Pasakyk man, kas yra įsikūnijimo “Delaway Snoutop” gėlė? Šiais metais aš nusipirkau keletą šakelių pardavimo, pardavėjas man patikėjo, kad augalai yra labai gražūs žiedai, bet aš dar nematuosi žiedyno. Ar yra kokių nors šio įsikūnijimo ugdymo ypatybių?

padaryti snieglenčiųIš toli už Dangaus šaltinio atėjo pas mus gražus įsikūnijimas. Šis augalas yra klasifikuojamas kaip bignonio šeima, o dauguma jo rūšių auga laukinėje gamtoje. Tačiau yra jų ir tokių veislių, kurios yra pritaikytos sodo auginimui. Vienas iš jų yra “Delaway Snoutop” įsikūnijimas.

“Incarnville” dažnai vadinama sodo gloksiniumu, kad žiedynai panašūs į šį kambarinį augalą.

Veislės aprašymasžiedyno žiedynas

Rūšys grupė, pavaizduota inkarvilėja Delaveya srednerosloe daugiamečiai krūmas, kurio aukštis ne didesnis kaip 60 cm. Lankstinukai Kaip šie daugiamečiai yra pailgos (bendras ilgis Plona plokštė pasiekia 20 cm) ir antgaliu, ir šiek tiek panašūs paparčio lapus.

Vasarą žiedynuose, ilguose cilindrinėse stulpeliuose, žydi gražūs dideli žiedynai, kurių skersmuo iki 6 cm sklinda varpeliais su geltonu vamzdine vidurine taške. “Snowutope” veislę išskiria subtili balta pumpurų spalva. Žydėjimas trunka ne ilgiau kaip 1,5 mėnesius, o tada sėklos pradeda bręsti.

Augimo ypatumaisėkla

Incarville, su tinkamu požiūriu, nesukels daug vargo sodininkams. Svarbiausias momentas – pasirinkti tinkamą vietą jai vadovautis tuo, kas jam nepatinka, būtent:

  • projektai;
  • drėgmės perteklius dirvožemyje;
  • gilus šešėlis.

Todėl augalų turėtų būti švelnus grožis ant gerai apšviesta dalis, tamsios ir šaltas vėjas gūsiai, dėl kurių drėgmė neturi sustingti. Gydant pusiasalį, gėlė taip pat gali išgyventi, bet mažai tikėtina, kad ji bus visiškai išplautas jaukus žydėjimas.

Kalbant apie dirvožemį, visokios inkarnijos rūšys teikia pirmenybę derlingam ir lengvam dirvožemiui. Prastą žemę reikia iš anksto apvaisinti, pridedant organinių ir mineralinių preparatų. Nepamirškite apie gerą drenažą, uždėdami skylės dugną, kai sodinami skaldytų plytų.

Visos veislės, atstovaujančios Delawei incarnylum (įskaitant “Snowtep”), būdingos silpnėjimu žiemos sąlygomis ir reikalauja papildomos žiemos mulčias. Rudenį taip pat galite iškasti, o gumbus perkelti žiemą vėsioje, sausoje vietoje.

Augimo gėlių priežiūra nesiskiria nuo augančių kitų sodo augalų ir apima reguliarų piktžolių pašalinimą gėlių dubenyse ir laistymui. Verta prisiminti, kad sodo Gloksynia išlaikė tą patį santykį su “vandens valymo”, kaip gėlių kambaryje: jis neturi toleruoti Piesmēlies vandeniu ir greitai puvinių.

Vaizdo apžvalga veislių incarvillya