kadagio skalė Blue StarIš spygliuočių augalų sudarytos išvaizdos labai gražios ir išskirtinės. Jie valo orą ir užpildo aromatu. Tarp šių sodo pasėlių ypatinga išvaizda yra “mėlynos žvaigždės” kadagys. Šis kompaktiškas spygliuočių krūmas turi tankų karūną ir spraustinius šakos. Jis žavisi savo grožiu, o jo mėlyna spalva gali pabrėžti savo sodo kraštovaizdžio unikalumą. Todėl turime daugiau sužinoti apie gražų augalą.

“Mėlynosios arklys” aprašymas

Lėtai augantis kadagys Kadagio mėlynoji žvaigždutė nurodo lėtai augančius krūmus, kasmet padidėja apie 8 cm, o šios efedros apibūdinimas rodo kompaktiškumą. Todėl, 10 metų amžiaus augalas auga iki 40 cm, o iki 2 m. Forma vainiko krūmo skersmuo turi pusrutulio formą. Ant ūglių adatos yra nelygios ir trumpos, prie prisilietimo yra dygliuotas. Krūmų šakelių kraštai turi ryškią turkio spalvą, tačiau tada palaipsniui jie keičia savo spalvą į mėlyną su mėlynu atspalviu.

Miniatiūrinis kadagys “Blue Star” (kaip parodyta nuotraukoje) leidžia sodinti augalą konteineriuose ir papuošti lodžijas, balkonus, terasas. Be to, krūmas bus nenugalimas kompozicijose, kai kraštovaizdžio vietinėje erdvėje.

Spygliuočių sodo kultūra yra nepagydoma dirvožemiui. Augalas sugeba plėtoti tiek tankios struktūros dirvožemiuose, tiek laisvuose, sudarytuose iš smėlio. Krūmas pageidauja saulėtų sričių, bet šviesios pilkos spalvos jam netrukdys.

Kadagio žievė Blue Star laikoma nuodus augalas, jo šakos ir vaisiai ant jų, turėtų būti apsaugoti nuo vaikų. Suaugusieji taip pat turėtų imtis atsargumo priemonių, kai jie liečiasi su spygliuočiais.

Sodinukų “Blue Star” sodinimas ir priežiūra

kadagių sodinukai Blue Star

Pateiktas krūmas yra pasodintas į šulinius, kurie yra 2-3 kartus didesni nei augalo šaknų sistema kartu su moline koma. Suaugusiųjų sodo augalai, apželdinimas duobė turi pasiekti 70 cm gylio privalo nustatyti remiantis drenažo sluoksnio apačioje, jis gali būti žvyro ar skaldytų plytų, jo storis -. Apie 20 cm.

Auginti kadagius “Blue Star” paruošti dirvožemio mišinį, kurį sudaro:

  • durpės;
  • žemė, kurioje auga dygliuotis;
  • smelis

Related  Meilės ir gerumo simbolis yra baltas beržas

kadagio plantacijaPadarykite 2: 1: 1 santykį. Jis turėtų turėti silpną rūgščią reakciją arba neutralią reakciją.

Sodinimo metu įsitikinkite, kad augalo šaknies kaklelis yra dirvožemio lygyje ir jokiu būdu negali būti gilinamas.

Tiesiog pasodintas krūmas turi būti gausiai laistyti per savaitę. Po sodinimo, už kadagio “Blue Star” atlikite paprastą priežiūrą. Jį sudaro:

  • drėkinant dirvą;
  • augalų padaže;
  • sekliose atlaisvinimo ir mulčiavimo srityse;
  • kovojant su kenkėjais ir ligomis;
  • sausų šakų pašalinimas.

Esant sausam orui, spygliuočiams reikia laistyti. Labai smarkiai kenčia oro krūmo sausumas, todėl jums bus labai dėkinga už purškimą.

rūpintis kadagio Blue StarPirmą kartą maitinkite augalą pavasarį. Balandžio mėn. Pabaiga – gegužės pradžia yra tinkamiausias trąšų įvedimo laikotarpis. Norėdami tai padaryti, duoti nitroammophoska arba visas mineralines trąšas. Spalį augalas šeriamas kalio fosforo trąšomis.

Pageidautina periodiškai atsilaisvinti, kad viršutinis sluoksnis dirvožemio oro ir vandens pralaidumo. Be to, šiuo veiksmu sunaikinama piktžolių žolė.

Kūrimas bus intensyvesnis, jei dirvožemis bus uždengtas pavasarį. Tokia procedūra taip pat padės geriau hidratuoti ir įsiskverbti į orą. Paruošta šalia augalų sklypą, apibarstytą sudėtingu maistu, smėliu ir pjuvenomis. Tada įveskite mulčias, kurį sudaro dekoratyviniai akmenys. Tam pakankamas 8 cm sluoksnis.

kadagio mėlynosios žvaigždės pralaimėjimasJei “Blue Star” poskiepis paveikia grybelines ligas, jis turi būti gydomas fungicidais. Siekiant užkirsti kelią šioms ligoms naudoti 1% Bordeaux skysčio. Jei naudojate insekticidus, atsikratykite vabzdžių, tokių kaip vikšrai ir amarai. Perdirbkite šią sodo kultūrą 2 kartus per savaitę.

Spygliuočių žiemojimas atliekamas be pastogės, tačiau, jei augalai vis dar yra jauni, jie gali būti padengti lapnika. Ypatingas dėmesys skiriamas pavasario saulei, nes krūmas gali nudegti. Siekiant išvengti šio įvykio, jis taip pat padengtas stamburu ar smėliu.

nepretenzingas augalasSpecialus genėjimas nėra reikalingas augalui, tačiau jei patikrinote pažeistus šakas, turite jas pašalinti.

Related  Kas lemia pelargonio lapijos pageltimą ir kaip padėti augalui?

Jei reguliariai tinkamai rūpinatės kadagio žievine “Blue Star”, tada ji augs sultinga, su gražia mėlyna spygliais.

Nuotrauka iš “Blue Star” kadagio kraštovaizdžio dizaino

Šis augalas sukuria kontrastą, palyginti su daugeliu spygliuočių ir lapuočių dekoratyvinių kraštovaizdžio dizaino kultūrų. Sodininkai mielai įtraukia jį į kompoziciją su kitais augalais dėl kompaktiškų tankių adatų ir mėlynos spalvos su sidabriniais atspalviais. Iš krūmo bus įspūdingi vaizdai akmenuotuose soduose, roko soduose, žemoje gyvatvorių kruopos. “Juniper Blue Star” kraštovaizdžio dizainas (vaizduojamas) sukuria unikalų grožį ir palankiai derinamas su skirtingomis dekoratyvinėmis kultūromis.

Blue Star kompozicijoje su efedra

kadagių mėlyna žvaigždė kraštovaizdyje

kadagių mėlyna žvaigždė tarp akmenų

kadagio Mėlyna žvaigždė prie tvenkinio

“Blue Star” kadagio naudojimas sodo sklypo išdėstyme vertas jūsų dėmesio. Gaukite daugiau veislių augalų su skirtingomis adatų spalvomis, todėl kompozicijas dar labiau įdomu.

Vaizdo įrašas apie kadagio nusileidimą