Bulvių kalimasMotoblokas su padargu ir sumontuotu padargu gali lengvai atlikti visureigius darbus, susijusius su kaimo gyvenimu. Būtinas variklio bloko Hiller, su kuriuo galima sukurti griovelius, skirtus sodinti, pjaunamoms lovoms ir augalų auginimui. Žemės dirbimo efektyvumas priklauso nuo įrankio konstrukcijos.

Žirgyno naudojimas dirvožemio auginime

Žiurkėnai gali nupjauti vagą sodinti ir auginti bulvinius ūgliusŽiurkė turi įveikti dirvožemio atsparumą, pakelti jį iš vienodo ploto aukštyn, sukurdami griovį. Smailas galas turi būti nuleistas žemiau paviršiaus tam tikru gyliu. Jis pakelia ir atpalina dirvožemį, o siekiant nukreipti žemę prie augalo pagrindo, yra nukreipiamosios plokštumos, kurios iš abiejų pusių sukuria nuolaužų. Iš aukščiau esančio variklio bloko kalno statyba atrodo kaip rodyklė, o peilio kraštai atrodo kaip drugelio sparnai.

Dizaino patobulinimai yra susiję su kontūrais, kurie mažina pasipriešinimą, todėl šukos didesnės arba platesnės. Šio kiškio eksploatavimo principas nesikeičia – jis atpalaiduoja, pašalina dirvožemio sluoksnį ir frezas į vienoje eilėje pasodintų augalų pagrindą. Taip pat vyksta bulvių sodinimo vagų pjaustymas.

Disko laikiklis motoblokuiKitas variklinių blokų laikiklis yra disko pora. Dėl plono apvado, konstrukcija patenka į dirvą tam tikrame gylyje su mažu pasipriešinimu. Jie negrįsti į stacionarią būseną, jie sukasi ir taip įveikia atsparumą su mažesnėmis pastangomis. Tačiau norint, kad diskai sukurtų smūgį, jie turi turėti reguliuotą kalibravimo kampą palei vertikalę ir kilimo kampą. Atstumas tarp rėmo diskų nustatomas pagal apdorotos eilės plotį. Pažvelk į vaizdo įrašą, kaip “Simferopolio” akmeniniame dirvožemyje užmušti bulvių su motoriniu bloku:

Sąlygiškai visi “gamyklos” formos ir principo okupantai yra vadinami:

  • lister;
  • diskas.

Šiuo atveju listeris turi skirtingas plokštumų lenkimo formas, gilinimas į žemę gali būti didžiulis galas. Slankiosios ar plūstinės dalys turi lenkimą, pakreipimą, gali turėti reguliuojamą ir reguliuojamą profilį.

Diskinių motociklų apsidraudimo poros turi atitikti dydį, kontūrą ir svorį. Priešingu atveju krutka nebus lygi. Nuokrypio ir nuolydžio kampų reguliavimo sistema leidžia nustatyti reikalingą smūgio profilį.

Dėl galingų sunkiųjų motociklų, “Huntingbugs” yra sujungtos, “MTZ” motociklų šviesos poliai yra pritvirtinti trimis.

Įrenginys palengvino ir pagreitina bulvių užkasimą su motoriniu bloku – vaizdo įrašu

Kaip pats užtvindyti motobloką

Hiller savo rankomisŠvaistikliai, kurių komplektacija su varikliu yra neapsaugota. Jie gaminami ir parduodami atskirai. Žemės ūkio mašinų rinkoje galite rasti bet kokio tipo kultivatoriaus žirklę, apskaičiuotą jūsų arklio lentelei. Tačiau problema ta, kad galutinė priemonė kainuoja daugiau nei 10 tūkstančių, o tai yra kaimo gyventojas šiuolaikinėmis sąlygomis, ši suma yra didelė. Bet sąvartyne ar už pakraštyje galite rasti viską, ko jums reikia, norint sukurti hogerį motoblokui.

Norėdami įdiegti propelerio kalną, turite įsitikinti, kad jūsų motoblokas yra dviejų velenų variklis su atbuline eiga, 2 greičiai į priekį. Turi būti pasirinktinis velenas.

Pradžioje turime nuspręsti, ar mes sukursime diską ar listerį. Vieno ar dviejų eilių įrankis traukia kultivatorių. Ar būtina numatyti stumdomas sparnus, reguliuojamas atstumas tarp dviejų įrankių. Tai reiškia, kad prieš pastatydami savo rankomis variklį motoblokui, jums reikia piešinių ir vaizdo įrašų, pavyzdžiui:

Žinoma, reikia dirbti su metalais. Ne kiekvienas kaimo gyventojas apleistame šildytuvo statinėje mato vertingus mazgus ūkio. Todėl jie kreipiasi į meistrus dėl patarimo, jiems prašoma padėti.

Bet ne tik diskai, jų tvirtinimo įtaisai turi būti apgalvoti, o motociklui su savomis rankomis pakeltas diskų kalnakasių gilintojai siūloma padėti kapitonui.

Disko rago mazgų brėžinysČia, be disko, pateikiami svarbiausių namų chiller dalių matmenys ir gabalai.

Dizainas žymiai pasikeis, jei galėsite rasti diskų iš utilizuotų skreperių ar kitų žemės ūkio mašinų. Bet kokiu atveju, ruošiant rėmą, reikia galvoti apie diskų reguliavimo sistemą.

