Pasakyk man, kaip gaišti kopūstus? Mūsų šeimoje viskas, “nuo seno iki mažo”, labai mėgsta skirtingų patiekalų su kopūstais. Tai tik iškepta dėl tam tikrų priežasčių, dėl kurių ne visada gaunu – tai drėgna, o priešingai, ji suskaido ir degina. Ir dar vienas klausimas: ar kopūstai yra per rūgšti, ar galėčiau šiek tiek išvalyti rūgštį?

kaip gaišti kopūstusKopūstinės yra populiariausias dietinis maistas, ypač baltojo pašaro. Mažai riebalų, tačiau tuo pačiu metu yra vitaminų ir mineralų daug, kopūstai yra prestižinį daržovių į Kiekviena šeimininkė virtuvėje, ypač tais atvejais, kai tai yra svarbu stebėti savo svorį ir mitybą.

Vienas iš paprasčiausių būdų, kaip pagaminti elastines galvas, yra gesinti. Mažiausiai ingredientų, truputį laiko ir išeinant jūs gausite skanų patiekalą, o jei pridėsite mėsos ar džiovintų vaisių, jis taps dar maistingesnis. Toks kopūstas gali būti tiekiamas ne tik kaip šalutinis patiekalas, bet ir naudojamas kaip pyragaičių pyragas. Nieko sunku troškinti kopūstus, ne. Svarbiausia žinoti keletą gudrybių, kad patiekalas pasirodytų rūgštus ir sultingas.

Gesinti tinkamą šviežią arba raugintą kopūstą.

Gaivinančių kopūstų gesinimo savybėskapotų kopūstų

Norėdami paruošti troškintos šviežios kopūstų, jums reikės vienos ar kelių galvų. Iš jų reikia pašalinti viršutinius lapus (iki 4 vienetų, priklausomai nuo galvos padėties), taip pat nupjauti visas sugedusias vietas, o plovimas nėra būtinas. Tada nukirpkite galvą į dvi dalis, jei ji yra per didelė – kiekviena pusė padalinta, smulkiai pjaustoma peiliu arba smulkintuvu ir išmeskite lazdelius.

Paprastasis receptas, skirtas troškintoms kopūstoms, yra toks:

  1. Keptuvėje aliejuje kepkite susmulkintų svogūnėlių porciją ir tarkuotą morką iki aukso rudos.svogūnai su morkomis
  2. Įmaišykite kapotų kopūstų, druskos ir pipirų (pagal skonį), taip pat kepkite, kad drėgmė išgaruoja iš lapų ir jie tampa šiek tiek minkšti.pridedant kopūstų
  3. Į darinius užpilkite nedidelį kiekį vandens, uždenkite ugnį ir troškinkite, padengtą dangčiu, kartais maišydami. Tai trunka apie pusvalandį.išnykimas
  4. 10-15 minučių prieš virimo pabaigą įdėkit porą šaukštų pomidorų pastos – tai suteiks kopūstui gražią spalvą ir rūgštumą. Vietoj makaronų bus gaminami švieži pomidorai arba pomidorų sultys.pomidorų pasta
  5. Valgio pabaigoje galite įdėti šiek tiek keptų miltų į patiekalą – tai duos jai įdomų skonį ir padidins jo tankumą.
  6. Pabaigti kopūstai taps minkšta, bet jis neturėtų suskaidyti.

Galite užgesinti tiek jaunus, tiek senus (žieminius) kopūstai, tačiau verta galvoti, kad pirmą kartą pasiruošimui jums reikia mažiau laiko. Senos galvutės su jų grubesnėmis lapinėmis troškulėmis vidutiniškai 10-15 minučių ilgiau.

Kaip gesinti rauginti kopūstai?rauginti kopūstai

Kalkakmenių paruošimas praktiškai nesiskiria nuo šviežių daržovių. Vienintelis dalykas, kurį reikia apsvarstyti, yra tai, kad šis kopūstas jau turi savo skonį ir aiškiai išreikštą rūgštumą. Turint didelį rūgščių kiekį, kopūstai gali iš anksto mirkyti šaltu vandeniu, o gesinimo metu cukrus gali šiek tiek padėti neutralizuoti rūgštingumą. Prieš kepdami kopūstus keptuvėje, rankinę reikia gerai nuplauti sūryme. Dar visa, kas įprasta: kepkite morkas su svogūnais aliejuje, pridėkite prie jų išspausti raguotes ir prieskonius, šiek tiek išpilkite ir supilkite vandenį. Galų gale sezonas su pomidorų pasta.

Related  Kaip augti sausmedis rudenį?

Vaizdo receptas troškintoms kopūstoms be mėsos