių nusidėvėjimo rodikliai, kurie įspėja naudotoją iš anksto.

Perforavimo greitis negali būti reguliuojamas dėl DU gedimo, tada jį reikia pakeisti, įrenginį remontuoti negalima.

Mechaniniai sutrikimai ir jų pašalinimas

Mechaniniai perforatoriaus gedimaiJei norite rasti tą ar kitą sutrikimą, turite sugrįžti prie reikiamo mazgo. Bet kuri iš nuosekliai pašalintų dalių kruopščiai tikrinama, ar nėra:

 • įtrūkimai;
 • lustai;
 • įbrėžimai ar įbrėžimai.

Related  Kaip pasirinkti medienos apdirbimo mašiną

Daugumoje modelių jie yra suskirstyti į dvi dalis, tačiau kiekvienas iš perforatorių turi funkcijų. Kaip tinkamai ištaisyti perforatorių savo rankomis, žiūrėkite vaizdo įrašą:

Suskirstymo ženklas gali būti:

 • atsisakymas atlikti funkciją;
 • išoriniai garsai mechanizmo viduje ir per didelis korpuso šildymas;
 • nejunkite režimų;
 • tepalo srautai.

Kiekvienas ženklas gali būti bet kurios iš dalių, išgaunamų sekoje, nurodytoje diagramoje, gedimo pasekmė. Sumontuokite instrumentą atvirkštine tvarka. Perforatoriaus atsargines dalis reikia įsigyti pagal techninės priežiūros vadove pateiktą specifikaciją.Perforatorių atsarginės dalys

Viena iš mechaninių gedimų priežasčių dažnai yra nepakankamas įrenginio eksploatavimas sunkiomis sąlygomis. Prevencinės priemonės nėra sudėtingos, o įrankių naudojimo laikas žymiai išsiplės. Vadovaujantis veiklos taisyklėmis būtina:

 • kas šešis mėnesius, siekiant atnaujinti reduktoriaus tepimą;
 • Po šešių mėnesių patikrinkite ir valykite šepečius bei gretimą kolektoriaus dalį;
 • darbo dienos pabaigoje nuvalykite perforatorių dulkių siurbliu;
 • Nepamirškite, kad tepalas tepalo įpjovimo įrankio galvutei užsikimšti nuo dulkių ir neleisti, kad lizdas būtų suformuotas.

Nenaudokite fizinių pastangų dirbdami su perforatoriumi, nusidėvėjusį šaudymo kaištį ir sandariklius, operatoriaus nuovargį ir dirginimą.

Tepimo įrankių tikslai ir tikslai

Perforatorių dalių tepimasDažnai įrankio sugedimo priežastis yra trūkumas, trūksta arba netinkamas sutepimas. Šlifuojantis nusidėvėjimas sumažėja, jei visi tarpai ir ertmės yra padengtos antifrizo sluoksniu, o valymas atliekamas laiku.

Pavarų dėžės tepimo tipas skiriasi nuo įdėklų sudėties. Kiekvienas gamintojas rekomenduoja naudoti tam tikrą perforatoriaus tepimo priemonę, kaip nurodyta instrukcijose, su reikiamu periodiškumu.

Yra bendrų rekomendacijų visiems perforuotojams. Reduktoriai turėtų gauti skysto konsistencijos aliejų, kuris pilamas į specialią angą. Visiems vienetams, be abejonės, galima naudoti Bosch ir Makita tepalus, skirtus pavarų dėžėms, kurie atliekami aptarnavimo centruose.

Neteisingai parinktas arba per didelis tepimas gali sukelti pavarų dėžės perkaitimą.

Prieš įkišant į kasetę suteptus darbo įrankių gaubtus, naudojamas tų pačių gamintojų tankesnis konsistencijos tepalas. Šiuo atveju apsaugo nuo keteros pritvirtinimo prie krumpliaračio ir plaktuko. Visų spragų užpildymas riebalais apsaugo įrenginį nuo dulkių.

Related  Kaip savarankiškai padaryti staklės iš gręžimo

Tepkite instrukcijose nurodytas vietas. Be abejo, kietajame sankabos tepalas yra kenksmingas. Staiga aptikus tepimo trūkumą pavarų dėžėje, galite naudoti vietinę kompoziciją “Litol-24 Lux”, tačiau akumuliatoriaus gręžimo metu net laikinai netinka.

Darbo įrenginio įtaisas ir perforatoriaus takelažas

Punch turėtojo pakeitimasPuncher turi trinkelę, kurioje yra sureguliuoti darbo įrankiai. Profesionaliems sunkiems štampams, “SDS Max” kasetėse galima naudoti tik 18 mm skersmens raiščius su penkiais išilginiais grioveliais, kurie yra sumontuoti atitinkamo profilio kasetėje.

Šviesos ir vidutinio dydžio įrankis turi SDS plius kasetę, kuri leidžia naudoti keturių išilginių griovelių ir 10 mm skersmens pjovimo įrankį. Perforatoriaus kasetė suprojektuota taip, kad būtų galima priimti tik tam skirtas priemones. Jei įterpiate netinkamą spragtelėjimą, jis nebus įkištas į lizdą arba jis bus įtaisytas į šoną. Kai bandysite dirbti, tvirtinimo elementas sulaužys. Tačiau sėjamojoje nėra griovelių. Naudojamas tvirtinamas kasetė, kuris yra įdiegtas SDS profilyje. Tačiau įrankis yra pratęstas. Gręžimo grąžtai gali būti greito užfiksavimo arba rakto. Adapteris naudojamas tik su SDS + kištuku, nes galingesnis gręžimo funkcijos gręžimo įtaisas neturi poveikio.

