Vienas draugas man pasakė, kad ji gėles gėles iš džiovintų riešutų, kad jie augtų greičiau. Pasakyk man, kaip gaminti ir naudoti trąšas iš duonos kambariniams augalams?

Kas gėlių mylėtojas nesupranta matyti sultingų, žydinčių augalų ant savo palangės? Taigi floristas bando, klajoti aplink gėlių parduotuves, ieškodamas visuotinių trąšų, kad jie galėtų auginti gėles ir būti išgelbėti nuo ligų. Tačiau net ir senais laikais, kai nebuvo jokių vaistų, tręšimas buvo atliekamas atskirai naudojant maisto atliekas.

Ir dabar kiekviename namuose tikrai bus nenaudojami duonos likučiai po vakarienės ar vakarienės. Žinoma, jūs galite juos pamaitinti savo naminiams gyvūnėliams, arba jūs galite padaryti gerą kambarinių augalų trąšą iš duonos.

Duona kaip trąša

duona

Dieta pagrįsta trąša plačiai naudojama įvairių kultūrų auginimui. Jo veiksmai pagrįsti mielėmis, sudarančiomis duoną. Mielėje yra mineralų įvairovė, organinis geležis, daugelis maistinių medžiagų, taip pat augimo stimuliatoriai. Komplekse visa tai aktyviai veikia augalus, padėdama jiems pakilti žaliosios masės. Be to, sparčiau formuojasi ir toliau auga šaknies sistema.

Tokios trąšos tiekiamos ne tik gėlėmis ant palangių. Didesniam žydėjimui duonos padažu reaguos augančios orai, ponios, chrizantemos, gladioliai ir netgi rožė su dėkingumu.

Kaip gaminti ir naudoti trąšas iš duonos

duonos infuzija

Trąšų paruošimui naudojama šviežia, sausa arba džiovinta duona. Balta, juoda ar ruginė duona padarys. Jei formos pasirodė ant senų dalių, jos taip pat gali būti naudojamos. Šio pelėsio rūšis nepakankamai įsišakoja augaluose, o žalos jų nepadaro.

Duonos gabalus reikia įdėti į didelę puodą ar dubenį ir užpilti vandenį. Viršutiniai drožtukai, kad jie nepatektų, ir paruoštą ruošinį padėkite šiltoje vietoje savaitę. Ištirpinkite gautą tirpalą per marlę ir šiek tiek praskieskite vandeniu. Vanduo jauni augalai aktyviojo augimo fazėje po šaknimi.

Duonos trąšos naudojamos atsargiai ir ribotą kiekį sergantiems augalams. Taip pat nerekomenduojama pašarų suaugusiesiems, jau sudaryti krūmai. Tai gali sukelti augimo stabdymą.

Norint kompensuoti trūkstamą kalcio absorbavimą fermentacijos metu, rekomenduojame pelenus kartu su duonos tirpalu.

Trąšos iš mielių

mielės

Koncentruotas patalpų augalų tręšimo tirpalas taip pat gali būti ruošiamas remiantis mielėmis.

Related  Augantys braškės ir hidroponika ar derlius ištisus metus

Norėdami paruošti sauso produkto raugą, sumaišykite:

  • 1 šaukštelis. sausos mielės;
  • 1,5 šaukštai l cukrus;
  • 5 litrai vandens.

Konteineris su raugučiu įpakuojamas ir įkaitinamas 2-3 valandas, kad būtų pradėtas fermentacijos procesas. Pasiruoškite įpilti skiedimą vandeniu: 1 litras raugo 5 litrų vandens.

mielių infuzija

Norėdami paruošti šviežių mielių tirpalą, 200 g mielių turėtų būti praskiedžiama 1 litre. vandens ir primygtinai reikalauti. Prieš vartojimą praskieskite infuziją 1: 10 santykiu.

Dieta augalams – video