Aš gavau savo senelę iš mano močiutės, o kartu su ja – laukinių rožių krūmas. Norėjau iškasti jį, kad išplėstų rožių sodą, o mano kaimynas man patarė naudoti krūmus roplių skiepijimui. Ar galiu, kaip pradedančiajam, žingsnis po žingsnio instrukcijas, kaip užauginti rožes rožėms? Ir dar daugiau, kada geriau vakcinuoti?

skiepyta rožėKaip žinote, rožė reikalauja dėmesio ir atsargios priežiūros. Tačiau net ir su visais karalienės reikalavimais ji gali nukentėti nuo šalta žiemos ar staigaus temperatūros pokyčio. Norint padidinti krūmo žiemos atsparumą, gėlių augintojai jau seniai naudojo rožių skiepijimo būdą šunų rože. Laukinis krūmas lengvai toleruoja šlapias žiemas, be to, mažiau tikėtina, kad kenkėjai bus mažiau užpultas.

Kada galiu vakcinuoti?

Priklausomai nuo diferencijavimo laiko:

  1. Pavasario inokuliacija. Procedūra turėtų būti atliekama ne vėliau kaip gegužės mėn. Pabaigoje, kol inkstai pradės vystytis.
  2. Vasaros inokuliacija. Iki rugpjūčio, rožės žydi ir išlieka aktyviomis sėlenos judėjimuose, todėl lengva atskirti žievę ir gerą žvyrą.
  3. Žiemos inokuliacija. Žiemos pabaigoje galite auginti rožių, tačiau šis metodas reikalauja iš anksto surinkti rožių šikšnosparnius ir ūgliai. Rudenį drožyba turėtų būti persodinta į puodą ir nuleisti į rūsį. Taip pat yra saugomi rožių pjūklai.

Kaip pasirinkti tinkamą kamieną ir transplantaciją?

Dėl poskiepių geriausia naudoti šunų rožių veislių su padidėjusia žiemos atsparumo savimi. Pageidautina, kad ant ūglių nebūtų daug šuolių – tai apsunkins inokuliavimo procesą. Tai ideali vakcinacija šunų rože Šunų rožė, ji gerai žiemoja ir nėra labai dygliuota.

Kaip poskiepis tinka tik sode, auganti iš sėklų, vyresnė nei treji metai.

Prieš 5-7 dienas iki vasaros ar vasaros inokuliacijos, rožių gumbų krūmas turi būti reguliariai laistomas. Tai padeda padidinti sūrio srautą ūglių, kad pluta būtų lengviau plytelė.

Kalbant apie rožes, Scion reikia pasirinkti sveiką metinių ūglių, kurie yra gerai sunokusių medienos (ji turėtų būti sklandžiai ir blizga), su stipriai išsivysčiusiose inkstus.

Žingsnis po žingsnio instruktavimas, kaip pakelti rožę prie šuns rožės

Remiantis patyrusių floristų atsiliepimais, vienas iš geriausių rezultatų yra rožinė invazija į šunų rožių šaknį arba pradedančiuosius. Tokiu būdu išgyvenimas yra daugiau nei 90%.

Veiksmų seka yra tokia:

  1. Rožių šikšnosparniai turi būti šiek tiek iškasti prieš atskleidžiant šaknies apykaklę ir gerai nusausinkite drėgna kempine. Stuburas turi būti švarus, kad dirva nepatektų į skiepų vietą.
  2. Naudodami aštrius peilius, padarykite du įpjovimus ant gimdos kaklelio žievės – išilginės, apie 5 cm ilgio ir skersai, maždaug 2 cm. Jos turi būti išdėstytos taip, kad būtų suformuota raidė “T”.pjūvis ant kaklo
  3. Iškirpkite didelį pumpurą iš rožių auginių. Pjūvis yra įstrižai, o bendras skydelio ilgis yra ne didesnis kaip 3 cm.rožių pumpuras
  4. Atsargiai atidarykite pjūvį ant šuns rožės kaklo ir įdėkite į jį inkstus rausva šaudyti. Pati inkstai turi likti lauke. Jei reikia, sutrumpinkite skydą.transplantato inkstai

Tvirtai uždarykite pjūvį ant kaklo, nustatydami inkstus, o izoliacine juosta vėjo pagalba – skiepijimo vieta. Rauginti ryklys, kad žemė uždarė akis. Jei per mėnesį inkstai liko žali, vakcina buvo sėkminga.

Rožių vakcinacija šuniui auga po žievele – video