Kalnų diskų gamybos brėžinysValdovų išmintis su auksinėmis rankomis yra neribota. Taigi, jei nėra diskų, juos galima pakeisti apskrito pjūklo diskiniu pjūklu. Plieno kokybė, dantys dar labiau atlaisvina dirvą. Jei norite sukurti guolių mazgą, jūs vis dar turite, o kitaip pjūklo diskas nebus sukasi. Tačiau plienas yra labai naudingas, o amatininkų rankose variklis dirba efektyviai.

Kuriant naują įrenginį kieme, nepamirškite apie saugumo priemones. Kai suvirinama, dirbate su kauke. Tačiau šiuo metu “zuikiai” gali sugauti savo artimuosius, žiūrėdami amatininką. Dirbdami su pavojingu įrankiu, rūpinkis kitų saugumu.

Listerių savarankiškų ir augalų kalvų veislės

Naminio liepų kalvos matmenysPaprasčiausias nereguliuojamo kalvio sluoksnis yra pastovus dviejų skirtingų formos plokščių konstrukcijos, išdėstytos veidrodžiu ir turinčios bendrą kietėjantį briauną.

Tai yra pagrindas, bet jei pridedate atvartas prie jo reguliuojamų plokščių pavidalu, jūs gausite reguliuojamą aukštą statybininką savo paties. Be plokštelių tai yra puikus bulvių eilučių grūdelis, kuriame dirvožemis suspaustas, o oras nešasi į šaknis.

Listerio ragų su skirtingais sparneliaisNaudojant fiksuotą griebtuvą, gali būti naudojamas plokščias laukas su tuo pačiu praėjimu, kai naudojamas sėjamasis. Toks įrankis naudojamas su mažos galios trauka, nes reguliuojamos plokštės sukuria papildomą atsparumą žemės sluoksniui.

Vidutinės galios variklio blokai yra su reguliuojamu rankena. Tokie dizainai naudojami siaurame praustuvėje apie 35 cm pločio. Kupolo kupolas yra pagamintas iš tokio kalno.

Tačiau sukurti suskirstymo mechanizmą ir padaryti jį dirbti – dvi skirtingos istorijos. Norint reguliuoti nuleidimo gylį į dirvožemį, sklandžiai konstrukcijai turi būti sumontuota lygi rėmo konstrukcija su kablys. Tik gerai centruotas mazgas praleis mažiausią pastangą aukštos kokybės žemės dirbimui. Žirklės panirimas į žemę atsiranda dėl vertikaliai atsidarančio stovo. Jei bulvarinis pjaustytuvas su motociklu su savo rankomis reguliuojant eina mažai arba virš paviršiaus, sureguliuokite stovo kampą. Dviejų eilių Lister įrankiui, montuojant rėmą, būtina tiksliai nustatyti atstumą tarp rodyklių.

Propelerio tipo sraigtai

Propelerio tipo sraigtaiPrietaisai, panašūs į namų ventiliatorius, naudojami progresyviai ir sukimosi krypčiai dirvožemio auginimui. Bet jūs galite įdiegti įrankį agregatu su dviejų velenų varikliu, kurio atbulinės eigos ir 2 pavarų. Turi būti galios kilimo velenas. Propelerio tipo hiller yra efektyvesnis už kitus modelius, tačiau dėl vykdymo sudėtingumo jis yra brangus. Idėja buvo tautos amatininkų, tačiau šis įrankis nėra labai panašus į sraigtą.

Gamybai reikalingas aukštos kokybės plienas, suvirinimo aparatas ir bulgarai. “Sraigto” dalys yra suvirintos ant rėmo pritvirtintų ašių. Viename praeinime yra gilus žemės plutos atšilimas ir perkėlimas į krantą. Motobloko hogeris yra nereguliuojamas, todėl reikia kampus nustatyti eksperimentiniu būdu.

Kodėl jums reikia įtvirtinti įrankius motoblokui?

Priedų tvirtinimo įtaisas su variklio blokuNorint pritvirtinti hogerį ant variklio bloko, be rėmo, turi būti sukabinimo įtaisas, reguliuojamas ir patikimas. Sumontavę skylutes ant stovo, ant kablys ir kablys, agregatas pagamins vieną mazgą.

Universalus sukabinimo įtaisas, sukurtas savo rankomis, palengvina įrankio pritaikymą darbo padėčiai. Būtent šiame mazge yra koreguojami posto padėtis prieš žemę, radialiniai kampai. Po reguliavimo, veržlės priveržiamos ir įrenginys sureguliuojamas pagal dirvožemio tipą, žemės drėgmę ir augalų aukštį.

Kaip sukurti bet kokio darbo dizaino kalvį

Pylių įrengimas ant variklio bloko ir atsipalaidavimo gylio nustatymasĮ bet kokią arklę ar pakabinamą žemės dirbimo įrangą būtina prisitaikyti. Prieš pradėdami dirbti lauke, turite įsitikinti, kad viskas pristatyta teisingai, fiksuota ir sureguliuojama. Pasirinktas bandomasis sklypas ir atliekamas bandomasis skambutis. Tuo metu turėtumėte klausytis technikos, patikrinti smūgio profilį, atstumą tarp užraktų. Ant diskų reikia nustatyti atakos kampelius, gylio slenksčius.

Svarbu pasirinkti apdorojimo greitį, kuris atitiktų mechanizmo galią ir lauko apdorojimo kokybę.

Vaizdo įrašas apie dyzelinį viryklę motoblokams