tvenkinys iš puodelioNepaisant žemės sklypo dydžio, jis visada nori būti rafinuotas. Tai gali būti tiek brangus kraštovaizdžio dizainas, tiek savos rankos idėjos dėl dachos, įkūnytos improvizuotų medžiagų pagalba. Gražus ir originalus tinklalapis gali pritraukti praeivių ir lankytojų dėmesį, o savininkai patys stengiasi kurti dar daugiau įdomių detalių. Toliau pateikiama pagrindinių idėjų nuotrauka vasarnamiui ir sodui, kurį savo rankomis padaro improvizuotos medžiagos.

Idėjos kotedžams ar kitam senų baldų gyvenimui

seni kėdės

Baldai, kurie ilgą laiką nebuvo naudojami, gali tapti tikėjimu ir tiesa daugiau nei metus. Išvalę senus dažus ir iš naujo dažydami, galite sukurti įdomias idėjas:

 • kėdės: nuimant sėdynę, jų vietoje įdiegti didelius gėlių vazonus;
 • valgomojo stalas: vertikaliai fiksuodamas stalviršį prie namo sienos, taip pašalinus išankstines kojas ir nuimant du horizontalius rankenų laikiklius, galima gauti avalynę;
 • Kėdės atgal: skirtingais variantais galite gaminti lentyną ar pakabą mažiems daiktams, originalią foto rėmą;
 • medinė lova: be kojų, pakabinta ant stiprių virvių ar grandinių, gaunama pakabinama lova;
 • sėdimoji kėdė atgal: jei nuimkite kojas ir prijunkite virvę, galite sukurti vaikų sūpynę.
 • durys: puiki bazė lentynoms, lentynoms, veidrodžiams, pakaboms ir net lentoms, lovų galvutėms.

Paprastai senieji baldai gaminami iš natūralių medžiagų. Kūrybingos asmenybės įgūdžių rankose ji būtinai taps naujų ir naudingų interjero daiktų pagrindu.

išmatos

pakabinama lova

Idėjos automobilių padangų sodui

Galbūt naudotos automobilių padangos yra labiausiai paplitusi sodo ir sodo idėjų įgyvendinimo medžiaga. Iš lanksčios ir patvarios gumos gaunamos linksmi gyvūnai, gražūs vazonai, sūpynės vaikams, smėlio dėžės, sandalai darbui ant sklypo ir netgi baldai. Jie atliekami labai paprasta ir lengvai tinka vilnos interjerui.

gėlių lova

Pjaudami kietą padangų dalį naudojami elektriniai pjūklai, ilgaamžis peilis ir bulgarai, o dekoravimui – aerozoliniai ar aliejiniai dažai. Rankomis gaminamos medžiagos yra virvės, tvirtinimo varžtai, varžtai, vinys, viela ir žvejybos linija. Taip pat galite naudoti visas padangas. Iš iškasto žemėje, gražus tvoros vietose, sodo laiptai, kalnų slėniai, daugiasluoksnės lovos, nedidelis tvenkinys.

Įprasti akmenys

Akmuo yra patikima natūrali medžiaga, kuri yra puikus dekoro dekoras. Akmens ornamentai nebijo oro sąlygų, nepraranda savo spalvos ir formos. Didžiulius riedulius ir mažus žvirgždus galima naudoti kompozicijoje su gražiais japonų ar italų stiliumi augmenimis, tinka kurti sodo takus ar keistis skulptūromis.

Related  Kodėl “Kalanchoe” ant palangės paverčia geltonais lapais

gėlių akmenys

Originali idėja, skirta odai pagaminti iš akmens, yra Alpių skaidrė arba roko sodas – gurmaniški. Jie gaminami iš skirtingų dydžių akmenų, nepretenzingi mažai augantys medžiai ir augalai. Kartais roko sodas puošia srovę ar tvenkinį.

Vienas iš klasikinių akmenų naudojimo sode yra fontanai. Tokiose struktūrose drėgnas akmuo atsinaujina ir įgauna įdomų vaizdą. Sename medyje arba akmenų kupe, galite pastatyti namus, kuriuose yra rūmų. Egzotinių augalų mėgėjai gali sukurti sodą iš akmenų. Ir iniciatyvūs amatininkai gali statyti mobilius akmenų kelius, padarę juos iš metalo grotelių ir uždėdami jiems akmenukus.

Tapyba ant akmens – dar vienas geras sodo apdailos sprendimas. Vaizdui galite pasirinkti bet kokią istoriją ar nuotrauką: berniuką, namus, šypseną, katę. Naudojant pieštuko kontūrą, jis turėtų būti dažomas akriliniais dažais.

bambukai

Įdomios idėjos kotedžams su plastikiniais buteliukais

Plastmasė yra lengvai prieinama ir nebrangi medžiaga. Dėl tokių savybių kaip stiprumas, lankstumas ir ilgaamžiškumas, šiuolaikiniai amatininkai randa daugybę galimybių jį naudoti:

 • juokingi amatai;
 • įrankių dėžės ir aksesuarai;
 • Graužikų ir gėlių medžių apsaugos tvoros;
 • mini šiltnamius, skirtus sodinukams;
 • paukščių tiektuvas ir spąstai;
 • praustuvas;
 • Puodai ir gėlių vazonai gatvių gėlėms.