Punch – daugiafunkcinis įrankis. Jis gali naudoti režimus:

 • šokas;
 • šokas su gręžimu;
 • Gręžimas, jei yra speciali kasetė.

Norėdami dirbti smūgio režimu, yra daugybė prietaisų, naudojamų rankiniam darbui palengvinti.Purkštukai perforatoriams

Gręžimo poveikis atliekamas tik naudojant perforatoriaus priedus:

 • gręžti;
 • tuščiaviduris karūnas;
 • kastuvas štroblenijai.

Įrankis žinomas kaip gręžtuvas su specialiu profiliuoju veleno, darbinė dalis, susidedanti iš varžto ir specialaus plieno su centru tašku. Medžiagos sunaikinimas vyksta ne išbrėždama, o iškirpus, akmenis. Tuo pačiu metu atsitrenkia perforacija su posūkiu, dėl ko smulkinti gabalėliai pašalinami palei spiralinį darbinės dalies paviršių.

Perforatoriaus grąžtai yra sumontuoti, kai jie veikia bestrese. Naudojant šį įrankį, lengvas perforatorius gali veikti kaip įprasta medienos gręžtuvas. Jei reikia, griebti tvirtinimo detales, jei yra numatyta atvirkštinė funkcija.

Tuščiaviduriai karūnai reikia tiesiai einančias per kabelių laidų kanalus arba sukurti prietaiso montavimo karkaso griovius. Karūna sukuria žiedinį praėjimą, paliekant stulpelį viduryje. Kadangi antgalis turi specialų dantytąjį profilį, metalinis armatūra betonuose sukels pjovimo įrankius netinkamais naudoti.

Related  Rankinis vandens siurblys iš šulinio, kai nėra maitinimo šaltinio

Grioveliai sienoje gali būti pagaminti specialia šaukšteliu štroblenijai, bet skylės nebus tokios tvarkingos kaip karūnos.

Bucharda jau seniai laikoma skulptoriaus įrankiu. Meistrai naudoja kryptį ir kryžius. Tai yra mušamoji priemonė, primenanti plaktuką, kurio žandikaulis yra pasviręs. Skulptorius iškirto visą akmenų bloko perviršį su kalimo formos drabužiais ir akmens kryžius.

BukhardaNaudojant vieną smūgio režimą, naudokite su antgaliais:

 • ašmenys ar plokščias peilis;
 • piko;
 • kanalo kaltinis;
 • Buchardas.

Perforatoriaus pjovimo diskas skirtas išlyginti kietos medžiagos paviršių. Naudodami šį įrankį galite pašalinti plyteles iš sienų, nuvalyti nelygumus nuo šaltojo betono paviršiaus. Remiantis šia priemone, kai kurių trūkumų taisymas įrengiant atvertus daugiaaukščiame pastate atliekamas. Betono naudojamam perforatoriui gali būti skirtingas plotis, priklausomai nuo užduočių, kurias reikia atlikti. Tinkamas įrankis visiems rotaciniams plaktukams. Taikyti ir specialiai sukurtos siaurai galvos purkštukai – dantytas, plokštelė klijavimo ar skiedinio pjaustymui.

Išmontuojant pastato konstrukcijas, būtina sukurti įtrūkimo jėgą. Norėdami sunaikinti sieną ar pertvarą, koncentruotą viename taške, smailės poveikį užtikrina perforatoriaus galia.Purkštukai

“Bucharda” pristato purkštuką, pagamintą išmesdamas labai stiprų žirklį. Bukardo dantys yra karbidų antgaliai, jie atlaiko dideles smūgines apkrovas. Pašalinkite nuo sienos, atsukite betono sluoksnį, nulenkite rūdžių sluoksnį iš metalo – tai yra bucardos taikymo sritis. Jei sienos yra apdorojamos šiuo įrankiu prieš tinkuojant, nereikia jokių sutvirtinimų. Nerekomenduojant įrankio naršymo režimu, negalima naudoti bunkerio. Neišvengiama pasekmė bus trukdymas.

Taisyklės, kurių reikia laikytis

Veikimo metu purkštuvas greitai užsidega. Kad prietaisas būtų nuolat prižiūrimas, po 20-30 minučių pertrauką reikia nuveikti mažiausiai 10 minučių.

Darbo metu, slinkdami tuščią įrankį, reikia ištrinti trupinius ir dulkes, išvalyti skylę, kuri yra išvaryta, kad įrankis būtų lengvesnis. Kai gręžiate didelių skerspjūvių skylių, pirmiausia jie gręžiami plonu gręžtuvu, o vidurinis – trimis etapais. Per ilgąsias ilgas ištraukas pirmiausia reikia gręžti su trumpomis purkštukais, palaipsniui jas pakeisti ilgiau.

Po darbo reikia ištraukti prapūtimą ir panaudotus purkštukus. Įrankiai turi būti išvalyti nuo dulkių ir išdžiovinti supakuoti į konteinerį.

Vaizdo įrašas apie savireguliavimą