Povas iš plastikinių butelių

Norint gauti daugiau rimtų idėjų duoti, pagaminti iš savo rankų iš plastiko, jums reikės daug butelių. Pavyzdžiui, statyti pavėsinę, šiltnamius, paramą laipiojimo augalams.

butelių židinys

Šiais tikslais turėtumėte būti kantrūs ir nuoširdūs. Dachos konstrukcijos sumontuotos iš smėlio ar žemės užpildytų konteinerių ir tvirtinamos varžtais. Gruntas suteiks konstrukcijai tvirtumą ir patikimumą.

Vasaros idėjos: mes naudojame medžių barus

Pinti konstrukcijos, pagamintos iš šakelių, yra ekonomiškiausias šalies dekoro variantas. Jūs galite pynimo krepšelius, pavėsinės, suolai, arkos, atramos laipiojimo augalams, gobelenų užtvaras, tvorų ir tvenkinių tvorą.

Related  Augantys namai pelargonija kvepianti

pinti gėlių lova

Tačiau labiausiai paplitęs yra tvora – medžio tvora. Jie gali apsaugoti ne tik dacho sekciją, bet ir suteikti poilsio zoną, vietą augintiniams ar žalioms vietoms. Užpildyta savo rankomis, ši idėja nuotraukoms ir svetainėje yra ypač originali.

pinti

Spygliuočių tvoros sukūrimui naudojami gluosnių medžiai, kurie auga šalia vandens lygumų. Taip pat galite naudoti jauną aspeną, lazdyną ar bet kokius turimus šakų sodo medžius. Audimo metu imami kasmetiniai ūgliai, kurie renkami rudenį. Jie šlifuojami, džiovinami, pririšti ryšuliais ir sandėliuojami. Prieš naudojimą sausas vynas turi būti gerai skrudintas, o didžiausią apsaugą – medienai tinkamas antiseptikas.

Deja, tradicinė medžio tvora yra trumpalaikė, ji gali trukti ne daugiau kaip 5 metus. Siekiant užkirsti kelią tvoros išsiurbimui, būtina įrengti mažai plytų pamatą arba iš smėlio išgauti nedidelį drenažą. Be to, medžiojimas gali būti pagamintas iš katatėlių ar nendrių.

Bet kokį vynuogių produktą geriau dažyti natūraliais dažais:

 • vandenilio peroksidas suteiks barams baltą spalvą;
 • kalio permanganatas ar dėmelis suteiks rudą spalvą;
 • Geležies vitriolis padarys pilką atspalvį.

Viskas priklauso nuo meistriškumo ir sumanių rankų kūrybinės prigimties.

Mes statome miniatiūrinį tvenkinį

Kiekvienas vasaros gyventojas nori ant savo sklypo įdiegti dekoratyvinį tvenkinį. Galų gale tvenkinys yra dizaino meno ir kapitono meistriškumo rodiklis. Nepriklausomai nuo to, ar nedidelė teritorijos dalis ar nėra galimybės įrengti viso dydžio tvenkinį, šiandien ši idėja yra gana įmanoma. Apsvarstykite keletą įdomių ir gana paprastų vasaros rezidencijos idėjų miniatiūrinių rezervuarų nuotraukoje.

mini tvenkinys

Jų bendroji technologija – pasirinktas rezervuaras pilamas su žvyru, vazonais su vandens augalais ir užtvindytas vandeniu:

 1. Dėl tvenkinio galite naudoti mažus talpyklas: didelius gėlių vazonus, dubenį, vonią.
 2. Tvenkinys didžiausiame pajėgume. Talpykla yra įrengta pasirinktoje sodo vietoje.
 3. Senoji barelė, iškasanti daugiausia žemėje, sukuria stacionarų, gilų tvenkinį. Jame gali būti įrengtas fontanas ar nedidelis krioklys.
 4. Terasoje yra tvenkinys. Tinka šiam pasirinkimui talpykla. Pritaisyti ratai leidžia jums padaryti miniatiūrinį tvenkinį mobiliuoju.
 5. Mažiausias tvenkinys gali būti pastatytas namuose. Toks natūralus gaminys pagyvins švelnius žiemos vakarus, o vasarą – šalies terasa.

Related  Populiariausių rabarų rūšių aprašymas ir nuotraukos

tvenkinys barelyje

mini tvenkinys

Meistrų vaizduotė yra neribota: kai kurios dachos idėjos įkūnytos vienai valandai, kiti praleidžia visą dieną. Bet bet kokiu atveju, dachos kūryba išprovokuoja teigiamas emocijas ir tarnauja kaip puikus žemės sklypo dekoras. Skaitykite daugiau apie sodo ar daržovių sodo dizainą čia!

Idėjos poilsiui namie – video